Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניפלאות המזגן בפגו 205 שלי...אור בקצה המנהרה.

asafay1
שימו לב! השרשור הזה בן 6901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכל התחיל לפני כחודשיים שבזמנו הבחנתי בכך שהמזגן אינו מקרר .בהתחלה ניראה לי כי המייבש דפוק[לא היו בועות בעיינית] או חסר גז בכל מקרה המייבש התגלה כתקין ומיליתי גז . ביום הראשון המזגן הקפיא לי את הצורה ולאט לאט יום אחרי יום שוב המצב חוזר לקדמותו. המזגן אינו מקרר !! כבר ניכנסתי לסרט הכי מעצבן שיכול להיות בבעיות מזגן לדעתי-בריחת גז מהמערכת. התחלתי בשיטה הפשוטה והתחלתי לעבור על החיבורים עם מים וסבון ואין זכר לדליפה שכזו. מיליתי עוד גז,שוב המזגן עובד כמו גדול. אתמול בערב אני מפעיל מזגן המדחס ניכנס לפעולה ולאחר בדיוק כדקה של עבודה בה אני מרגיש מוזר ,אני מתחיל להריח ריח שרוף ועשן עולה לי מתחת למיכסה המנוע . עצרתי מבוהל באמצע הדרך[במקום בטוח ] ,פתחתי את המיכסה מנוע ונתתי לעשן לעלות ולהתפזר . בכל מקרה לאחר 5 דקות שבהם העשן מתפזר ונירגע, אני ניכנס עם ראשי למתחת פני הרכב ורואה את ה"נזק" . סה"כ מדובר בצינור גומי המתחבר מהמדחס לכיוון המייבש [אם איני טועה] ובאיזור המדחס קצת יותר למעלה בהמשכו נוצר חור בגודל ציפורן ממוצעת . הגז כניראה דלף על הסעפת פליטה והרדיאטור וזה מה שגרם לעשן החונק.

בכל אופן, אני שמח שזה מסתכם בנזק שכזה . כל מה שנותר לי לעשות הוא לקנות צינור חדש ולהבריגו מחדש.

*אם מישהו במיקרה הבין על איזה צינור אני מדבר ,אני אשמח אם הוא יאמר לי מה עלותו [פגו 205 92]

תודה.:-)

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצינור שיוצא מהמדחס מגיע ישירות למעבה (הרדיאטור). המייבש/פילטר "בא" אחרי המעבה.

אין לי מושג קונקרטי לגבי מחירים, אבל מאחר ומדובר בצינור (קצר יחסית) אני מניח שהעלות נמוכה.

דני.

פיאסטה MK1 שנת 79 בשלבי שיפוץ ->[thread=41214]כאן[/thread]

מנוע:1L, ממוזגת+ תוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודש היתי לי נזילה מהצינור הנ"ל ביונדאי. הנזילה הייתה לא מגומי אלה מחלק מתכתי. חיפשתי צינור חדש קומפלט - מחיר סביבות ה 400 שקל, בפירוקית 150. היות והיה סדק קטן עשיתי רק הלחמה ב 130 ש"ח לא כולל עבודה. החלפת הגומי בלבד לדעתי תעלה ממש קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...