Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CARSFORUM HALL OF FAME שרשור ציטוטים, תגובות ופנינים מהפורום

מצמץ
שימו לב! השרשור הזה בן 6341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לקרוא את התרדים לפי הסדר, ולהיות בכוננות שרותים.

וחובה !! חובה לקרוא את תגובה 4 בתרד השלישי, אחרי השניים לפני.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

great great idiea

u can see what an amazing minds he have here in the forum and im not kidding

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשרשור מסויים שליח הציבור המלומד אמר בין היתר (מתוך וידוי כואב ועגוםעל נתון פיזי כזה או אחר בגופו?...):

עבה וגדול זו לא ערובה לאיכות.

ומיד ענה לו מישהו שמבין, רופא הפורום:

זה נכון, אבל במקרה של דפיקה - זה מה שאתה רוצה שיהיה לך.

נמרוד

דברים שאמר פעם איש יקר (למשלמי המיסים) בשם בני זהר :

כידוע לך בתעשיית הרכב היפני עושים שימוש רב בפסיפלורה במתכת ובמספר מרכיבים במנוע.

בעיני רכב אשר אחד ממרכיביו הוא פסיפלורה אינו רכב ובטח לא יהיה מיועד להיות רכב אספנות.

אי לכך הפנתי כבר בקשה לועדה המרכזית לשלול מרכבים יפניים מסויימים את הזכות להיות רכב אספנות.

או להקרא רכב.

אני תקווה שתפסק מיד המגמה של שימוש בפסיפלורה בתעשיית הרכב.על אמינותה הרבה וחוזקה.

יש עוד המון טובים ומשובחים, לאט לאט אני אטפטף :)

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, אם אתה לא יודע אל תגיב. בהחלט אפשר להחיל על הנושא הזה את הכללים של פורום יעוץ ברכישת רכב. אם אין לך נסיון, או שיש רק עדויות שמיעה, ולא יצא לך להתנסות עם עבה וגדול, תשאיר את התגובות למנוסים יותר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, אם אתה לא יודע אל תגיב. בהחלט אפשר להחיל על הנושא הזה את הכללים של פורום יעוץ ברכישת רכב. אם אין לך נסיון, או שיש רק עדויות שמיעה, ולא יצא לך להתנסות עם עבה וגדול, תשאיר את התגובות למנוסים יותר.

יצא לי , אבל מהצד הנותן - לא המקבל.

זה נחשב ? או שאני חייב ללכת לבדיקת קנייה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי. שיפורים רצית.

צריך לשפר קודם את ההולכים על שתיים - לא את המכוניות :? .

:wink: ....

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא שום ספקות, וזה גם לא נתון למשא ומתן. זה התרד נכי מצחיק שנפתח בקארספורום. לא לפספס את התגובה של אישפוז.

קודם כל,לא נכנסתי לכאן הרבה זמן-היתה לי תקופת בחינות.אז עמכם הסליחה.

בשבוע שעבר זה התחיל....זוגתי,שתחיה,נוהגת להיפגש פעם בשבוע עם חברותיה הטובות, חברות אגודת רות"ם (רווקה תל אביבית מתוסבכת) בבית קפה בשינקין ולדבר על דברים חשובים שברומו של עולם כמו מתי אני נותן טבעת,כמה תעלה לי הטבעת, איך נראית הטבעת,כמה מעט גברים טובים יש בתל אביב ואיך התמונות בקופידון לא משקפות את המציאות.

כשהטקס מסתיים,אחת מהרווקות הקדושות והמעונות מחזירה אותה הביתה. הפעם,ככל הנראה היה איזה משהו אחר ומכיוון שזוגתי שתחיה ידעה שאני בבית ,לומד למבחן,ניתן ואפילו רצוי להתקשר אלי ולהוציא אותי מהבית בקור כלבים להתברבר חצי שעה במבוך של שנקין בשביל להחזיר אותה הביתה. אחרי חצי שעה אני מגיע לשנקין ואוסף אותה. בחצי דרך,המנוע מתחיל לצלצל. אבל ממש לצלצל.

