Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנוער של היום = הפוזה של היום (לא כולם)

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 6506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משהו לא מובן לי. אמרת שהוא נסע במהירות 40-45 וזה היה אני משער בעיר.

אז מה הבעיה שלך לנסוע אחריו? מה אתה מצפה שהוא ינסע 70 בעיר? ה5 קמ"ש האלה ממש חשובים?

זה דבר שאני לא מבין לאן כולם ממהרים בעיר? אתה נוסע בעיר סע יותר לאט.

ועוד בלילה שכל רגע יכול לקפוץ לך מישהו לכביש ויהיה לך הרבה יותר קשה לראות אותו?

זה לא שאתה נוסע בלילה בכביש ריק שאתה עוד יכול להגיד כביש ריק. זה עיר!

ואם אתה רואה שזה אחד כזה (ערס) אז פשוט אל תתייחס ראית שהוא לא נותן לך לעקוף תחזור אחריו תאמין לי שזה לא מוריד מהכבוד.

וההונדות זה מזמן לא נחלתם הבלעדית של הערסים. אני גר באיזור שופע אנשים כאלה וראיתי כבר לאנטיסים משופרות, בלנו משופרת, כמה שברולטים, והרבה הרבה הונדות וסובארו ישנות. וכולם בעלי כמעט אותם מאפיינים:

תנוחת נהיגה-שכיבה

מוזיקה גבוהה בעיקר דיכאון כבד וטראנסים\האוסים

מהירות לרוב גבוהה מהמותר

פניות מסוכנו והרבה חריקות בלמים.

VW PASSAT 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

לדעתי כל אחד שינהג כמו שטוב לו אם הוא אוהב לשמוע ווליום גבוה ויש לו מערכת מפוצצת אז שיהנה מזה וגם אם יש לו אגזוז שבמקרה והוא עובר ליד בית קברות מתרחשת תחיית המתים >>שיהנה מזה הדבר הכי חשוב תנהגו כמו בני אדם תצייטו לכל תמרור ואל תסכנו חיים של אחרים או של עצמכם .

ערסים או לא ערסים כל אחד יעשה ברכבו ככל העולה על רוחו מי שלא טוב לו יכול פשוט לא להתסכל או לאטום אוזניים.

WTF??? כל אחד שיעשה הטוב ברוחו??? אם יש לך אגזוז ויש לך מערכת תפעיל אותם ככה שאף אחד לא ישמע אותם, לא מעניין אותי לשמוע את המושיק עפיה שאתה שומע, בדיוק כמו שאם אני אעמוד ליד הבית שלך ב3 בבוקר לאחר שכל היום עבדת קשה ואתה מת לישון עם שירים ברוסית של ריפלקס אתה תתעצבן, חלאס כבר, קצת כבוד לאנשים אחרים. קנית מערכת? בא לך לשמוע פול ווליום? יופי, תעשה את זה במקום פתוח ולא בשכונות מגורים. ערס.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי עם ידידות להוריד כסף ולעשן נרגילות

אתה נישמע לי יותר ערס ממנו

זה הבילוי שאתה עושה עם 2 בחורות מעשן נרגילות באיזה מקום תיבורי?

תסלח לי אבל אתה יותר עלוב מאותו אחד שנוסע עם מוזיקה חזקה וקצת לוחץ קשה לו לראות שעוקפים אותו לא עושה אותו ישר לערס אני מכיר הרבה אנשים שפשוט לא אוהבים שעוקפים אותם זה הכל זה עושה אותם לערסים?

(/__\)

( O.o)

( > <)

זהו ארנב.

אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!

מחפש סאב קיקר C12 למעוניינים למכור לפנות אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זתומרת לא אוהבים שעוקפים אותם?

מה הקטע? זה מוריד להם מהכבוד?!

וזה לא זה הכל, כי בגלל שאותו אחד שלא אוהב שעוקפים אותו עושה את החוכמות האלה יכולות להיות תאונות קטלניות.

VW PASSAT 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסך הכל הבחור לא רצה לנסוע אחרי רכב ישן, בין אם זה מפני שהוא התכוון להאיץ, או בין אם זה מפני שהוא לא אוהב את הריח שיוצא מהאגזוז שלך... מה הסיפור?

אני בטוח שגם אתה תעדיף לעמוד ברמזור מאחורי הונדה טייפ ערס ולא אחרי פיאט 127...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעצבן אותי הקטע עם המוסיקה

קודם כל , אם קרעתי את התחת בעבודה וחסכתי כל שקל כדי לקנות מערכת מצויינת ולא רדיו טייפ עם קסטות , אז כן , מותר לי קצת להתלהב לא?

אולי ב3 בבוקר זה קצת מעצבן לסוע עם פול ווליום , אבל זה לא שהבנאדם חנה לך מתחת לבית ושמע מוסיקה (יש גם כאלה)

אני אוהב כשאני נוסע עם חברים שלי לשמוע מוסיקה בווליום גבוה יחסית , כי אני חושב שככה צריך לשמוע מוסיקה , בלי קשר לפוזות או לא..

ומה לעשות מזרחים אוהבים מוסיקה מזרחית , ערס או לא לך תדע

זה לא "ערסים" עושים את הקטע עם המוסיקה

זה כל בן נוער , במיוחד בנים , שיוצאים בלילה.....

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסך הכל הבחור לא רצה לנסוע אחרי רכב ישן, בין אם זה מפני שהוא התכוון להאיץ, או בין אם זה מפני שהוא לא אוהב את הריח שיוצא מהאגזוז שלך... מה הסיפור?

