Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המכס סוגר את שעריו (הודעת רוויית טקסט והוצאת קיטור)

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 6617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אני לא טועה,פנסים זה אביזר בטיחות ואמור להיות פטור ממס,כדאי שתבדוק את זה במקרה שהם אכן תקועים במכס.
אם אני לא טועה, לא ניתן ליבא אבזרי בטיחות- חגורות, חלקי הגה וכד'

האם אני טועה?

דני.

פיאסטה MK1 שנת 79 בשלבי שיפוץ ->[thread=41214]כאן[/thread]

מנוע:1L, ממוזגת+ תוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אפשר לייבא חלקים כאלו אך יש צורך להציג תעודה של מכון המוסמך לבדיקתם אשר בדק אותם.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מנצל את השרשור לשאלה:

בעקבות מפגש לא נעים עם גברת שנהגה על לאנד-קרוזר (יד הגורל? :shock:) מקוצרר ולקחה רוורס על חשבון הפיאסטה שלי בבית חיל האויר בהרצליה וריסקה לי את פנס האיתות הקדמי. ובעקבות מפגש עוד יותר לא נעים (כי הפעם ביוזמתי) עם המאגנום המוגבה של השכן, עם פגושי ברזל, שבו גם פנס האיתות השני מסר נשמתו לבורא והתפזר לכל עבר - אני אומר: "אם כבר. אז כבר!"

בהנחה שהמוצר הנ"ל יגיע למחיר של 15 פאונד, ומשלוח בסביבות ה10 פאונד - האם גם במקרה זה המכס "עשה לי את המוות"?

תודה מראש,

עידן.

63_1_b.jpg

מאזדה 6 06' ופורד פיאסטה 89 ללוחמה עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי במצב רוח שלהם.

אבל בכל מקרה תכין את הדו"ח אשראי שלך ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היו כמה אי הבנות עם המכס בת"א...

דוגמא פשוטה: לפני כמה שבועות נזכרו להגיע לי קויילאוברים של HKS YASHIO FACTORY LIMITED EDITION, לפני זה היתה לי איזה אי הבנה עם המוכר וחברת אשראי החזירה לי את כל הכסף שהקויילאוברים היו כבר בדרך לארץ, ברגע שהגעתי למכס כמובן שהגעתי לשם עם ההדפס מ-EBAY וכמה שינוים "קלים" בהדפס, הבחור מה מכס אמר לי בלי לב בוא בוא, תביא ת הדף מEBAY, נכנס לEBAY לקח מספר הזמנה מהדף וראה שהסכומם הוא לא אותו סכום שבדף, למזלי היה לי את ההחזר של הכרטיס אשראי ואמרתי לבחור, שמע, הייתי צריך לקבל קויילאוברים חדשים, אבל הנה מה שהגיע זה משומש, ובגלל זה קיבלתי את כל הכסף חזרה, בכל זאת הוא לא היה מוכן לשמוע את העניין ושלח אותי למנהל שלא היה נמצא באותו יום. דווקא כשחזרתי אחרי כמה ימים המנהל היה די נחמד, ואמר, שמע חביבי, אנחנו מכיר טוב מאוד אנשים כמוך, והפעם אני אוותר לך על הקנס (לא ידעתי שיש דבר כזה בכלל :? ) אבל פעם הבא חסר לך שאתה לא מצהיר על הסכום הנכון.... בסופו של דבר יצאתי משם עם נזק של כמה אלפים טובים :(

מקרה יותר נחמד, היו זמנים שהגיע להחליף גיר לניסן, לידני כמובן. פניתי לחבר שמתעסק בזה, ושם הכל כבר הלך חלק. אני כבר לא זוכר כמה עלה לי הגיר עצמו, אבל כל הקטע של המשלוח שעלה 375$ וכו' ואני מדבר על גיר, שזה קצת יותר כבד מרוב החלקים שאנשים מזמינים פה :). כמובן שהוא פנה לעמיל מכס ואני ממש מרוצה מהם (מסמך מצורף). בלי שום בעיות, בלי שום תירוצים, ממש הגיע בזמן עד למקום שביקשתי מהם.

