Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיל הממוצע של רכב בפורום

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 6025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

גיל רכבך  

797 הצבעות

1. 1. גיל רכבך

• פחות משנתיים על הכביש
      97
    • בין 2-4 שנים
      101
    • בין 5-7 שנים
      154
    • בין 8-10 שנים
      179
    • בין 11-13 שנים (לומד לבר מצוה)
      140
    • בין 14-16 שנים
      63
    • גודש במועדון החמש
      63

פוסטים מומלצים

• תגובות 131
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• 9 חודשים מאוחר יותר...

אם כבר השירשור הועלה באוב, אני אוסיף.

סיטרואן ZX מודל 1994 (גיל בר מצווה :-P), על הכביש מה-10/94, אצלי כחצי שנה.

נ.ב. כן, עכשיו תגידו לי שזה שנת מודל 95, אבל ברישיון רשום במפורש "שנת ייצור - 1994".

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגאן בת שנה וחודש, המאליבו שנתיים וחצי, היונדאי H1 שנה וחודשיים, הדובלו 3.5 שנים והסופר לנסר של אשתי בת 11.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר מצאתי רב שילמד את האר אס שלי לבר מצווה, היא כבר בת 13:-D :lol: (94') לפעמים מרגישה צעירה ורעננה ולפעמים ממהרת להזכיר לי שהיא רוצה גם תשומת לב...

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלי עדיין יונקת באבא שלה :oops: (אני אבא צעיר, סך הכל בן 21) אבל מאוד אוהב ומפנק !

התינוקת בת שבועיים.

איביזה קופרה, נשבע לכם שאין לי מושג איך היא יצאה שחורה :lol:

בברכה, אבי.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו שלי שנת 96 משמע 11 שנים על הכביש . או בשפה של הסקר לומד לבר מצוה .

אוטו שהוא חצי חצי כזה עם אבא לבנתים כי אני בדיוק בתקופת המלווה. אבל בעקרון אוטו שלי שקיבלתי מתנה.

יחסית חדש 100אלף קילומטר . שמור . אז לא משנה הגיל :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

תוצאות הסקר מעידות על המצב העגום של שוק הרכב. בעיקר מצבו של הצרכן שנאלץ לשלם מחירים מופקעים עבור רכב חדש.

בשורה התחתונה יש יותר מדי טרנטות על הכביש. זה טוב אולי למוסכים אבל רע מאוד לצרכן ולמדינה.

יוצא שמרבית הרכבים בישראל גילם מעל 7-8 שנים ואף חוצים את גבול ה15 שנים. זה מצב לא טוב ולא בריא למדינה מודרנית השואפת למובילות עולמית בתחומים רבים.

רכב ישן בד"כ מזהם יותר את האוויר, צורך יותר טיפולים שגרתיים, סובל מנזילות שמן שמוסיפות לזיהום הקרקע ולהוסיף לכך הרבה הרבה גרירות ותיקונים מכאניים יקרים.

אלמנט נוסף וברור שעולה למדינה הרבה כסף: הבטיחות.

רכבים ישנים בהרבה מקרים הרבה פחות בטוחים מרכב חדש. התוצאה - הרבה כסף שיכל להחסך, מוצא לפיצוי על נזקי גוף קשים.

נראה שיש באוצר ובמשרד התחבורה מי שחושבים שזהו מצב אידאלי שיש לשמרו כמה שניתן. בשורה התחתונה כולנו מפסידים.

רמת המסוי של הרכבים בישראל לא מתאימה למדינה ששואפת למובילות (אם היא באמת שואפת). רכב הוא מוצר צריכה שימושי מובהק וככזה מחירו צריך להיות נמוך בהרבה.

המיסוי הגבוה בתוספת קרטל המשפחות שמחזיקות את הענף צריך לבוא אל קיצו וכל יום שזה יקרה מוקדם יותר, כן ייטב לנהג הישראלי.

http://www.whatcar.com/ מבחני מכוניות חדשות וישנות. רוב הדגמים מופיעים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...