Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מועדון מרוצי ישראל

jayben
שימו לב! השרשור הזה בן 6616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המועדון שואף באמת לעבוד על פי ה-FIA ובהמשך ילכו ויגדלו דרישותינו לפעול על פי כללי ה-FIA

צריך לדעת כי יש כיום הרבה נהגים חדשים שנכנסים לתחרויות וצריך לתת להם אפשרות להשתתף.

דובי לא זכור לי בהערות שקבלתי על רכב שנכנס שלא על פי הכללים, אנא שלח לי מייל בכדי שנדע או פרסם זאת בפורום שנדע אם הדבר נכון אני מבטיח לך שנלמד מהנושא שלא יקרה להבא' אחרת זו סתם השמצה לדעתי.

לגבי הבקשות שלנו ממך להיות כתב ולפרשן - הכל נכון אבל זכור לך אולי בשיחה שקיימנו אצל ידידנו המשותף בביתו על ההשתלחות הלשונית שלך באנו ועל בקשתנו שאם יש לך לומר לנו משהו אז תודיע "לקבלנים" במייל כפי שאתה יודע לעשות וכי יש איתם בעייה, ולא שנשמע זאת מכל מיני חברים בפורום, מה לעשות שה"קבלנים" האלו עוזרים גם ל"קבלנים" אחרים מעבר לים ושהם מקבלים את ה"קבלנים" הישראלים כמי שיודע להפעיל מרוצים ונקראים לעזרה במקומותיהם.

אם הכוונה הייתה לפגוע ולהעליב אני אומר לך בגובהה העיניים וממרחק של 60 שנות חיים אתה מצליח ובגדול ואני לא מבין למה? בגלל שאין עוד "קבלנים" ? בגלל שמשעמם לך? בגלל שקוראים לנו מועדון מרוצי ישראל? בגלל מ......................ה?

ברוך שליט - מועדון מרוצי ישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך

אין שום כוונה לפגוע ולהעליב , ואל תיקח שום דבר אישית . תרגע ותשתה מים .

ביקורת נועדה לעזור לכולם ומה לעשות , לא תמיד קל לקבל אותה .

הכוונה בקבלני מירוצים היתה לצורך ההמחשה בלבד ואם מזה נפגעת או נפגעתם אני מצטער , אבל גם מצטער שלא הבנתם את כוונתי .

לדעתי ביקורת צריכה להישמע גם ברבים , ומה לעשות ויש כאלו שמעדיפים להתחבא מאחורי אחרים או לחילופין לא להגיד כלום ולחכות שהזמן או שאחרים יעשו את העבודה שלהם .

אני לא כזה .

אין לביקורת שאני מעביר שום קשר להיותי עובד במשטרה , וכן אני לא מתבייש בזה , כמו שידעתי לא להיכנס לספורט הזה כל עוד חוק הספורט המוטורי לא עבר .

באם אתה רומז שאסור להעביר ביקורת על מועדון מירוצי ישראל בגלל שאולי זה יגיע בטעות או בכוונה לגורמים מעבר לים...זאת בטוח לא צריכה להיות סיבה , הרי אנחנו בסדר ופועלים על פי החוקים .

נהפוך הוא , רצוי שיגיע כבר עכשיו משקיף מטעם ה-FIA וילמד אותנו איך לעשות הכל כמו שצריך , וכן , גם איך להכין מכונית או איך צריך להשתתף בראלי , במסגרת לוח הזמנים .

ברוך , כולנו יודעים עד כמה הספורט הזה חשוב לך , כמו גם לנו , אולי יותר ואולי פחות , אבל עדיין , בתור חבר עמותת הנהגים , בתור מתחרה , בתור אחד שמסקר ספורט מוטורי באופן עצמאי , בתור מנהל בפורום הזה או בפורום אחר או בתור סתם חובב ספורט מוטורי , מותר לי להביע את דעתי , ובקול או בכתובים .

כנראה שזה לא קל שפתאום יש מישהו שמביע דעה או מעביר ביקורת , אבל בוא נתקדם מזה למשהו טוב ולא ניכנס לניגוחים אישיים .

