Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CARSFORUM HALL OF FAME שרשור ציטוטים, תגובות ופנינים מהפורום

מצמץ
שימו לב! השרשור הזה בן 6341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא המנהלים , זה ערוסי השתלט ,השתלטות עוינת על הסרבר של האתר עם סוס טרויאני לפנים!!

מזל שהרדאר ג'די התערב וניטרל את הגורם העוין מוקדם מאוד ,אחרת היינו הופכים לפורום פרות וירקות

ממש רפובליקת בננות פה בחיי

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מישהו פה שכח?!

היה את השרשור ההזוי ביותר כאן,

של אחד עם קורולה 98' ושני פסים עליה

והוא שאל כמה כ"ס הפסים מוסיפים, זה היה פשוט קורע!!

[או שמא זה היה בפורום הקודם:? ]

?

מנהל תחום אופנועי שטח בחברת HM-MOTO, יבואנית אופנועי SHERCO, AJP וRIEJU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קארזפורום , אבל בהחלט אחד מרגעי השיא , ובעקיפין עזר ל-CF :

http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-2421-280-390859,00.html

ללא ספק קטע מכונן בתרבות המוטורית בארץ...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שלשרשור הפאדיחות הגדול (שלדעתי הוא השרשור הכי מצחיק) אין מספיק ייצוג הולם...

הנה כמה Hightlights:

ובכן, טוב בקצרה - אני בחדר שלי בן 14 אידיוט וחרמן עם "חוברת" בת - ז*** מארה"ב עושה את מה שעושה, וידידה/שכנה שלי (מגיל אפס) באה דווקא עם חברה שלה, לבקר אותי (לא שמעתי אותה נכנסת ולא בטיח) ועוד שואלת בשיא הטבעיות: "מה אתה עושה?!".

זהו. אין יותר פאדיחה מזה - וקראתי פה הכל.

היום אנחנו ילדים גדולים ובאיזה שהוא ערב רווי אלכוהול נזכרנו בשטויות של פעם, כמובן שגם נזכרנו ב"רופא וחולה" איתה מאחורי הבית - וכך יצאנו פיטים.

עוד אחת ליגת אלופות של חבר שלי,

אנחנו הולכים 3 חבר'ה לבקר את חבר שלנו. סבבה נכנסים לבית שלו אין אף אחד.

קוראים לו: "עינב איפה אתה, יא בן זונה?" כלום. טוב, חבר שלי נכנס אליו לחדר רואה אותו ישן עם שמיכה - ההוא מביא על המיטה וואחד זינוק תופס לו בראש וצועק: "קום יא מניאק! אנחנו מתייבשים פה חצי שעה!!!"

הקיצר - הבנתם - אמא של עינב קמה מטושטשת, אני ויניב שפוכים על הרצפה בסלון והשאר הסטוריה.

ועוד אחד:

בימי הילדות העליזים והשמחים בקיבוץ שכוח האל שנקרא נווה שאנן בחיפה נהגנו לשחק כדורגל במגרש שנקרא "המגרש השחור" ממש שתי מטר מהבצפר היסודי.

בקיצור באותו יום אנחנו משחקים כדורגל ופתאום אני מריח ריח מסריח בטירוף מחבר שלי

בשם טל. בהתחלה חשבתי שמדובר בהזעת יתר אבל אחרי שראינו שהוא בקושי זז על המגרש ושטיפות חומות ניגרות ממיכנסיו עצרנו מלשחק.

הבנאדם הקרוע הזה שגר שתי מטר מהביית הוריד את המכנסיים והתחתונים שהיו מלאות כמו שק של חרא! הוא אפילו ביקש ממני להחזיק אותם, מיותר לציין שאני נזדעזעתי וכמעט דחפתי לו תתחתונים לפרצוף.

אז מה שקרה זה שהוא ערום כביום היוולדו הלך עם תחתונים מ-פ-ו-צ-צ-י-ם בחרא הבייתה ואני וחבר ליווינו אותו. כשהוא הגיעה הביתה זה היה המחזה.

הוא דופק על הדלת

אבא שלו פותח

הוא מחייך

אבא שלו מזדעזע

הוא ממשיך לחייך

אבא שלו מוריד לו תסטירה של החיים , החרא נופל ומשפריץ ריקושטים לכל עבר

ואני וחבר שלי פשוט מתגלגלים על הרצפה ולא מפסיקים לצחוק .

ירדו לי דמעות איזה שעה כמעט נחנקתי לא היה לי אויר! :roflmao:

ויש כמובן את סיפור ה"פלאבר", תריצו חיפוש.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי , בת'רד הזה , יש הרבה סיפורים מצויינים

אבל הסיפור של שלומי זכור לטובה , בגלל זה לא לקח לי הרבה זמן למצוא אותו

(מס' 15 בדף 1)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=403&highlight=%E1%F8%F0%E3%E4+%E5%E1%E0%E2%E9

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלו אחד המצחיקים.

והפעם ראש בראש שמר ויוסי רבים על מה נוסע המשיח:

לא בתור אבאדיי, אבל הכל טוב ונחמד עד שמגיעים לכבוד הפרטי של הבן אדם, הכבוד העצמי שלו.

שוב לא בתור כבוד של ערס, כבוד עצמי (לדעתי) הוא הדבר הכי חשוב שלבן אדם יש בחיים (בתור דבר הכי אישי כשלא נשאר לך כלום).

ולפגוע בו זה הדבר הכי נורא שיש (לא שמעו על "אל תלבין פני חברך ברבים"?!).

כמו שאומרים, בגלל אנשים כאלה המשיח לא בא. שנאת חינם!!

דבר גועלי ביותר!

יוסי.

והתגובה:

יוסף ,

המשיח לא מגיע כי הוא נתקע בדרך.

השמועה אומרת שהוא ניסה לסגור על סובארו DL לבנה (המקבילה העכשווית לחמור לבן) , וכבר היה אמור לעשות העברת בעלות - אבל בעל הרכב הבריז לו בסוף :roll: .

יוסי לא פראייר:

דווקא חשבתי שהוא ניסה לנסוע בסיטרואן אבל נתקע בדרך, היה צריך לתקן את האוטו בעלות של כמה עשרות אלפי שקלים (הדשבורד נשבר והספידומטר לא פעל), לבסוף הוא נשאר לעבוד במוסך כתמורה לשילום העלויות של הסיטרואן. 2000 שנות גלות חלפו. הבעלים התחלפו והתחלפו, ומשיח לא בא, משיח גם לא מטלפן (החורים של הדיבורית בדשבורד של הסיטרואן השביתו את האוטו).

אז ילדים, בפעם הבאה שתרדו לאילת, ובדרך חזרה, אולי תראו איזה ZX 1.6 זרוקה לצד הדרך. תדעו, שאולי המשיח מסתכל עליכם מאיפשהו וצריך טרמפ איתכם לירושלים.

לו רק, לו רק היה קונה סובארו....אולי בכל זאת הייתה באה הישועה.

יוסי.

אבל שמר לא נשאר חייב :

בסובארו הוא היה נתקע בעץ אחרי 60 ק"מ אחרי הירדמות משעמום...

ויוסי מקנח:

לפחות הסובארו הייתה מגיעה לעץ ולא מתפרקת בדרך...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...