למי שלא יודע,רנו ציידו בחוכמתם את הטווינגו במנורת "נדפקת".כלומר- אם זה נדלק הלך ראש מנוע.

אני מציין בפני חברה שלי שהמנוע נשמע ממש רע וצריך לעצור בצד לראות מה מת שם.

מכיוון שאנחנו בפקק של דרך השלום,אני נדחף בנימוס לכיוון תחנת האוטובוס,והנהגים האדיבים שסביבי לא נותנים.כבר באמצע הכביש,נדלקה מנורת חום.

אני מגיע לשוליים ועוצר בצד.המנוע מסריח משמן-כלומר הפקונג התבשל.

ניחא.קורה.לעשות פקונג זה שלוש שעות עבודה במקרה הגרוע ביותר ולעשות ראש זה יומיים.

אני מחכה שהאוטו קצת יתקרר ועושה את החצי קילומטר הביתה בקירטועים.מגיעים הביתה ומתחילים לעשות טלפונים: לקחת את האוטו לחזי זה גרירה יקרה וגם יש לו רק ליפט אחד-אז זה יקח זמן.לא טוב.

ברגע של הארה נדירה אני מחליט לקחת את הרכב למוסך רנו בתל אביב.לא המרכזי,אלא מוסך זול שפעם היה לי איתו ניסיון ממש טוב.זוגתי,שתחיה,סוכנת ביטוח ועובדת עם המוסך על בסיס קבוע-כלומר גם המחיר יהיה נורמאלי.

אחלה.נשמע טוב.

למחרת,יום שלישי,מגיע הגרר ולוקח את הרכב.

אחרי שעה מגיע הטלפון הצפוי מהמוסך:

"תומר? שלום.הרכב שלך הגיע אלינו על גרר.מה לא בסדר?"

?!?!

מה לא בסדר? ניסיתם להניע אותו?

(דומייה...הפקידה המומה.היא לא חשבה שמישהו צריך להניע את הרכב.כנראה שהבאתי אותו כדי שהם יוכלו להתרשם מהנדסת האנוש המשובחת)

טוב.תביאי לי בבקשה את מנהל העבודה.

5 דקות המתנה על הקו...בזמן הזה יכולתי כבר ללמוד שלושה פרקים על הפרעות אישיות,לעשות קפה,

יכולתי להיות פסיכולוג כבר מרוב שהם החזיקו אותי על חשבוני על הקו ,היתי יכול ללמוד תואר בפיזיקה גרעינית,מיליון דולאר.....כוסאממק רפי פרסקי.

"שלום.מדבר מנהל העבודה.מה קרה לאוטו?"

הלך ראש מנוע.

(דומיה על הקו.כנראה זו הפעם הראשונה שזה קורה להם,הקטע הזה שלמכונית הולך ראש מנוע)

"איך אתה יודע שהלך ראש מנוע?"

כי אני יודע.המנוע מצלצל,האגזוז פולט שמן של פקונג מת ונדלקה מנורה.הלך ראש מנוע.

"ואם זה משהו אחר?"

אז תחסכו לי הרבה כסף.תוריד את הראש ותראה שהוא עקום .

"אפ אפ אפ (אני כל כך אוהב שהם עושים את זה...)-זה יכול להיות אלף ואחד דברים.נתחיל בבדיקה דיאגנוסטית,נפרק רדיאטור לראות אם יש בו חורים,נבדוק תרמוסטט"

זה לא הרדיאטור.הוא בסדר.בחייאת,תוריד כבר ראש.

"אתה אל תגיד לי איך לעבוד כמו שאני לא אומר לך איך לעבוד"(משפט חזק)

אני עובד בפיאט.(קצת שיקרתי.אני כבר לא שם)דומיה על הקו.מוסכניקים כנראה חושבים שהם היחידים שעובדים במוסך.כל שאר העולם אנשי היי טק-ולכן ניתן לדבר אליהם כמו למפגרים ולספר להם שכשהולך ראש מנוע זה סוף העולם.

