Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטוגלס לא אוהבים אותי

ירון דורפמן

פוסטים מומלצים

תספרו לי אם יש לי מה לעשות,

יש לי ביטוח פנסים ומראות דרך הפניקס, המוסך בהסדר הוא אוטוגלס.

לפני תקופה עשיתי תאונה עם רכב לפני, ושברתי את שני הפנסים הקדמיים, נגשתי לאוטוגלס כדי לתקן, ומאז התחושה שהם עושים הכל כדי להתיש אותי,

בוא כדי לבדוק שהנזק לא מבלאי טבעי, באתי, צילמו ושלחו למחלקת פנסים ומראות, אחרי כמה ימים שהייתי צריך להתקשר כמה פעמים עם המתנות של 10 דקות ומעלה, (חוקי?)

קיבלתי תשובה שאני צריך לבוא שוב להמשך הערכת נזק, באתי, שוב צילמו ושלחו למחלקת פנסים, (למה? הרי כבר עשו זאת בדיוק בפעם הראשונה?) שוב המתנה וטלפונים, ואז צריך לשלוח ביטוח של שנה קודמת כדי לבדוק רצף ביטוחי, (למה? הנזק קרה בשנה האחרונה!)

שוב המתנה, ו...לשלוח ביטוח משנה קודמת כדי לבדוק רצף ביטוחי. רק לציין שבינתיים הגיע הטסט שכמובן לא עברתי בגלל הפנסים.

עכשיו השאלה, מה אני עושה לא נכון, האם אני לא מבין ממספיק מהר שהם אוהבים שמבטחים אצלם, אבל לא כל כך אוהבים לתקן?

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שחיכית עד עכשיו.

מחר בשעה 08:30 תתקשר לחברת הביטוח.

אם שירות לקוחות לא עוזרים יותר מדי או נראה לך שמורחים את הזמן, אז תפנה לפניות הציבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

אני מבוטח ישירות לחברת ביטוח.

שלחתי להם היום מייל, אם הם לא יענו לי אתקשר אליהם מחר.

אגב, אוטוגלס שלחו לי שהם רוצים שאבוא עוד פעם להערכת נזק. (אחרי שהייתי שם כבר פעמיים)

עריכה אחרונה על ידי ירון דורפמן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם הסכימו לבטח לך את הרכב ואתה שילמת כבר והביטוח בתוקף הם לא יכולים להתנער ממך, כי אם כן תתבע אותם בתביעות קטנות.

לא יעלה על הדעת שרק לאחר קרות הנזק יחליטו לבדוק היסטוריה אחורה שלא היה לך רצף, הם היו אולי צריכים לפני קבלתך אם היו רוצים בכך ולבצע בדיקה לרכב לפני שהסכימו לבטח את הרכב.

ולא להיות "חכמים" ורק אחרי שקבילו כסף עבור ביטוח לחפש לאן לזרוק אותך.

תתקשר לחברת הביטוח שלך והם ינסו לעזור, במידה ולא תגיש תביעה נגד חברת הביטוח שלך + אוטוגלס.

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, כי לי היה מקרה איתם של שבר זכוכית של המראה וקצת מכה בפלסטיק,

ופניתי אליהם ביקשו תמונה ולהגיע להערכת נזק,

ואז תיאמו החלפה. והכל עבר חלק, בלי טרטורים ואפי' לא חיכיתי הרבה זמן.

והאמת שהתפקשש להם התשלום השתתפות. ורק אחרי שהחלפתי מראה ושלחו אותי לשלום קלטתי שעדיין לא שילמתי כלום, קיצר חזרתי אליהם והמזכירה טענה שזה ממש מוזר כי א"א להזמין את החלק בלי תשלום.

סתם קטע שהיה איתם.

אני הייתי בסניף חולון אם זה מעניין.

עריכה אחרונה על ידי מור 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר שהיה כל כך ברור לי, עד שלא טרחתי לכתוב אותו. כעת הבנתי שרצוי לציין זאת כי כנראה זה לא ברור לכולם.

עקרונית, אוטוגלס לא חייבים לך כלום. אין ביניכם שום חוזה. שום כלום.

לך יש חוזה מול חברת הביטוח, והיא זאת שמחוייבת לעמוד בו.

אם אחד מספקי המשנה שלה מפקשש, עליך לפנות לחברת הביטוח בכדי שהיא תטפל בנושא זה. כמובן שיש צורך לתעד את הנושא (כולל הקלטת שיחות במידת האפשר).  תיעוד גם של ההתנהלות של אוטוגלס וגם של פניות לחברת הביטוח.

רק במידה וחברת הביטוח לא מטפלת בנושא בזמן סביר, עומדת לך הזכות להגיש כנגדה תביעת נזיקין ו/או לתקן את הרכב על חשבונך ולתבוע לקבל שיפוי בגין כך (לשמור קבלות + צילומים ברורים של הנזק המצריך תיקון).

לכן עליך לפנות בהקדם לחברת הביטוח ולהודיע לה על חוסר הנכונות של אוטוגלס לטפל בבעיה.

כעת הגעת למצב כפי שהוא. מאחר ואתה לא הודעת לחברת הביטוח על הבעיה, הרי שברגע זה אין לך עילה להגשת תביעה כנגד חברת הביטוח. פג תוקף הטסט וכו' - בעקרון, זאת בעיה שלך. אתה התרשלת בטיפול בנושא.

אתה צריך לגלגל את הכדור לחברת הביטוח. כלומר, להעביר להם את האחריות "להרגיע" את אוטוגלס או שיעבירו אותך לספק משנה אחר.

רק אם חברת הביטוח תיכשל בטיפול בבעיה, אז יש לך עילה לתביעה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...