לגבי הרכב שהשתתף - ממש לא השמצה , היה דבר כזה , אבל עבר זמנו בטל קורבנו ואם תתעקש צור עימי קשר טלפוני .

ושוב כולי תקווה שנמשיך מפה לארועים מוצלחים

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובי בקשתי להעביר אלי במייל ביקורת, קבלתי ממך ביקורת אבל בשום מקום לא נכתב משהו אודות נהג שלא פעל על פי הכללים ופתאום בפורום מופיע סיפור על נהג כזה או אחר שלח אלי למייל בכדי שנדע או פרסם בפורום אל תשתלח בי או במועדון, תציג קבלות בבקשה.

לא מעניין אותי מה אתה עושה בחיים האזרחיים שלך ולא לזה כיוונתי, כיוונתי לשיחה שהתקיימה אצל בועז קורפל אם זכור לך.

אין בהערותך כרגע בפורום שום דבר בונה, הערות הבונות שלך אם אלו שנשלחו למועדון ולא עברו בפורום, הנושא לא מריח טוב.

אם בהערות בונות עסקינן אז יש כתובת למועדון שאתה מכיר ואוזננו יותר מאשר קשבת להתרחשויות.

ודבר אחרון תאמין לי יש לי את כל ההכשרות הנידרשות להקמת סוגים שונים של מרוצים כולל הדרכות לא צריך להביא לכאן משקיפים צריך בהחלט להכשיר נהגים חדשים, נווטים בכדי שהם יבינו מה זה מרוץ. גם ידנו הייתה במעש ואנו מדריכים מרשלים שגם הם עוברים טבילת אש ראשונה, הלחץ והצעקות של המתחרים לא עוזרים במיוחד והיו תקלות מצאנו אותם וגם נימצא הפיתרון בשבילן.

הרבה דברים תלויים גם בקהל הישראלי שבא למקום ולא בדיוק ממושמע תעבור עוד כברת דרך עד שכאן יהיה תרבות נהיגה ובהחלט צדק דני לוי שהגביל את האימונים לקטע דרך יחיד שתורם רק ללימוד מקצועי ולשליטה טובה יותר.

דבר אחרון חבל שאנו מתקשקשים כאן ולא בצורה בוגרת יותר באמצעים אחרים.

ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין להבין כמה דברים:

יש את ארגון מירוצי ישראל ואת ארגון נהגי המרוצים הישראלי ששתיהם אינם גופים רשמיים אלא

עצמאיים אך ללא מתחרים ולכן הם ברירת מחדל.

כלומר כל מרוץ ראלי שרוצים לארגן בארץ כרגע תלוי בשתי גופים אלה ושיתוף הפעולה בניהם.

כרגע החוק לאישור הספורט המוטורי או איך שלא תקראו לו עבר,

אך עדיין אין ליגה קיימת והכל בחיתולים.

האם עד כאן מה שכתבתי נכון?

מדוע לא מפרסמים בפורום היכן מתקיימים אימונים כאלה ע"מ שנוכל לבא לצפות, לשאול וללמוד,

אם הכל חוקי וכשר כרגע?

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובי בקשתי להעביר אלי במייל ביקורת, קבלתי ממך ביקורת אבל בשום מקום לא נכתב משהו אודות נהג שלא פעל על פי הכללים ופתאום בפורום מופיע סיפור על נהג כזה או אחר שלח אלי למייל בכדי שנדע או פרסם בפורום אל תשתלח בי או במועדון, תציג קבלות בבקשה.
ברוך

חבל ששוב אתה נגרר לנושא האישי .

לגבי הרכב שלא עמד בבדיקות , כדאי שתשאל את הבוחן הטכני שלך לגבי הרכב שהכלוב שלא כלל לא עומד בתקנים ובכל זאת הותר לו להשתתף .

תקני בטיחות קודמים לכל ...לא ?

להציג אותו כאן ברבים , בפורום , זה ממש לא לעניין , לא ציינתי אותו בכדי לא לפגוע בו , ציינתי את עצם העובדה לקיום הדבר הזה רק בכדי להראות שכולנו צריכים גם להשתפר ולא הכל עובד ממש לפי החוקים .

