Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד תאונה עם נפגעים, וטענות לרייסים מצד המשטרה (הכותרת המעפנה נערכה)

ruby
שימו לב! השרשור הזה בן 6573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד התבטאות של התיקשורת שהייתה בכתבה:

הם ציינו שהיה מדובר ברכבי ספורט ולאחר מכן אמרו רכב מסוג הונדה[ובתמונה היה ניתן להבחין בהונדה סיויק האצבק.

באמת שלתיקשורת אין מושג מה היא מדברת והיא מושפעת מהחברה ה"ערסית" שכן כל "נהג שודים" צעיר שהגיע לפרקו מפנטז על הצבק ידנית "עם מגנזיום,דוד,פילטר,וכמובן הספויילר שמוסיף עוד 20 כוח", כהגדרתו -אוטו ספורט!:shock:

ישראל 2006...

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים המצב באמת על הפנים בכבישים, הבעיה היא שהנהגים החדשים מושפעים ממשחקי מחשב כמו נידפורספיד וכל יציאה שלהם למועדון עם האוטו של אבא הם חייבים לעשות כמה שיותר רושם ועל אף אחד עם שואלים אותי,

אתמול הייתי באיזור תעשייה של ראשל"צ וכהולך רגל כמעט ודרסו אותי 4 פעמים זה היה מפחיד פעמיים זה היה ערבים בהונדה ואימפרזה שהכביש צפוף בתוך העיר חייבים להיבא פווול גז כי הם ראו בחורה או משהו ומצד שני זה היה ילד עם ג'יפ לנדקרוזר חדש, שהתלהב ושם שירי יומולדת וישר יצא מחנייה מביא גזיות, אני לא מבין מה התחרות בכבישים?למה הפוזות העלובות האלה? חבל שאנשים מתים על כלום כל יום וזה מפחיד אנשים,

והכי גרוע זה שהאיזור תעשייה היה מפוצץץ שוטרים וניידות שחוץ מלבדוק רישיונות לא עושות עם התוהובוהו שהלך שם, כלום, זה המצב במדינה שלנו ועצוב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתם מתחילים לשים טלאים על נהגי ישראל לפי מפתח גזעי, רק שתדעו שלפחות בכביש רמלה-בית דגן שבו אני נוסע לא מעט וכמעט מועף מהכביש לא מעט על ידי נהגים משתוללים - רוב הנהגים שבמבט ראשון הייתם מקטלגים אותם כערבים משום הסטיגמות שלכם לגבי "שיפורים" ברכב, נהיגה פרועה, שירי פיירוז בפול ווליום ואפילו מראה חיצוני הם יהודים כשיירים למהדרין בני דת משה ששמים ביום שישי כיפה לבנה עם "ילד טוב ירושלים" כשאמא מברכת על הנרות, לפני שהם יוצאים לרצוח על הכביש.

חלאה זה חלאה. לא משנה מאיזו עדה הוא. אז עזבו את העדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכדי לחזק את ידיו של האישפוז - אני מסתובב בלא מעט ערים. רמלה,לוד,חולון,בת ים,תל אביב,פתח תקווה,ראש העין , ירושלים , חיפה , באר שבע ,רחובות ,אשדוד ,אשקלון,הרצליה,רמת גן. YOU NAME IT.

בכל המקומות הללו פגשתי לצערי בכל מיני טיפוסים שנתקעו בשלב בין ההומו אירקטוס להומו ספיאנס (למתקשים , נשארו קופים) שנוהגים ומתנהגים גרוע יותר מכל סוג של חיית טרף הידועה למין האנושי.

אולי כמות אירועי הנהיגה הלא נכונה בקרב בני דודנו גדולה יותר - אבל זו תוצאה של (חוסר) חינוך ,ולא מוצא.

חושבים הפוך ? תרשו לי לספר לכם על מסלולי הגרנד-פרי בבחריין , טורקיה ואינדונזיה - במדינות מוסלמיות למהדרין. כנ"ל לגבי ראלי ירדן ,ראלי הפרעונים , ועוד כהנה וכהנה. (אני כבר לא מדבר על כל מיני מכוניות שנמצאות ברשות הפלשתינית למשל - שעל חלקן אנו יכולים רק לחלום).

יש לעם הנבחר עוד הרבה מה ללמוד בנושא תרבות ומורשת מוטורית , גם מהערבים.

ולכל אלה שלא איכפת להם מכל יפי הנפש - יש לי בשורה רעה בשבילכם.

יש יפה נפש אחד (לפחות) שיש לו אופציות מחיקה וחסימה בפורום הזה. יפה הנפש הזה נותן לכם אזהרה אחרונה בנוגע לסגנון ההתבטאות שלכם כאן , כי בפעם הבאה יפה הנפש יהפוך לדיקטטור ולצנזור. אל תגידו שלא הוזהרתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכדי לחזק את ידיו של האישפוז - אני מסתובב בלא מעט ערים. רמלה,לוד,חולון,בת ים,תל אביב,פתח תקווה,ראש העין , ירושלים , חיפה , באר שבע ,רחובות ,אשדוד ,אשקלון,הרצליה,רמת גן. YOU NAME IT.

.

מה אתה עושה בכל המקומות הללו?

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור תושב רמלה,רוב ,"נהגי המירוצים" באיזורינו הם לאוו דווקא בני דודינו [לא שחסר להם] אלא צעירים אחרי הוצאת רישיון שמשפרים את הרכב ע"י מדבקות ומערכות שמע וחשים שהם מינימום שומאכר.

בשירשור אחר רשמים מהמסלול [אני לא סגור על השם],כתוב :" אחרי היום במסלול חזרתי בנסיעה רגועה ולא חשתי צורך לילחוץ ולעקוף,כי פרקתי את האגרסיות". אני חושב שברגע שיהיה מסלול בתשלום בארץ יהיה לאנשים היכן להיתפרק חוקית ובטוח מאשר לסכן את חיי כולנו.

זוהי דעתי שבת שלום רן.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...