Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי דוח חנייה, מה לעשות ?

yosi-m
שימו לב! השרשור הזה בן 7607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שני דברים:

1. השיטות הרגילות להתחמקות מדו"חות עירייה בטלות כאן, בגלל שזה דו"ח משטרה שנמסר ביד. אין לך מה לחכות לדואר רשום כי דוח שנמסר ביד גם "תופס" בניגוד להדבקה על השמשה.

2. למשטרה סנקציות אמיתיות על נהגים שלא משלמים כמו עיכוב חידוש רשיונות וכו'

3. לעניין עיקולי חשבון בנק: לחבר שלי בעבודה עיקלו חשבון בגלל דוחות חניה של העירייה. אז זה אמיתי. 2 הסתייגויות:

א. לא בטוח שכל העיריות עד כדי כך "נמרצות"

ב. הוא טוען שהטעות שלו היתה ששילם משהו לאותה עיריה בעבר בהוראת קבע/כרטיס אשראי (ולא משנה מה, יכול להיות ארנונה או תשלומי חינוך או אגרת מים או דוח אחר בעבר) - ולכן לעיריה היה את מס' החשבון ולא היתה להם בעיה לעקל. לטענתו אם הם לא יודעים מס' חשבון זה קשה להם מאוד לחפש בכל הבנקים והם לא עושים זאת.

שימו לב שסעיפים א. ו-ב. הם בסימן שאלה, אלו לא עובדות בדוקות.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לכם שעל דו"ח חנייה אחד יוותרו לי ?

לא. כמו שהבנק לא יוותר לך על 100 שקל מינוס כאשר תסגור את החשבון,

הסופר לא ימכור לך את הלחם בחצי שקל פחות וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חניתי בחיפה.

ידוע לי ששם צריך לשלם, למרות שזו לא חניה מסודרת, סתם מפרצים לאורך הרחוב. עיריית חיפה עושה אחלה כסף מזה, כל העיריות עושות אחלה כסף מזה.

בכל אופן ליד המקום שחניתי לא היה מדחן, אז הלכתי לעבודה וכשחזרתי כבר היה קנס. :mad:

בכל אופן בתור אחד שאין לו אינטרסים עם עיריית חיפה אני לא דואג.

לעכל הם לא יכולים, וגם לעכב הם לא יכולים כי אני לא תושב חיפה.

:D .

גם אחותי חשבה כמוך עד שהופיעו בביתה מעקלים, וזאת בגין דו"ח אחד מסכן של רשות מקומית שאינה תושבת בה. אין שום סיבה שרשות אחרת לא תוכל להפעיל אמצעים משפטיים כנגדך רק בגלל שאינך תושב שם. מכתבים מעו"ד, הוצאה לפועל מעקלים, הקפאת חשבון בנק....כל מה שתרצה

משום מה נראה לי שאתה קצת מגזים...

אנשים צוברים אלפי שקלים על דוחות ולא מגיעים אליהם מעקלים.

אולי אחותך קברה מישהו מתחת לאריחים והגופה הסריחה... :shock::lol:

אין מצב שעל 70 שקלים יביאו לי הוצאה לפועל.

תמיד אני יכול לטעון שלא הייתי שם, כי אני לא תושב המקום ואפילו לא גר באיזור.

עוד חודשיים אני אומר לכם אם הצלחתי :D

החיים הם סחיטה של המצערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שלחה מכתבים, היא פשוט התעלמה.

כשאני אקבל הודעה ראשונית אני אשלח מכתב שבכלליות אומר שני מבקש העתק של הדו"ח היות ולא הייתי שם ולכן אין לי אותו.

אם יהיה להם מזל והם ימצאו אותו, אני אקבל מכתב עם ההעתק הקנס.

לאחר מכן אני אכתוב להם עוד מכתב...ואם זה לא יעזור והם לא יבטלו לי אותו אז אני אלך ואשלם.

בנתיים אני לא מוכן להכניס כסף לקופת עיריית חיפה.

החיים הם סחיטה של המצערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לכם שעל דו"ח חנייה אחד יוותרו לי ?

לא. כמו שהבנק לא יוותר לך על 100 שקל מינוס כאשר תסגור את החשבון,

הסופר לא ימכור לך את הלחם בחצי שקל פחות וכו'.

דווקא הבנק כן יוותר לך, ואפילו על קצת יותר מזה, אם 'תרדים' את החשבון לפני כן למשך כשנה שנה-וחצי. מנסיון, פעמיים, בשני בנקים שונים. טוב אבל זה קצת אוף-טופיק כאן. סתם טיפ למעוניינים.

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...