Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש קארספורום ותחרות SPL בחסות אוטופרט וא.י.ה. אביזרי רכב

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 6882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אני מאמין שההרשמה ניסגרה כבר .

בכל מקרה אנשי אוטופורט יקרים , אפשר בבקשה לקבל מכם מראש פה את הפירסום הסופי של המתחרים [ממויינים ומשוייכים לכל קטגוריה].

תודה מראש.:wink:

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 202
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ההרשמה הסתיימה. אנא פנו מחר לתומר מאוטופרט ואשרו את הגעתכם לתחרות (אני אגיע באיחור). סדר התחרות הוא קטגוריה 3, קטגוריה 2 ולבסוף קטגוריה 1.

תהיו קשובים למכשירים הסלולרים שלכם במידה וירצו לקרוא לכם להימדד.

לקטגוריה מספר אחת - מקצוענים נרשמו 4 מתחרים:

DR.BASS

moran132

ליאור עשיר

אביחי גנן

לקטגוריה מספר שתיים - חובבים מעל 2 סאבים נרשמו 12 מתחרים:

G.Z.A.3

SimonLTZ

DUDUSL2

תמיר .א.

ido224

dudi007

Kicker Furious

mdma

co_udi

סאונדמן

miran80

zurikk

לקטגוריה מספר 3 - חובבים סאב אחד נרשמו 9 מתחרים:

R8082

alonku84

בולי

asafay1

רועי G

The REAL B.r

רענן יונתני

אשרף מנצור

מיקי קרמר

סה"כ 25 מתחרים. תהיה תחרות מעניינת 8-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים בבקשה מי שנוסע מהכיוון של חיפה תיצרו איתי קשר בבקשה כדי שאני אוכל להתלוות אליכם מאחור עם הרכב שלי כי אני ממש לא מכיר את הדרך.

יש פה בחור אחד בשם מתן שיצר איתי קשר ב ה"פ רק חבל שהוא לא עונה לפלאפון.

פל:0547628536

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, חזרתי עכשיו מהמפגש הנחמד שאוטופרט וא.י.ה הקימו לנו ...

רציתי להגיד שלא ממש יצא לי להיות שם יותר מידי, מפני שאני כבר קרוב ל3 ימים על הרגליים בגלל הפרוייקט שהרצתי ברכבו של מיכאל. (STARLET).

רציתי להבהיר רק לחברי הפורום, שהרכב נמדד כחצי שעה לפני התחרות וקיבל תוצאה של -148- דציבלים דרך המיקרופון שלי.

יום קודם לכן המיקרופון כוייל -שנית- אצל מתן206.

20 שניות לאחר המדידה של אוטופרט, (136 DB).

הרכב נמדד שוב על ידי המיקרופון שלי, והמיקרופון הראה 136.5 דציבלים.

על הפרוייקט הזה עמלתי רבות והרבה השקעה ותיכנון הושקעו פה.

רק רציתי להבהיר שכשתהיה לי הזדמנות לוודא מה גרם לבעיה, (כרגע החשד שלי זה מפל מתח של האלטרנטור).

אשמח לבוא למדידה נוספת אצל אוטופרט.

סוף שבוע טוב לכולנו.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי במפגש, והיה די נחמד, התבאסתי שלא הכרתי אף אחד, אבל עכשיו אני מקווה

שבמפגש הבא שיתארגן אני אגיע ואכיר אנשים.

הפרוייקט על הסטרלט נראה ממש מוגזם.. שלוש סאבים של פיוניר... בתיבה שנראה לי

שהיה שם פעם מקרר.. חחחח..

כל הכבוד לכל מי שהשתתף, אני מקווה לראות תוצאות בקרוב...

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הרצינות והכבוד, זה ממש לא נראה כמו מפגש שיהיה אופיני לקארס פורום, באמת ציפיתי ל 1000 איש..

