Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לשחזר ברק וצבע לפלסטיקים בתוך האוטו ?

114508534
שימו לב! השרשור הזה בן 6911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדאש בורד וכל מה סמסביב נראה קצת דהויי , ראיתי שיש איזשהו חומר לשיחזור הצבע והברק ,מישהו יכול להמצליץ לי על משהו ?

בברכה דן

מיצ'ובישי לנסר ידנית מנוע 1300 12 שסתומים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את הקצף של ARMORALL

יש לך כאן קישור של אנשים שהשתמשו בו בעבר ועליו חוות דעת אישית.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=67314

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי השתמשתי בחומר הזה

http://ace.imageg.net/graphics/product_images/pACE2-991498nm.jpg

הוא עשה עבודה מצויינת.

STP son of a gun

מאיפה משיגים את הספריי הזה?

או יותר נכון מאיפה קנית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב לי טוב,

ניסיתי הכל ומצאתי שהכי טוב זה הספריי קצף של ארמור-אטל שעולה 10 שקל בACE ואוטו-דיפו (אם נשאר להם).

אתה לא תאמין מה הוא עושה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לפי מה שנאמר פה בעבר ספריי סיליקון בלי הגנה של קרני שמש עושה הרבה יותר נזק מתועלת בטווח הרחוק.

הכי טוב זה ספריי עם הגנה נגד קרני שמש.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריי עם הגנה מהשמש?יש חיה כזו?

בכל מקרה אני משתמש בספריי של אמריקן איגל-הוא בא במיכל עם פקק ירוק ומצוייר עליו...איך לא...נשר אמריקאי.ספריי עצבני ביותר-כל הקוקפיט מבריק אחרי השימוש.צריך לחלק איתו משקפי שמש כדי לא להסתנוור...מהצד השלילי הוא משאיר שכבה שמנונית וחלקה איפה שאתה משתמש איתו,ככה שלהגה מומלץ להיזהר איתו.בנוסף יש חומר די אלמוני,שכל מה שאני זוכר שכתוב עליו זה "upolstry cleaner",זה בא בבקבוק ספריי,נוזל בצבע כחול.הייעוד שלו זה לריפודים אבל הוא מנקה פלסטיק בלי לחשוב פעמיים.ירד לי מהאוטו לכלוך שאני נשבע לכם שלא ידעתי שיש לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!עברתי עם החומר על כל הפלסטיקים בתוך האוטו והוצאתי משהוא כמו 50 סמרטוטים שחורים! ! ! ! ! זה חומר מדהים,ננסה להעלות תמונות בהמשך.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריי עם הגנה מהשמש?יש חיה כזו?

בכל מקרה אני משתמש בספריי של אמריקן איגל-הוא בא במיכל עם פקק ירוק ומצוייר עליו...איך לא...נשר אמריקאי.ספריי עצבני ביותר-כל הקוקפיט מבריק אחרי השימוש.צריך לחלק איתו משקפי שמש כדי לא להסתנוור...מהצד השלילי הוא משאיר שכבה שמנונית וחלקה איפה שאתה משתמש איתו,ככה שלהגה מומלץ להיזהר איתו.בנוסף יש חומר די אלמוני,שכל מה שאני זוכר שכתוב עליו זה "upolstry cleaner",זה בא בבקבוק ספריי,נוזל בצבע כחול.הייעוד שלו זה לריפודים אבל הוא מנקה פלסטיק בלי לחשוב פעמיים.ירד לי מהאוטו לכלוך שאני נשבע לכם שלא ידעתי שיש לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!עברתי עם החומר על כל הפלסטיקים בתוך האוטו והוצאתי משהוא כמו 50 סמרטוטים שחורים! ! ! ! ! זה חומר מדהים,ננסה להעלות תמונות בהמשך.

בשביל מה להשתמש בחומר שמיועד לריפוד ולעשות לו הסבה לפלסטיק?

לכל חומר יש שימוש המיועד לו.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלסטיק,מתכת,פלדה...הדבר הזה מנקה הכל ובלי נזק.אם היה נזק נראה לך שהייתי מפרסם אותו?האמת שכן...תחת כותרת ענקית שאומרת "זהירות"וכמה קללות...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...