Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בשעה טובה - פורסמו תקנוני ראלי ישראלים!

אלון חלווה
שימו לב! השרשור הזה בן 6816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מזל טוב על ההתחלה.

אני מקווה שבעתיד (הקרוב) נראה תחרויות משודרות ושקהל יוכל לבוא ולבקר.

crazy... citroen ZX.

למכירה j-b weld יש לי שלוש חבילות.

פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו, מלבד אלון, יכול לענות על השאלות?

על איזו שאלה אלון לא ענה לך כמו שצריך???

תמצא כזו ויענו לך :wink:

אתה מוזמן לשאול וכולם ישמחו לענות!

בברכה נדב

עריכה: קראתי שוב את מה שאלון כתב יש לי תיקונים לא משמעותיים במיוחד! סט בולמים, לפי מה שלמדתי על בשרי, וסט תושבות מנוע, חובה גם כן יכול לעלות בין 6000 ש"ח (מחיר קומבינה מוטרף) עד ל10,000 ש"ח, מדובר על בולמי פיזו ספורט, זה מה שנמצא כרגע במחירים ה"זולים"

גרירות יעלו בין 300 ל700 ש"ח לאירוע הקצ' הוא שצריך למצוא שותף, חבר לצרה.

תוסיף לעלויות הבנייה מיגוני גחון (לא רשום) לקרטר לטנק דלק ולצינורות הבלימה והדלק.

כל שאר המחירים מדוייקים להפליא, לא פלא :wink:

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שנדבר בעניין התקנון, אני כבר מזהה נקודה מאוד מאוד בעייתית במחירים שלך אלון -

4K¤ כולל הנווט?! ז"א 2K¤ לציוד של כל אחד?

אני חייב שתפרט לי מה אתה קונה באלפיים ש"חים ותקילין, אני קצת מכיר מחירים ואלפיים ש"ח מתורגמים לדולרים בקושי מספיקים לקנייה של שתי קסדות מירוצים תיקניות, עוד לא אמרנו כלום על חליפת אש, כפפות, נעליים... :shock:

בעניין המושבים, דעתי האישית היא שמי שחייו באמת חשובים לו יימנע מראש ממושבים שעשויים משלדה צינורית (כמו ספארקו ספרינט, מומו Start ועוד..) ואתה אוטומטית עובר למחירים גבוהים משמעותית.

מוטי.

צמד קסדות נשיונל 2006 - תקן בריטי פנים ארצי לא WRC עולות אצל יובל מלמד כ 2200 ש"ח. סרבלים - כרגע לא מחייבים חסיני אש ולכן המחיר. מ - 2006 יכנס התקן המלא ואתה יכול להכפיל את סכום הביגוד - עד אז - הסכומים מדוייקים.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר שאלות:

*האם אתם מתקינים בריכבכם מכשירי ניווט? (או מכשירים כלשהם לנהג משנה)

מהו המחיר? (סדר גודל)

*האם הדלק שאתם משתמשים בו הוא אוקטן 95-98 או גבוה יותר?

אם איני טועה במכוניות מירוץ משתמשים באוקטן גבוהה יותר, מעל 100...

*כמה ימי מירוץ יש בחודש?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשירי ניווט אין, לא צריך יש נווט עם ספר דרך. אם אני לא טועה אז גם בWRC אין מכשירי ניווט.

שלשה ימים לפני המירוץ מגיעים וכותבים ספר דרך, באופן עקרוני המסלול תחום ומסומן

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם מס' סוגים של ראלי ,ראלי ספרינט ,קרוס ראלי ,ראלי רייד ,ועוד

בספרינט ראלי שאורכו בד"כ בסביבות 2-3 ק"מ אין צורך ממשי בנושא ניווט ,

בראלי שאורך הסטייג המהיר בו נע בין 2-50 ק"מ ,ויש בו גם דרכים מקשרות באורך של מאות ק"מ בין הסטייגים המהירים ,יש ברכב מכשירים כגון טרהטריפ שמודד מרחקים ,מהירות ממוצעת ועוד כמה פונקציות ,וכן מפות וספרי דרך

בראלי רייד מרכיב הניווט מהווה גורם חשוב ובו משתמשים ב-GPS ,טרהטריפ,ואף במחשבי ניווט עם תוכנות מפות מקוונים ע"י GPS

תוכל לקרוא כתבות ניווט בנושא הראלי השונים http://www.marshals.co.il/

כמו כן היום נוספה כתבה חדשה על מבנה הספורט המוטורי בחו"ל ,מה תפקידי המועדונים וההתאחדות ,

להשכלה כללית לפני שזה קורה אצלנו

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור השאלות הרבות בנושא רכבי מירוץ ונסיונינו הרב במירוצים ,פירסמנו באתר העמותה כתבה בנושא בניית והכנת רכב ראלי

אתם מוזמנים להנות.

www.irda.co.il

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...