Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיון- לשים שלט נהג חדש או לא?

avinoam666
שימו לב! השרשור הזה בן 6293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתחילת הרישון שלי חשבתי כמו רובכם.אף נהג לא יצפצף לי בגלל השלט ואף שוטר לא יחפש אותי כי אני נהג חדש.אני מסכים עם זה שעם מישהו מצפצף לך או משהו כזה אז אין לזה קשר לשלט.בכל מקרה הפסקתי לשים את השלט אחרי שלילה אחד נטפלו אלי שני שוטרים תעירים בטענה שעברתי שני רמזורים אחד אחרי השני באדום דבר שאני בטוח ב מאה אחוז שלא עשיתי.אני בטוח שעברתי את שני הרמזורים בירוק מלא!.אז מי שחושב שכל השוטרים בסדר ולא נטפלים לנהגים חדשים טועה,כי לא כל השוטרים כאלה והגעתי למסקנה שאני מעדיף לשלם 250 שקל מאשר שיקרה לי אותו סיפור דומה שוב.

קובי.

Turning gasoline into adrenaline,one gallon at a time

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דווקא השלט עוזר להבין את הנהיגה השטותית של זה שלפניך.. השלט אומר "צעיר ומחפש פוזה על הכביש..

" אין מה לעשות ככה..

לירן

http://chevyman.hevre.co.il/

זכרו-בכביש אין מועד ב'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תיסע בזהירות בד"כ לא יעצרו אותך רק על זה ששמת מבערים של F- 15 על האגזוזים . אבל כשהרכבת אותם כדי למשוך תשומת לב , היית צריך לקחת בחשבון שלא רק בחורות תתרשמנה מזה שאתה תותח. גם שוטרים .

חיים,אם אגזוזים זה מה שנראה בעייניך ככלי לתפוס בחורות אתה כנראה לרוב תופס בחורים

:)

ועכשיו ברצינות,אני לא חושב שאגזוזים של F15 אמורים להציק לשוטר,אכן זה מושך תשומת לב.

ואכן הצליל נחמד,אבל אין שום סיבה להטפל דווקא לבחור שנהנה מהצליל של האגזוזים שלו.

רגע רגע? ומה עם פורק לחץ? יש לו מגדש באוטו? הוא בטח נוסע מהר?! הוא בטח פושע.

טוב,נעצור אותו.

שלכם,

חוש חש הבלש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחילת הרישון שלי חשבתי כמו רובכם.אף נהג לא יצפצף לי בגלל השלט ואף שוטר לא יחפש אותי כי אני נהג חדש.אני מסכים עם זה שעם מישהו מצפצף לך או משהו כזה אז אין לזה קשר לשלט.בכל מקרה הפסקתי לשים את השלט אחרי שלילה אחד נטפלו אלי שני שוטרים תעירים בטענה שעברתי שני רמזורים אחד אחרי השני באדום דבר שאני בטוח ב מאה אחוז שלא עשיתי.אני בטוח שעברתי את שני הרמזורים בירוק מלא!.אז מי שחושב שכל השוטרים בסדר ולא נטפלים לנהגים חדשים טועה,כי לא כל השוטרים כאלה והגעתי למסקנה שאני מעדיף לשלם 250 שקל מאשר שיקרה לי אותו סיפור דומה שוב.

קובי.

נסה לארגן את הסיפור מחדש . על רמזור אדום אחד נקנסים ב-1000 ש"ח (אם אין סיבה , בבדיקה במסוף -כמו שלילה על תנאי וכד' להזמנה לבי"ימש ,- ועל זה גם נקודות ). לא נראה לי שעשו לך עסקה של 2 ב- 250.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם במצב כמוך.

אני שם את השלט על המדף מאחורה ובמקרה שיעצור אותי שוטר אני יגיד לו שהשלט נפל או משהו כזה.

כל הכבוד לך,באמת.

תגידו איפה ההורים שלכם בעניין הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עם פנסי הערפל הדולקים? חולה נפש

ניסית פעם להיות בצד השני?

זה שבא מול אותו אחד עם פנסי ערפל דולקים?

בלילה בכלל זה מטריף לי את העיניים

וזה עוד אני, בלי בעיות ראייה, יש לי חבר עם בעיות ראייה שאחרי כל אחד כזה רואה עיגולים ירוקים ל-5 דקות

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנסי ערפל שמכוונים נכון לא אמורים לסנוור, איכשהו לי זה אף פעם לא הפריע. לאומת זאת ג'יפים מסנוורים אותי מאד!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לארגן את הסיפור מחדש . על רמזור אדום אחד נקנסים ב-1000 ש"ח (אם אין סיבה , בבדיקה במסוף -כמו שלילה על תנאי וכד' להזמנה לבי"ימש ,- ועל זה גם נקודות ). לא נראה לי שעשו לך עסקה של 2 ב- 250.