לא מעניין אותי מה אתה עושה בחיים האזרחיים שלך ולא לזה כיוונתי, כיוונתי לשיחה שהתקיימה אצל בועז קורפל אם זכור לך.
וזה בדיוק מה שאמרתי , שבשיחה שהתקיימה אצל קורפל ביקשתם רמי לימון ואתה , שכל עוד אני עומד לפרשן מטעמך , שאחסוך בביקורת כלפי המועדון במהלך השידור , ואכן הסכמתי לזה , אבל באותה הנשימה גם אמרתי כי במקומות אחרים בהם אני כותב ולא כפוף אליכם , עדיין אני יכול להעביר ביקורת .

אין בהערותך כרגע בפורום שום דבר בונה, הערות הבונות שלך אם אלו שנשלחו למועדון ולא עברו בפורום, הנושא לא מריח טוב.
להזכירך , הדיון החל במהותו של מועדון מירוצי ישראל וכל מה שאמרתי היה שהמועדון מתיימר לפעול על פי חוקי ה-FIA , ועדיין לא הכל מושלם בתחום הזה , וכן שתפקידו של מועדון מירוצי ישראל "לייצר" מירוצי מכוניות , "קבלן מירוצים" , קראתי לזה , מכאן ועד ירידה לפסים אישיים , שלא אני עשיתי אותה , ועדיין , אני לא אומר שום דבר פה באופן אישי , הדרך עוד ארוכה .

ברוך , צר לי באם אתה חושב שיש משהו אישי בדבריי או שלהגיד שמועדון מירוצי ישראל מתיימר, שואף רוצה , אבל יש לו עדיין לאן להתקדם בנושא של חוקי ה-FIA .

אין שום דבר אישי בדבריי .

אם בהערות בונות עסקינן אז יש כתובת למועדון שאתה מכיר ואוזננו יותר מאשר קשבת להתרחשויות.
לאחר הראלי בחוות פיליפ שלחתי לך מייל מפורט ובתוכו הערות והארות , לגבי דברים ספציפיים מהארוע ועדיין לא קיבלתי כל תגובה לגביהם , אבל זה ממש לא חשוב לי , יותר חשוב שזה ישמש אתכם ויעזור לכולנו .

..ודבר אחרון תאמין לי יש לי את כל ההכשרות הנידרשות להקמת סוגים שונים של מרוצים כולל הדרכות לא צריך להביא לכאן משקיפים צריך בהחלט להכשיר נהגים חדשים, נווטים בכדי שהם יבינו מה זה מרוץ....
להזכירך , פניתי אלייך בנושא הבאת נווט מקצועי מחו"ל לסיוע לנווטים ואמרתי לי כי הנושא בטיפול , ואני סומך עלייך בנושא הזה .

לגבי משקיפים , לדעתי האישית , חובה להביא משקיף מחו"ל , אדם מקצועי שמקושר ל-FIA , בכדי שכבר עכשיו ילמד וילווה אותנו לעשות את זה נכון , אותנו זה את כולם .

לא כולם התחרו בחו"ל או עשו מירוצי ראלי בחו"ל .

ועם כל הכבוד לך ולהשתלמויות וההכשרות שלך בשיפוט , עדיין זה לא מספיק .

בכל ראלי בעולם שמתיימר להתקדם ישנו נציג של ה-FIA שמסייע , אז למה שלא יבוא אחד שילמד אותנו להתחיל לזחול...?

גם ידנו הייתה במעש ואנו מדריכים מרשלים שגם הם עוברים טבילת אש ראשונה,
אני מוריד את הכובע לגבי המארשלים , ואולי להבדיל מאחרים אני יודע עד כמה קשה ולא נעים זה לשמוע את צעקות הנהגים .

בעוונותיי הרבים הייתי מארשל בראלי-קרוסים של פעם , ולקבל צעקות "ממשוגעי" אשקלון , זה קצת יותר מאשר מאותם משוגעים שהיום הם כבר יותר זקנים ורגועים :wink: (ואלו ממש אותם אנשים...)