"טוב.נתחיל לפרק ונודיע לך".

יום רביעי

8 בבוקר.אני מתקשר למוסך:

נו? הראש בסדר?

"איזה ראש? אנחנו עוד מפרקים רדיאטור"

?!?! מה? מאתמול?

"לא.רק היום התחלנו"

למה??????

"יש כאן 12 איש.עכשיו חג לערבים ויש גם חולים.אנחנו עובדים עם 3 מכונאים".

(אני עוצר את הסיפור כדי לשאול שאלה: מישהו כאן הכניס פעם רכב למוסך בשביל עבודה גדולה-וכל העובדים אשכרה היו בריאים ושלמים? יש לי תחושה שמוסך לוקח 20 איש לעבודה בידיעה הברורה שמתוכם 75% חולים או חוגגים את יום האדמה.תמיד אותו סיפור.לדעתי צריך למקם ליד כל מוסך מסגד,כנסיה,בית כנסת וקופת חולים.ככה זה ידפוק להם את התירוצים-מה קרה? חולה? אין בעיה!יש ממול רופא! חג? בבקשה!לך,תתפלל,תחזור.)

למה אתם מפרקים רדיאטור? אמרתי לכם שהוא בסדר?

"אדוני,כאן זה מוסך ויש נהלים-אם הבעיה ברדיאטור,אנחנו צריכים לבדוק"

טוב-נדבר בצהריים.

(אני מפסיק שוב את הסיפור.לפני כמה חודשים הלכתי להוריד לרכב ממיר.האגזוזן קצת נבהל כשהוא ראה אותי והסביר לי שהוא חשב שאני בא לעשות רדיאטור-שבטווינגו זה סרט-כי זו עבודה של כימעט שלוש שעות.)

12:00- שלום.החלפתם רדיאטור?

"מה??? אתה יודע כמה זמן לוקח להוציא רדיאטור בטווינגו?"

ארבע שעות (היתי נדיב)

"איזה ארבע שעות? רק מחר הוא יהיה בחוץ"(כנראה שאפי אגזוזים הוא איזה סופרמן.מפרק רדיאטור בשלוש שעות,בזמן שבמוסך רנו עובדים בני תמותה רגילים שלא מתמחים,חלילה,במכוניות של רנו).

אז תתחילו להוריד ראש

"אבל עוד לא יודעים אם הראש דפוק"

??????????

???????????

????????????

שלולית השמן שנובעת בין הבלוק לראש לא מהווה איזה רמז עבורך??????????????????????????????????????????????????????????????

(כנראה שלא.השמן זה בטח מהרדיאטור)

17:00

נו? איך הרדיאטור?

"לא יודע.מחר נדע".

(אני כבר מתחיל להבין איזה זין אכלתי כאן....ביומיים אפשר לעשות ראש בכיף.הרבה אנשים שומעים שהלך ראש והם חושבים שזה חצי טוטאל לוס,אבל ביננו..מה זה ראש? להוריד,להשחיז,שלייף ולהרכיב.עשיתי את זה באוטו שלי,עשינו את זה באוטו של דויד ואף פעם זה לא יצא מעל חמש שעות-ובטווינגו הקמשפט בבלוק-אז זה חצי עבודה.)

יום חמישי (יום שלישי במוסך)

(בחינה בפסיכולוגיה בשעה ארבע.אני משלים בלב עם העובדה שאני מגיע לשם באוטובוס.)

בוקר טוב.(12:00) מה קורה?

"הרדיאטור בסדר".

וואלה????? אתה רציני????? ואני אמרתי לך את זה לפני שלושה ימים!!!!!!

דממה על הקו.

אז אתם מורידים ראש?

"מי יחזיר את הרדיאטור?"

מה??.סבתא שלי! עוד לא החזרתם רדיאטור? חשבתי שאני כבר בא היום לקחת את האוטו!!!אתם לא מתביישים?

"לא".

(אני אוהב גבר סמכותי)

אני טורק את הטלפון,עולה על אוטובוס (חוויה...) ונוסע למבחן.