אני בטוח שגם אתה תעדיף לעמוד ברמזור מאחורי הונדה טייפ ערס ולא אחרי פיאט 127...

מה הקשר? מה זה לא בכבוד שלך? כאילו אחרי זה יבואו לך ברחוב "חה חה ראיתי אותך עומד אחרי פיאט 127 אתה ממש עלוב.."

לך תדע מה קרה שם , אני כשאני עומד ברמזור אני קודם כל נכנס לנתיב שלי , לא משנה לי איזה אוטו נמצא שם ,

ורגע אם אתה צריך לפנות שמאלה ובנתיב פניה שמאלה יש פיאט 127 , אז תמשיך לסוע ישר ותגיע בדרך אחרת?

מזה "לא רצה לסוע אחרי רכב ישן"

איזה שטויות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין לי את הביצים מה חסכת ומה לא חסכת ובמה אתה רוצה להשוויץ. חתיכת חוצפן. רוצה לשמוע בפול ווליום? תעשה את זה במקום מבודד ולא כשזה מפריע לאנשים אחרים מה דעתך שאני אשים בפול ווליום ברמקולים של טאנוי שחסתי מהעבודה בקייטנה בקיץ אצל אבא, את הסימפוניה החמישית של בטהובן? תרגיש עם זה טוב? פשוט חוצפנים.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר חוצפנים

כמו שאתה קונה בגדים יפים ויקרים ולובש אותו דבר

זכותי להשוויץ

אני לא מחנה מתחת לבית שלך ושם את זה

אני שם את זה ונוסע

אתה שומע את זה בדיוק לח20 שניות שאני עובר בשכונה שלך

חוץ מזה החוצפן היחיד פה זה אתה

הרכב הזה זה פרטי שלי ואני יכול לעשות בו מה שאני רוצה בהתאם לחוק , ולא ראיתי שאסור להרכיב מערכת טובה באוטו , אז אל תגיד לי באיזה עוצמה לכוון את הווליום שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה השטויות האלה בקשר למוזיקה?

שיפורים וכל שאר השטויות..

אנשים קנו אוטו..

זה הטעם שלהם? שיעשו אותו עם עץ של חג מולד על הגג מצידי..

לדעתי זה מאוד מכוער גם ועושה תאוטו של אנשים מתלהבים ..

אבל זה מה שהם רוצים..\

ובקשר למוזיקה..

אני שומע כל הזמן על הכי גבוה בבית שלי.. וגם שיהיה לי רשיון(בקרוב מאוד1!) אני ישמע חזק באוטו..

לא בגלל שאני איזה ערס או משהו כזה.. פשוט אני אוהב לשמוע חזק..

גם בימים שאני לא הולך לבית ספר ואני יודע שאין אף אחד באיזור של הבית שלי שנמצא בבית בשעות הבוקר אני שומע פול וואליום.. אני אוהב לשמוע תבאסים. זה עושה אותי ערס?

אז סבבה אני ערס..

וחוץ מזה היו פה כמה דברים מוזרים שכתבתי..

דבר ראשון אנשים שלא אוהבים שעוקפים אותם. חח מה זה השטויות האלה? מה זה המשחקי כבוד האלה..

לא אוהבים שעוקפים אותם? שלא ינהגו.. (הייתי אומר שינהגו מהר אבל בטח הם מהר מאוד ימרחו על איזה קיר)

ומה זה השטויות האלה של אנשים שמעדיפים לנסוע אחרי אוטו חדש.. למה? אולי עדיף לנסוע ליד או אחרי אוטו קטן ולא איזה משאית אבל אוטו חדש ?

שטויות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר חוצפנים

כמו שאתה קונה בגדים יפים ויקרים ולובש אותו דבר

זכותי להשוויץ

אני לא מחנה מתחת לבית שלך ושם את זה

אני שם את זה ונוסע

אתה שומע את זה בדיוק לח20 שניות שאני עובר בשכונה שלך

חוץ מזה החוצפן היחיד פה זה אתה

הרכב הזה זה פרטי שלי ואני יכול לעשות בו מה שאני רוצה בהתאם לחוק , ולא ראיתי שאסור להרכיב מערכת טובה באוטו , אז אל תגיד לי באיזה עוצמה לכוון את הווליום שלי

ע"פ החוק ישנו חוק האוסר על הקמת רעש מעבר לשעה 23:00, ופול ווליום בניסאן של אבאל'ה זה הקמת רעש. ככה שע"פ החוק אתה עובר על החוק.

אתה ממש דביל או שאתה באמת לא מבין את ההבדל בין בגדים למערכת? בגדים יקרים והשווצה אני עושה תוך כדי כך שאני לא מפריע לאף אחד, המוסיקה שאתה שם כן מפריעה זה כל ההבדל.

אני גם אוהב לשמוע מוסיקה בווליום גבוה אבל ברגע שאני נכנס לשכונת מגורים או לתוך העיר או כל מקום אחר שבו אני עלול להפריע למישהו אני מייד מוריד את הווליום ככה שלא ישמעו אותו כלל וכלל מעבר למכונית. וה20 שניות האלה זה מספיק בשביל להעיר מישהו משנתו.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו בנס ציונה יש את:

אבירן- עם הקוואליר קופה בצבע בורדו

תומר- עם הלאנטיס F השחורה

ואת ניסן- עם הגולף הכחולה.

אה ואת השכן הטמבל שלי עם הטראנו הבורדו (שנוהג בדיוק חודש) ובטוח שיש לו מיאטה. :?

נכון אוראל?:roflmao: :roflmao:

DARK Purple MAZDA 3

ZOOM - ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...