הלחץ והצעקות של המתחרים לא עוזרים במיוחד והיו תקלות מצאנו אותם וגם נימצא הפיתרון בשבילן.

הרבה דברים תלויים גם בקהל הישראלי שבא למקום ולא בדיוק ממושמע תעבור עוד כברת דרך עד שכאן יהיה תרבות נהיגה ובהחלט צדק דני לוי שהגביל את האימונים לקטע דרך יחיד שתורם רק ללימוד מקצועי ולשליטה טובה יותר.

דבר אחרון חבל שאנו מתקשקשים כאן ולא בצורה בוגרת יותר באמצעים אחרים.

ברוך

ברוך , אנחנו לא מתקשקשים , אלא מנסים לנהל דיון , רק שכדרך הישראלים , לא תמיד אנחנו שומרים על שפיות .

בכל מקרה אני בטוח שכוונותינו טובות (אני יודע ששלי כן ולגבייך...אני בטוח !! )

האמת שאני חושב שזה די מיצה את עצמו ומקווה שכל אחד מאיתנו הפיק מזה משהו .

ושוב , באם נפגעת מהאימרה - "קבלן מירוצים" אני מתנצל !!!

דובי

שמחכה לראלי הבא של מועדון מירוצי ישראל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין להבין כמה דברים:

יש את ארגון מירוצי ישראל ואת ארגון נהגי המרוצים הישראלי ששתיהם אינם גופים רשמיים אלא

עצמאיים אך ללא מתחרים ולכן הם ברירת מחדל.

כלומר כל מרוץ ראלי שרוצים לארגן בארץ כרגע תלוי בשתי גופים אלה ושיתוף הפעולה בניהם.

כמו שכבר נכתב פה , מועדון מירוצי ישראל הינו מועדון ששם לעצמו כמטרה ארגון ארועי ספורט מוטורי בישראל , בינהם מירוצי ראלי .

ארגון נהגי המירוצים או יותר נכון עמותת נהגי המירוצים , ה-IRDA , הינו עמותה שמארגנת את כלל נהגי המירוצים בישראל .

עמותה זו לא מארגנת מירוצים , אלא מאגדת את נהגי המירוץ לגוף אחד .

נהגי המירוצים הללו , הם אלו שמגיעים ומשתתפים במירוצים .

אגב - בעמותה הזו יכולים להיות חברים לא רק נהגים , גם נווטים/נהגי משנה (כמוני למשל ) או כל אחד שרוצה להיות שותף לעשייה הזו .

כרגע החוק לאישור הספורט המוטורי או איך שלא תקראו לו עבר,

אך עדיין אין ליגה קיימת והכל בחיתולים.

לאחר שחוק הספורט המוטורי עבר , ניתנו 9 חודשים להשלמת תקנות ועוד דברים שונים שעליהם להיות קיימים בכדי שהמירוצים יתקיימו כסדרם .

במסגרת זמן זו , מועדון מירוצי ישראל מארגן ארועי אימון , למערכת שלו , עמותת הנהגים , דואגת להגיע לארועים הללו , כאימון מצויין לצוותים - נהגים,נווטים ומכוניות .

מדוע לא מפרסמים בפורום היכן מתקיימים אימונים כאלה ע"מ שנוכל לבא לצפות, לשאול וללמוד,

אם הכל חוקי וכשר כרגע?

לא מתפרסמים כרגע בצורה מסודרת הארועים ממספר סיבות .

הראשונה - עד שהתקנות לא יהיו מוכנות , ההסדר עם הביטוח עדיין לא סגור במלואו לגבי ארועים עם קהל , ולכן לטובת כולנו עדיף כך , בינתיים .

השנייה - כולנו בשלבי למידה כאלו ואחרים ומעדיפים לעשות את הפאשלות לבד , ללא קהל :wink:

ישנם אנשים מוסמכים ממני לתת תשובות ארוכות ומפורטות יותר בעניין וזה רק על קצה המזלג

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...