Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעתכם על קנס אפשרי

IceCuBe
שימו לב! השרשור הזה בן 6668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

בשבוע שעבר אחד החברים נסע לאסוף את אביו מנתב"ג, היה להם איזה סידור ברחובות, ולאחר מכן הם נסעו לכיוון אשדוד, מי שמכיר, ביציאה מגדרה, רמזור אחד לפני צומת כנות, המקום טיפה מבלבל בגלל שני הרמזוורים שלא מרוחקים זה מזה יותר ממאתיים מטר, החבר עמד ברמזור הראשון באדום, כאשר הרמזור בצומת כנות התחלף לירוק הוא חשב שהוא צריך ליסוע(התבלבל), והחל בנסיעה(מאוד איטית- פחות מ 20 קמ"ש) ישר לאחר שהחל בנסיעה אבא שלו כמובן צעק שיעצור אבל היה מאוחר מדי, ברמזור ישנה מצלמה לאור אדום, והוא צולם.

השאלה היא כזו: על איזו עבירה החבר יצטרך לתת דין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על העבירה שהוא נסע באדום בניגוד לחוק. (לא הבנתי את השאלה שלך, שאלה די מטופשת). תתנסח נכון פעם הבאה ואולי תקבל תגובות יותר ראויות.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא הבנתי משאלתך זה האם החבר המשיך בנסיעה אל תוך הצומת, גם לאחר שהבין שטעה.

מצלמות הרמזור מצלמות פעמיים, בהפרש של שניות בודדות, וזאת כדי להוכיח באופן מלא שהרכב נכנס לצומת באור אדום, ולא בלם מעט אחרי פס העצירה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתב צביקה, תלוי כמה החבר נכנס לצומת.

אם החבר רק התחיל לנסוע וישר נעצר, אז לא יגיע אליו דו"ח.

אם החבר התחיל לנסוע,אבא שלו התחיל לצרוח עליו,ומרוב פאניקה הוא נתן גז ועבר את כל הצומת - אז יגיע הדו"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהוא הבין שהוא עשה טעות, הוא המשיך בנסיעה איטית ואז צילמה אותו המצלמה, כל הסיפור התרחש בפחות מ 20 קמ"ש, בגלל זה השאלה אם הוא יקבל קנס על שריפת אדום, או רק על הפרעה לתנועה או משהו בסגנון הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדום, אדום, אדום.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת העבירה על החוק אין הבדל אם הוא נסע ב 20 קמ"ש או ב 80 קמ"ש. העובדה היא שהוא עבר צומת ברמזור באדום ועל כך גם יקבל קנס/עונש. ואפילו אם הוא בחור טוב והתבלבל זה לא משנה את חומרת העבירה ומזל שלא נכנס בו מהצד מישהו שנסע בירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתשומת לבך, העבירה הינה "כניסה לצומת באור אדום". הוא יכול להיכנס ולעצור באמצע הצומת, זה בעל אותה חומרה מבחינת החוק. כמובן שאם באמת לא הייתה חציה של הצומת, אלא רק כניסה בשוגג, וניתן לראות את זה בצילום, זה יכול להוות טיעון לעונש. לא יותר מזה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שיגיע הקנס, אבל אני הייתי מגיש בקשה להשפט בכל מקרה ומספר את הסיפור לשופט, זו עילה להפחתה בעונש לפני דעתי, אולי הוא יפול על שופט שיסכים לזה.

פורד אנגליה 1963 95% מושלמת

פיז'ו 304 קבריולט 1973

מועדון פורד אירופה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן, אין משמעות למהירות במקרה הזה והוא לא יכול להוכיח כלום בנושא הזה, המשמעות לפי דעתי היא שהוא יודה שאכן עבר באדום ולא יתווכח עם העובדה הזו, אבל במקביל יטען את הטענה שלו - הרמזורים מאוד קרובים, וחשבתי שהרמזור שלי נהיה ירוק, וזה לא בסדר, ואבא שלי ישב איתי והעיר לי על זה (במקרה שהוא נהג חדש) ואין לי עברות קודמות (במקרה שהוא נהג ישן) וכו'...

קצת פוליטיקה תוכל להפחית את העונש ואולי להאיר את עיניו של השופט (עד כמה שיש לו מה לעשות בנידון...) ולשנות את מבנה הצומת (סיכויים קלושים אבל מי יודע...)

יתכן שעוד מספר אנשים קיבלו שם קנס בגלל זה וציינו את הסיבה הזו, זה גם יכול לעזור.

שורה תחתונה, אני לא מצדיק אותו ולא כלום, לדעתי זו רשלנות לשמה, אני רק טוען שלמה לבוא לקראת מערכת (במקרה הזה לשלם את הדוח מיד בלי בעיות) שלא באה לקראתך?!

נקודה למחשבה.

פורד אנגליה 1963 95% מושלמת

פיז'ו 304 קבריולט 1973

מועדון פורד אירופה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...