השוטרים סתם נפלו עלי אז לא קיבלתי קנס.

ואני אומר שאני מעדיף לשלם 250 שקל(קנס על זה שאין לי שלט)מאשר שיפלו עלי שוטרים סתם

Turning gasoline into adrenaline,one gallon at a time

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנסי ערפל שמכוונים נכון לא אמורים לסנוור, איכשהו לי זה אף פעם לא הפריע. לאומת זאת ג'יפים מסנוורים אותי מאד!

בפעם האחרונה שנסעתי לאיזור ת"א בדרך חזרה נסע אחריי בחור עם BMW סידרה 3 משנות ה-80 עם פנסי ערפל דלוקים

ניסיתי לתת לו לעקוף אותי, אבל הוא נשאר מאחורי עם הפנסי ערפל דלוקים

גם נסיונות לסמן לו נכשלו, אז החלטתי שאני לא יכול יותר ואני חייב לברוח ממנו

יש סיבה טובה מאוד (בניגוד לחלק גדול מחוקי התעבורה בארץ) למה אסור להדליק פנסי ערפל כשאין ערפל

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הויכוח הזה הוא מפגר לגמרי. אני לא מפחד משוטרים פשוט. אוקיי, לא הייתי אף פעם נהג חדש כי עשיתי רשיון בחו"ל ואז המרתי אותו לישראלי, אבל אם נוהגים כמו בני אדם, שומרים על הרשיונות וכל הניירות בצורה מסודרת, בודקים פעם בשבוע את האורות, ומקפידים להיראות כמה שיותר "ילדים טובים", אין שום סיבה שבעולם שיעצרו אותכם השוטרים, וגם אם כן, פשוט לשתף פעולה ולחייך כי אין לכם שום דבר להסתיר.

כל דבר אחר שתעשו רק מראה על בעיה ועל חוסר כבוד לחוק ולנהגים האחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים , אל תהיו תמימים .

כל אלו שכתבו ששלט נהג חדש אינו מושך את תשומת הלב של השוטרים ומוביל אותם להטפל אל אותו הנהג , אינם יודעים דבר .

לכל השוטרים אופי שונה , לעתים זה גם עניין המצב רוח שלהם .

אני יכול להעיד על שוטר ספציפי ממשטרת טייבה הנוהג להטפל באגרסיביות כמו עלוקה לרכבים בעלי שלט נהג חדש .

אותו השוטר , אינו טורח אפילו להעיף מבט על הרכב כאשר אינו עוטה את אותו השלט .

היות ואת מרבית זמני החופשי אני מבלה בנהיגה , לצערי יצא לי לבחון את הנושא על הרבה שוטרים נוספים , כמה מהם קבועים גם כן .

שלט נהג חדש מושך באותו האופן שרכב ספורט מושך , או שהגברת המערכת מושכת .

ויוסי , הויכוח רחוק מלהיות "מפגר" (יתכן שהוא מפגר בזמנו והיה צריך להפתח דיון כזה ממזמן) , כמו שכתבת לא יצא לך "לחוות" את "ההנאה" הזו .

כמו כן , על אף שאיך נראה אותו הנהג וההתנהגות שלו משפיעים רבות , לא תמיד יש לכך השפעה והשוטרים עלולים להטפל לכל אחד ואף לבצע חיפוש ברכב .

אגב , לגבי הסתנוורות .

יתכן שלא הייתי רוכש את הרכב הנוכחי שלי , נמוך במיוחד , אם הייתי מפעיל קצת ראש ומבין שלהמצא בגובה הפנסים של כל רכב אחר על הכביש זה מתכון מעולה להסתנוורות .

בברכת שבת שלום וקודש ,

גלעד מנע .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה נשמע הזוי, כמעט אף אחד מהחברים שלי לא נעצר לבדיקה יותר מפעם 1.

וגם אני בשנה+ שיש לי רשיון נעצרתי רק פעם אחת ולא הייתה שום התייחסות לנהג חדש או לא.

זה שיש שוטרים עם אג'נדה לא אומר שכל השוטרים מחפשים אותך.

אם השלט תקוע בפינה, לא קופץ לעין כמו שלטי "אור ירוק" הענקיים אין שום בעיה.

נסו לא לתלות את השלט על השמשה אלא לדחוף אותו באחת הפינות התחתונות, גם לא מושך את העין גם לא מסתיר שום דבר מאחורה.

ולאלה שמעדיפים לשלם 250 שקל, אפשר קצת זרעים לעץ שלכם? גם אני רוצה עץ עם כסף.

העיקר, על פילטר שמן מקורי תחסכו 20 שקל בטיפול - אבל את זה תשלמו.

נו באמת..

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...