Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש קארספורום ותחרות SPL בחסות אוטופרט וא.י.ה. אביזרי רכב

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 6869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם ברצוני להיות נציג, אני חייב להיות ספונסר?

קודם נהיים ספונסרים ואחר כך נציגים. לפרטים נוספים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 202
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מקצוענים. זה מי שיש לו עזרה של חנות או חברה מאחוריו.

כי אני עם היתה לי חנות , הייתי מתקין באוטו 4 סאבים של חברה מטורפת.

לדוגמה, 4 קיקר L7 על 2 מונו בלוקים . בשתי תיבות פתוחות. בנויות לתדר הזה בלבד.

נותן בראש בשקט מעל ל 145 DB . ומנצח.

לא לזה אני מדבר. אני מדבר על אנשים כמוני וכמוך. (דוגמא מיכאל,החברה מהצפון 5 פיוניר,תחרות קודמת).

שהם מתקינים במיוחד לתחרות.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טוען שאם הייתה לך חנות של אודיו לרכב\אביזרים לרכב, היית משקיע 10K בסאבים ורק ה' יודע כמה בהגברה?

ובקשר לחוק, צדקת קראתי את ספר החוקים של EMMA בקשר לקטגוריות (מתחיל, חובבן, מקצוען ומומחה).

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי כבר אנשים יפסיקו להתבכיין על 5 הסאבים שלנו?!:? . תתבישו!

לדעתי אנחנו גרמנו לאנשים לנסות להעלות את הרף כך ובגלל זה בתחרות הזו היו הצלחות (או נסיונות לפחות) כמו תמיר, מיכאל ועוד "שנדלקו" בתחרות הקודמת.

כן ירבו.

בברכה

ג'ניה

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה אני חושב ששכחתם מישהו בעניין הסטרלס של מיכאל...בעצם מי שבאמת קרע את התחת ברגע האחרון היה שי [MIKMIK[ חבל שהלך להם אתמול נאחס .אבל חפיף,לפעם הבאה אני מאמין שהם ובכלל כולנו נשתפר ונעשה בדביקות את שיעורי הבית של היום..

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הרצינות והכבוד, זה ממש לא נראה כמו מפגש שיהיה אופיני לקארס פורום, באמת ציפיתי ל 1000 איש..יום טוב...
הגיעו כ- 300 אנשים וזה בהחלט מכובד. למה ציפית ל- 1000 איש?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו זה. תחרות SPL שניה של הפורום ואוטופרט היתה למציאות וחלפה. עבורינו התחרות היתה מוצלחת, מקווים שנהנתם כמונו.

התחרות התחילה כמה דקות אחרי השעה 14:00. תומר לקח על עצמו את הרישום (והארגון), ניר כיוון את המתמודדים לרחבת

המדידה ורשם אף הוא את התוצאות, אודי נתן למתמודדים את האות להתחיל והיה שותף פעיל בהכנות המקדימות, יוני נכנס עם

כל מתמודד למדידה- רק הוא מסוגל לשבת ללא אטמים ברכב "המכה" 146.8db!

יוסי הלאלי הסביר על הציוד היקר שהונח על השולחן ועל המבצעים. כאן המקום לציין, שיוסי, אביחי, ניר וצוות העובדים הכינו את

המקום לתחרות בצורה מעולה, פשוט תענוג. תודה לך יוסי. היית 10. ראיתי אותך במהלך הערב, מקדיש תשומת לב ומושיט יד

לכל פרט. דאגת לכל, וניכר היה הדבר. כל הכבוד לך.

למרות החששות ובאופן מפתיע, המקום הכיל את המוזמנים בדיוק! תודה רבה לכולכם. אני מבקש להודות לכולם ובמיוחד לצוות של

א.י.ה, שנהגו במנהג הכנסת אורחים למופת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...