יום שישי

אני אפילו לא טורח להתקשר.בטח אני מפריע להם להכין את הצ'ונט של יום שישי.גם ככה כל העובדים חולים.אני מפנה את המרץ שלי ללמודי תקשורת בישראל-בחינה ביום שני.אולי בכל זאת יהיה לי רכב.

יום ראשון

8:00 בבוקר,בקור אימים,במקום לנצל את העובדה שיש חופשת בחינות,אני קם בשבע-ועולה על אוטובוס למוסך.

במוסך,הטווינגו שלי מחכה לי כאילו דבר לא קרה.הראש עדיין עליה,שמן מטפטף בעליזות מהבלוק וכמובן שפועלי המוסך (ספרתי.היו שם 12.הוא אמר שיש 12 פועלים) יושבים ושותים קפה.

נכנסתי פנימה,הצגתי את עצמי והתחלתי לצרוח על מנהל העבודה.המנהל התנצל והסביר שכל 12

הפועלים חולים וגם יש חג.בחוץ,כל 12 הפועלים הצטופפו ושתו קפה.

הסברתי לו בצורה הכי תרבותית (צעקות,ניפנופי ידיים)שיש שלמרות המראה,אני לא אידיוט.ראש מנוע זה לא סיפור,רדיאטור זה לא ניסוי גרעיני ואני עובד בפיאט גאד דאם איט! פיקס איט אגיין טמבל!!!!!

המנהל,שהתרשם עמוקות מדברי,הסביר שעד הצהריים אין מי שיגע בכלל באוטו שלי ושאני צריך להיות אסיר תודה-הם למעשה הצילו את הרדיאטור שלי.לא כל כך ברור לי על מה הוא דיבר וממי הם הצילו אותו..ZI GERMANS? אבל ניחא.בטח היום הראש יורד,שלייף,שטח וזהו.

לכל מי שצעיר מדי לזכור,או פשוט אף פעם לא טרח לקרוא-יש סיפור מאוד יפה של אפריים קישון על המוסכניק שלו.גם כן,כזה מין סיפור בלהות על שבוע שבו המכונית שלו היתה במוסך על פנצ'ר.הרגשתי כמו בסיפור.אני גם זוכר איזה אוטו היה לו בסיפור- "דופין".ילד בן 15 שקורא סיפור של קישון לא יודע מה זה "דופין".היום אני יודע- זה רנו.... כנראה שאפריים ואני נפלנו על אותו מוסך.

יום שני

מבחן בתקשורת המונים בישראל.במקום לחשוב על מבנה רשות השידור,הדבר העיקרי שיושב לי בראש הוא מבנה ראש מנוע של טווינגו וכמה קל לפרק אותו וכמה המוסך חרא. אז אני מתקשר למוסך:

"היום מתחילים לפרק ראש"

למה?????. מה קרה אתמול???

"האוטו שלך לא היחיד במוסך"

צודק.מה שנכון נכון.יש לכם חמישה ליפטים.אז האוטו שלי לא היחיד.הוא חמישית ממה שיש לכם במוסך כרגע.לא מפריע לכם שיש לכם פסל סביבתי דמוי צפרדע שתופס לכם ליפט? אתם כל כך אוהבים טווינגו שהחלטתם שאתם רוצים אחת כל הזמן-שיהיה לכם להסתכל????

(ברור לי שעדיף מבחינת רווח והפסד לתת לפועל לעשות טיפול שמן ופילטר מאשר לעשות ראש.אבל עדיין.....יש גבול לחוצפה)

13:00

נווווווווו??????????

"עכשיו מורידים ראש".

15:30

נוווווווו???????????

"עדיין מורידים ראש".

איך?????????? בשלוש שעות מורידים ראש של סמיטריילר.איזה ראשים אתם מורידים שם? באנגים?

בשלוש שעות טסים ליוון,נוסעים לעכו וחזרה,עושים מבחן בתקשורת.שיט!מבחן בתקשורת! אני רץ למכללה ברגל ומגיע 5 דקות לפני תחילת המבחן.בגלל המוסך המזו**.

