Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דגמים ורק דגמים.

שימו לב! השרשור הזה בן 3126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העם דורש תמונות!!!

אוי, הזכרת לי נשכחות- כשהייתי ילד היו לי כמה סטים כאלה (תוצרת ברה"מ כמובן! :wink: ), כמה דברים עשיתי מהם, כמה אילתורים (כמובן- להרכיב לפי מה שנותנים עם ההוראות- זה משעמם!:twisted: ), עשיתי חלקים "Custom made" כל הזמן, אפילו עשו לי גלילים מגומי מיוחדים עם החורים לברגים בצדדים כדי שאבנה מכבשים! היו זמנים...:lol::twisted:8):wink:

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איפה... זה היה לפני איזה 30 שנה, מי צילם אז?!...:?:cry: ונראה לך שמשהו נשמר עד היום ועלה לארץ הקודש?:roll::-(

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חודש מאוחר יותר...

סופסוף הגיעה- דגם מורכב 1:24 או 1:25, הגיע כמעט שלם- הייתי צריך להדביק סרן האחורי שהתנתק, ועוד כמה דברים קטנים...8)

2012-06-26 23.32.56.jpg

2012-06-26 23.33.06.jpg

2012-06-26 23.33.16.jpg

2012-06-27 00.19.51.jpg

2012-06-27 00.36.20.jpg

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

לא רואים את החלק הראשון.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופסוף החלטתי לסיים את הפרוייקט שהיה זרוק איזה 5 שנים לדעתי בצד עקב חוסר עניין... מסתבר שהתוצאה הסופית הייתה לא רעה דווקא!8):twisted:

IMG_7930.jpg

IMG_7931.jpg

IMG_7935.jpg

IMG_7942.jpg

IMG_7943.jpg

IMG_7945.jpg

IMG_7946.jpg

IMG_7947.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי, נראה שמשעמם לך...

למרות שהתוצאה אכן מאוד יפה!

גם הצילומים. מה שכן, חסרה לי תמונה של האריזה לפני הבניה, הקופסה... עוד יש לך אותה?

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופסוף החלטתי לסיים את הפרוייקט שהיה זרוק איזה 5 שנים לדעתי בצד עקב חוסר עניין... מסתבר שהתוצאה הסופית הייתה לא רעה דווקא!8):twisted:

תגיד, אתה לא צריך להניק או משהו? ;-)

יפה מאוד

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני להניק?!:roll::shock: -חס וחלילה!:-P:-D יש לזה דמות אחרת! :wink: אני בתפקיד הלוגיסטי, חחח!:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי, נראה שמשעמם לך...

למרות שהתוצאה אכן מאוד יפה!

גם הצילומים. מה שכן, חסרה לי תמונה של האריזה לפני הבניה, הקופסה... עוד יש לך אותה?

דב

האמת שהיא קרועה ועמדתי לזרוק אותה אתמול- ומשהו עצר אותי כי יש עליה תמונות יפות של האוטו! אז אם מחר אישתי לא תעיף אותה (כי היא עדיין על הרצפה ליד היציאה)- אז תקבל צילום!:oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

וזה מה שקנו לי ילדיי האהובים:

1966 SHELBY GT 350, קנ"מ 1:32, של NEW RAY.

אגב, שאלה - מישהו יודע היכן ניתן להשיג (בארץ, בחנויות) דגמים ממתכת להרכבה עצמית (מיועד לילדים) ?

P1000867 (Copy).jpg

P1000868 (Copy).jpg

P1000869 (Copy).jpg

P1000872 (Copy).jpg

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...