Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש קארספורום ותחרות SPL בחסות אוטופרט וא.י.ה. אביזרי רכב

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 6864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 202
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לכבוד אוטופרט שלום שמי דודי ואני חייב שתחזרו אלי נואשות כבר הודעה ה 100 שאני שולח לכם בפורום

אני צריך לדעת איפה נמצאות התמונות שצילמתם אצלכם לפני כמעט שנה בתחרות SPL שהיתה של הפונטו שלי עם הבניה בבגז'

חשוב לי מאד לראות את זה בתמונות שצילמתם תודה רבה מראש דודי.

צר לנו, לא שמרנו את התמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SPL זה SOUND PRESSURE LEVEL תחרות SPL ,בתחרות כזו מודדית את רמת הDB . הרמה העוצמתית ביותר זוכה.פשוטו כמשמעו

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדידה מתבצעת עם דיסק בתדר 55 הרץ המוכנס לרדיו דיסק. המיקרופון מונח על לוח המחוונים בצמוד לשמשה הקדמית, בצד ימין.

מותר לקפל/להוציא מושב אחורי, החשמל חייב להגיע מהרכב עצמו.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר אתה חושב שכל מי שבא הוא בא להתחרות? יש גם כאילו חובבים לעניין שבאים להעביר את הזמן בכייף לדבר לראות דברים ..יש כאילו שבאים גם עם מערכות ולא משתתפים בתחרות..ויש שמשתתפים כדי לנצח ויש כאילו בישביל הפאן..זה לא תורה מסיני.

תבוא בכל מצב אם אין לך תוכניות אחרות מראש.

פה נפסיק את הדיון הזה כיוון שהוא הופך להיות צט.

שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני יגיע לתחרות לא כדיי לעשות פוזות או משהו כזה סתם כדיי גם השמיע את המערכת החדשה וגם לשמוע מאנשים בפורום

הייתי מעוניין רק אם מישהו יכול להסביר לי אייך אני מגיע למקום התחרות (דרך אגב אני מגיע מראשון)

תודה רבה

ולילה טוב שאולי

כבר מזמן לא בקטע של יפניות,

התאהבתי בצרפתיה (פיג'ו 206XT).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דיכאון למה הכל לא הולך לי כמו שצריך

לצערי הרב אני לא יגיע יש לי יום רביעי אבט"ש של שבוע בשתולה על גבול לבנון...

בעסההההה

מקווה שתהנו ואני יסתפק בתמונות.

לירן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...