19:00

חוזר מהמבחן.אין לי כוח.אוי ואבוי אם מחר אין אוטו.כבר שבוע במוסך.צריך ללכת לעבודה.

יום שלישי.שבוע במוסך על ראש מנוע.

8:00

בוקר טוב!!!

"אהלן.הראש בשיפוץ".

רציני? חשבתי שאתם עדיין מפרקים.

(בטון נעלב)"מה פתאום? אנחנו יודעים לעבוד.הראש חוזר לכאן מחר".

מחר? אתם עושים ראש בצרפת? שולחים עם UPS? כמה זמן לוקח להשחיז ראש? יום? הוא עושה את זה עם סכין גילוח? עם פצירה? מה לעזאזל עושים ברנו כשלא חולים או חוגגים איזה חג...עובדים?

יום רביעי -שבוע ויום בשביל לעשות ראש

אהלן .

"אהלן! אולי האוטו יהיה מוכן היום!"

12:00

אהלן.

"אהלן! בשתיים האוטו מוכן"

14:00

"הלו? הלו? תומר? טעינו.האוטו לא מוכן"

מהההההההה????????????????????

14:30

"האוטו מוכן".

16:00

איסוף רכב.

היום:

מזגן לא פועל.שכחו כנראה לשים גאז.

מסקנות? אין לי מסקנות.לא רוצה ללכלך על מוסך שעוד לא עשה לי חשבון ולא שם לי גאז (וגם יש לי חיזוק ראש עוד שבוע.אבל בואו נגיד שצריך לחשוב פעמיים למי הולכים-והינה,עובדה,חשבתי שאני יודע,ויש לי קשרים ואני מכיר ומבין וכו וכו וכו-ויצאתי עם זין ביד...

אז מה להגיד לסיכום?

אם אתם נכנסים למוסך,תבדקו שאין חג וכולם בריאים....

והתשובה של בעל המוסך:

שלום.

הרשו לי להציג את עצמי באופן רשמי, שתדעו מי האיש מאחורי הכינוי הדבילי - שמי הוא משיח ואני מנהל מוסך "פעמי משיח ובניו בע"מ - מורשה רנו ניסאן" בתל אביב.

בשבוע שעבר התקשרה אלינו בחורה ואמרה שהיא שולחת לנו טווינגו. כמובן ששמחנו ועלצנו. בחורה עם טווינגו זה פרנסה טובה. כל שבועיים מגיעה אחת היסטרית ומספרת שנדלקה לה נורה והאוטו גימגם ונכבה באמצע שיינקין. אנחנו מרגיעים אותה, נותנים לה נר הרגעה ואיזה שחור חזק, מקלחים אותה ושולחים אותה הביתה בהבטחה שהאוטו בידיים טובות.

מה לעשות. בחורות עם טווינגו בדרך כלל לא מבינות שהנורה של הדלק זה לא סוף העולם, רק סוף המיכל. אז האוטו יושב שבוע על ליפט, ובסוף ממלאים רבע טנק ומשחילים לה חשבונית על פירוק והרכבת זביחטיומטור 2500 ש"ח לא כולל.

אז אתם מבינים שברגע ששמענו שמגיעה טווינגו, שלחתי את הפועלים לקלאב מד. זה הנוהל.

ומה, בלי שום קשר, אחרי חצי יום פתאום מתקשר אלינו איזה אחד עצבן, טוען שהוא עובד במבחן בפסיכולוגיה ויש לו מחר פיאט ושהראש שלו לא בסדר.

בשניה הראשונה נבהלתי. מתקשר בן אדם, ממלמל על הפרעות כפייתיות, תסביכים פרוידיאניים, אישיות סכיזואידית, פוביות נפוצות, וצורח עלינו שהראש שלו לא בסדר ושנפרק לו את הראש!

מה אני צריך בעיות כאלה. סגרתי המוסך והלכתי חולה למסגד.

