Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מוסך לביצוע החלפת רצועת תיזמון - אודי a4

משה.ש
שימו לב! השרשור הזה בן 6836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי שאלה בבקשה, האם מישהו מכיר מקום טוב ומוסמך שיכול להחליף בהאודי a4 טיימניג.

בחברה רוצים 3500 וזה נראה לי ממש מוגזם, אז אם יש מישהו תיידעו אותי בבקשה

והאם כשמחליפים רצועה צריך גם להחליף משאבת מים בהאודי, רק מישהו שיודע במאה אחוז שיענה בבקשה, תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מת"א.

וכל הקטע הוא שאני צריך מקום טוב שמתמחה בהאודי, וכן בחברה רוצים 3500 , ואיך שאני מכיר אותם אני אגמור ב-4000 אז בבקשה תעזרו לי חברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך רימון 048413719 או 048412011

אני ערב לכך שאם אכן תבקר שם פעם , אתה תמשיך לטפל אך ורק שם - מובטח.

עם יד על הלב - אין מוסך כזה בכל הארץ, ואני במקור מפ"ת כך שאני יודע על מה אני מדבר.

תרים מחר טלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך מקום שמכיר VW AUDI SKODA SEAT

אלו אותם המנועים, רק הבודי שונה

אם אתה רוצה אני מטפל בימי שבת אצל מכונאי שעובד במוסך מורשה צמפיון בת"א

אם אתה מעוניין תפנה אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא כתבת האם מנוע בנזין או דיזל ובמנועי הבנזין יש של 4 צילינדרים ויש של 6 צילינדרים מנוע V.

בכל מקרה פנה ובדוק במוסך מורשה אאודי "מוסך תושיה" שברח' האחים מסלאויטה 10 ת"א,

טל' 03-5616825 ובקש את חיים או יניב.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

קפצתי היום בדרכי למוסך רימון (יחס מדהים), שאלתי לגבי רכבך, אז ככה:

עבודה הם לוקחים 550 ש"ח, הוא אמר שבאוודי זה לא מסובך רק צריך לפרק את כל הפרונט של הרכב,הם לוקחים 550 ש"ח על העבודה,יש לו תוכנה מיוחדת לכל סוג של רכב, והוא אף הראה לי על המחשב בדיוק מה צריך לפרק,הם עשו שבוע שעבר פסאט וזה ממש דומה, הם לקחו מבעל הפסאט 1550 ש"ח כולל טיפול 10000 מלא,הוא הראה לי העתק קבלה.

כל העבודה כמובן עם אחריות מלאה, רצועה לא של חברה לא מוכרת , אם כבר מפרקים אז משקיעים,רק של חברת "גטס" שהם המובילים בתחום הרצועות.

לאוודי איי4 זה לא יעלה יותר מפסאט , כאמור 1000-1500 .

רק שתדע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר באיזור חיפה, אז אני ממליץ על מוסך צפון ברחוב אלנבי (לא זוכר את הטלפון). זה היה מוסך מורשה אאודי-פולקסווגן עד לפני כמה שנים, וכיום הוא "רק" מוסך מומחה אאודי-VW. טיפלתי שם את הA4 שלי לפני חודשיים - טיפול שנתי יצא 300 ש"ח....

הכי טוב FSI!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה בבקשה, האם מישהו מכיר מקום טוב ומוסמך שיכול להחליף בהאודי a4 טיימניג.

בחברה רוצים 3500 וזה נראה לי ממש מוגזם, אז אם יש מישהו תיידעו אותי בבקשה

והאם כשמחליפים רצועה צריך גם להחליף משאבת מים בהאודי, רק מישהו שיודע במאה אחוז שיענה בבקשה, תודה .

שכחתי להתייחס לחלק האחרון - אין הכרח להחליף משאבת מים עם הטיימינג, אבל גם אצלי לפני שנה בהחלפת הטיימינג נאמר לי שהמשאבה גמורה... אולי זה צירוף מקרים, ואולי פשוט זה אורך החיים שלה.

הכי טוב FSI!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...