Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדבקה חזקה לרכב..

רז לוי
שימו לב! השרשור הזה בן 6817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר קנה אנטנה מיוחדת לרכב (קטנה ושחורה למי שמכיר) אני עדיין לא ראיתי כזאת בחנויות שניתן להדביק אותה גם על השמשה וגם ועל הפח של הרכב.

האנטנה החזיקה שנה וקצת יותר עד שקיבלה מכה ונפלה.

השאלה שלי היכן אני יכול לימצוא דבק דו צדדי שיהייה חזק מספיק להדביק אותה לפח של הרכב?

הבחור לא מעוניין להדביק באפוקסי או בסיליקון.

האם ניתן ליקנות דבק דו צדדי חזק כמו של האנטנה של הדיבורית ?

תודה רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על האנטנות של הדבוריות?

גם אם לא,תכנס לכל מתקין, שמתקין דיבוריות ותבקש מהם שידביקו לך.

זה מה שאני עשיתי, ולפי מה שזכור לי הם אפילו לא ביקשו ממני כסף על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שתיגש לאחד המוסכים(פחחות וצבע) גם להם יש דבק דו צדדי מאוד חזק שבעזרתו הם מדביקים פסי קישוט לאחר תאונה.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי לדעתי זה רעיון פחות טוב.

אסור להשתמש בדבק של פח על חלון, עלול לגרום עקב התחממות להיסדקות של החלון.

להדבקה על חלונות יש דבק מיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איגור אתה ממש לא הבנת אותי! תשים לב כתבתי דבק דו צדדי ולא איזה דבק אפוקסי שמתחמם בזמן ההדבקה,זהו דבק דו צדדי כמו כל דבק דו צדדי אחר שאתה מכיר פשוט חוזק ההדבקה שלו ממש גבוהה.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...