למחרת מתקשר עוד פעם הבחור. הפעם הוא היה יותר רגוע. הוא סיפר שהוא נסע לבד באוטובוס. נראה לי שבשביל אחד כזה זה הישג לא רע בדרך להשתלבות בחברה. אבל אז הוא התחיל שוב לצרוח שהראש שלו לא בסדר ואמר שהוא יגיע למוסך.

זה כבר הפסיק להיות מצחיק.

הלכתי לשבת מתחת לאיזה טווינגו שעומדת לנו כבר שבוע על הליפט (בעיית רדיאטור) ולחשוב מה אני עושה. לא מפריע לי שיחת צחוקים פעם ביום עם איזה פסיכי. זה עוזר להפיג את הבדידות והשעמום שבלא לעשות כלום כל היום. אבל מה אני צריך אותו אצלי? אלה לפעמים נהיים אלימים.

צילצלתי לאלימלך ואמרתי לו שיביא את הגיסים שלו לשתות קפה. על כל מקרה, שיהיה גב אם יהיו בלגנים. סגרתי את המוסך לאותו יום והלכתי הביתה לחפוף ראש. לא היה רעיון חכם לשבת מתחת לטווינגו, מטפטף לה שמן מהראש מנוע והאגזוז. אני חייב להסתכל שוב ברדיאטור שלה בהזדמנות.

למחרת קניתי כמה קילו קפה ובאתי למוסך. אלימלך והגיסים שלו חיכו כבר. שמתי סיר מים. קפה ל 12 איש זה פרוייקט.

לקראת הצהריים, כמו שחשבתי הגיע אחד מוזר, בלי שערות על הפנים אבל עם קצת קצף בזווית הפה. הגיסים נעמדו בחוץ לראות מה קורה ואני החזקתי ראצ'ט מסיבי ביד על כל מקרה.

זה היה הוא.

הוא ישר התחיל לצעוק למה אנחנו לא מטפלים לו בראש ולנפנף את הידיים בצורה מאיימת.

הרמתי את הראצ'ט כדי לפרק לו את הראש אחת ולתמיד. נמאס לי.

אבל אז הוא נעמד מתחת לטווינגו, הצביע למעלה ומילמל ראש... ראש... לפרק ראש... וקרס על הרצפה מיבב.

הוא הוציא רשיונות והסתבר שהרכב שלו. פעם ראשונה שאני רואה טווינגו אצל בחור. קטע מדהים, לפי מה שהפסיכי מלמל הוא חושב שזה פיאט. בעיות בתפיסת מציאות.

טוב. בנוהל. דחפנו לו נר הרגעה, הכנו לו שחור חזק, קילחנו אותו ושלחנו הביתה - והלכתי להסתכל בטווינגו. במילא נמאס לי לראות אותה על הליפט.

כמו שחשבתי מהתחלה, היה צריך לעשות לה ראש. סיפור של חצי יום, לא כולל הפסקת הרפיה בצהריים.

העפנו את האוטו למחרת והפצתי אזהרה ברשת מורשי רנו ניסאן שיש טווינגו אחת שאינה בבעלות אשה אז שישימו לב כשהם מקבלים עבודה על טווינגו, כי הבעלים טיפוס מוזר עם הפרעות. מקסימום שיגידו לו שפה זה לא מורשה פיאט ושיילך 'חפש.

כל זה רק שתדעו שלסיפור יש גם צד שני.

תודה על הבמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד ילד ראלי מבולבל

אחותי נוסעת לפריז...יש לי פיג'ו....מה להביא?!?!

יש לי פיג'ו 106ראלי דור שני,ואחותי נוסעת לפריז ב 23 לחודש....:razz:

מה כדי לי להביא!? אני רוצה קאמשפט חם!

מישהו מכיר רחובות של חנויות שמוכרות כאלה דברים?

בכל מקרה,תתנו לי רעיונות מה להביא...פעם בחיים יש כזאת הזדמנות!

חכה שהיא תיסע להוליווד.

106 ראלי בצבע בורדו יש רק בסרטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...