לא נורא, עדיין היה מרשים המערכות והרכבים, גם אני התאכזבתי ממיכאל שהגיע עם מכונת כביסה? (לא סתם.. כבוד לבן אדם)*

בכל מקרה, נראה לי האלפא של יוסי נותנת בראש לכולם שם עם הטרנטולות, היה לי הכבוד לארח אותה אצלי בבית איזה בוקר אחד שאח שלי הביא אותה, התעוררתי מהויברציות שהטדרים הגבוהים השמיעו, ממש מפחיד, מערכת אימתנית.

בכל מקרה, היה נחמד מאוד, למי שלא יודע מה היה שם, זה היה מפגש של גולף ושל סיוויק (כי זה פחות או יותר מייצג את כל הרכבים שהתחרו) ונא לא להעלב, אבל היו כמה ילדים שהיגעו עם מערכות שהם שמו על האוטו של אבא ואמא (ניסאן אחת ועוד משהו אני כבר לא זוכר), והמערכות היו די מרשיות, אבל בוא נגיד, שאני הייתי מעדיף לקנות לעצמי רכב סביר, במקום השקעה יפה על מערכת..

תודה רבה ליוסי (איה) שארח אותנו ולכל מי שעזר ותרם לאירוע,

אני מקווה שהמפגש הבא, יהיה רציני ותהיה נוכחות, ובאמת יהיו הרבה אנשים ויותר מכוניות (יותר מ WRX אחת..) וזהו ;-)

יום טוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חזרתי עכשיו, היה נהדר פשוט מדהים!

הגולף של אודי ועוד גולף עם סאבים של JVC היו אלה שהכי הדהימו אותי!

חבל שהמערכת של אודי לא נתנה את כולה... נקווה שפעם הבאה יהיה יותר טוב.

גם מגיע כבוד לסיויק עם שתי V-MAX 15.

היה באמת טוב, והכל הסתדר אני כבר לא יכול לחכות למפגש הבא ומקווה שהוא יהיה באותו מקום גם פעם הבאה!

כל הכבוד להנהלה שאירגנה מפגש סבבה!

למכירה שעון ברייטלינג shark יד 2 במצב נהדר!

פרטים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gargoyle, המכונת כביסה הזאתי נמדדה חצי שעה לפני המדידה של אוטופרט והגיע לתוצאה של 148 דציבלים.

אני לא מכיר מכונות כביסה שעושות 148 דציבלים, ואתה ?

אני לא מבין מהפתאום אתה מעביר ביקורת על הרכבים של ההורים של המשתתפים, לא מדובר בפורום איזה-רכב-קנית-לעצמך.

מדובר בפורום קאר-אודיו. החשיבות היא לגבי המערכת שיש לך באוטו, ולא "האם הרכב של הורייך ?"

קח זאת לתשומת ליבך.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להגיד סחטיין לבחור עם ה 306 והסאב של סרווין ווגה!

היה מדהים. אני כבר מחכה לתחרות הבאה וכדאי שתיהיה תחרות שלSQ!

תודה רבה לכל מי ששם ידו בדבר.

צריך לארגן תחרויות לעיתים יותר קרובות.

אם למישהו יש תמונות אז שיעלה אותם בבקשה לאתר.

בקיצור. . . . היה גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונת כביסה שמבפנים אטומה כמו קירות של מקלט שעשתה 148 חברה אם הייתי עוטף אותה בבד אקוסטי זה לא היה מוסיף דציבל או שתיים

כנראה כשהוצאנו את המגברים מהבית הם התחממו וכן גם הטרנזיסטורים והצריכת חשמל עלתה מה שגרם בסופו של דבר למפל מתח די רציני...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחרות של SQ זה ממש בעיה זה בהרבה יותר זמן וזה יקח שעות.

היה צ33ה לדעתי למרות שחשבתי שיהיו יותר משתתפים.

נחכה לתחרות הבאה מקווה שיהיה גם מוצלח.

SPL-1 kicker solo-baric L7 12'-142.9db

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...