Gear.JPG

POWERD BY C....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חבר'ס הגיע הגריל,הגריל הזה הוא "new old stock",זה גריל של רנו 5 GT דור ראשון שיוצר בשנים 85-87,לגריל הזה יש מקומות לפנסי ערפל.

הייתי רוצה לשמוע דעות,מה עדיף לדעתכם לשים?

פנסי ערפל (שבפועל ישמשו כפנסי חניה בגלל החוקיות בעניין)?

או לשים רשתות עם הלוגו "elf",מה שיתן יותר זרימת אויר אל תא המנוע?

צירפתי תמונה של הגריל.

PICT00122.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשתות, אפילו בלי לוגו

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבוע שעבר הגיע לי מכתב כי הריצפה לרכב שהזמנתי מ אי ביי הגיע ויש ליצור קשר עם המכס .

עלות הריצפה לרכב 90 יורו כולל המישלוח.

ביום שקיבלתי את המיכתב ביתקשרתי למכס וביקשתי לישלוח לי את המוצר לדימונה (עיר מגוריי).

הגברת אמרה כי יש לשלוח פקס עם ת"ז וטלפון.

לאחר יום יומיים היתקשרה אלי בחורה בשם איריס,

והתחילה את צרור השאלות:

(יש לציין כי ביקשתי מהמוכר שישלח לי אישור /קבלה על סך של 50 $)

כמה עלה לך המוצר ?? עניתי 40 יורו (לאחר ששאלתי את המוכר כמה הוא רשם על הקבלה).

למה רשום 48.5 $ ??? עניתי לה כי יכול מאוד להיות שזה בדולרים ואני העברתי למוכר 40 יורו דרך בנק הדואר .

מה זה המוצר ?

ריצפה לפורד אסקורט.

כמה זה עולה באי ביי???

כאן התחלתי לשחק "טמבל"- מה זה אי ביי אני לא מכיר דבר כזה, מי זה בכלל???:roll:

שמעתי אותה דרך הטלפון שהיא מקלידה במחשב ותוך כדי שואלת אותי : "איך רושמים אסקורט?"

"ואיך רושמים ריצפה???":? .

לאחר מישחק מילים ותוך כדי זה , שאני ממשיך לסבך אותה עם אותיות שאפילו אני היסתבכתי איתם, היא אמרה לי כי תישלח את זה לביתי .

לא שילמתי כלל מכס .

עלות הריצפה 60 יורו פלוס מישלוח 30 יורו סה"כ 90 יורו .

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם נכונה השמועה שאם מצרפים מכתב "יום הולדת שמח" עם הקדשה יפה (ומתפללים שלא בודקים תאריכי לידה)למשלוח אזי זה נחשב מתנה ופתור ממס?

(נכתב לאחר שהוכנסה לארץ תקרה של סוד ללא מע"מ)

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל המתרבבים והחכמולוגים,

אני מבקש ממכם לחשוב לפני שאתם מספרים את סיפורי הגבורה שלכם. אנשי המכס מכירים את הפורומים והם דואגים לקרוא ולהתעדכן, הדבר הכי קשה לעשות בעולם זה שיהודי מנסה לעבוד על יהודי אחר (על הגויים אנחנו חכמולוגים).

אני חוזר ומפציר בכם נסו להעביר מעשי גבורה אולי בה"פ ולא לכלל הציבור אנחנו יורים לעצמנו ברגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש ממכם לחשוב לפני שאתם מספרים את סיפורי הגבורה שלכם. אנשי המכס מכירים את הפורומים והם דואגים לקרוא ולהתעדכן, הדבר הכי קשה לעשות בעולם זה שיהודי מנסה לעבוד על יהודי אחר (על הגויים אנחנו חכמולוגים).

אני חוזר ומפציר בכם נסו להעביר מעשי גבורה אולי בה"פ ולא לכלל הציבור אנחנו יורים לעצמנו ברגל.

או בקיצור, "דברו חלש...."

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה להם לבריאות :?

POWERD BY C....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...