Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הילוך גבוה מדי, טויוטה אוריס 2015 בנזין

beko123

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, CiUiK כתב:

כמו מסטיק שאתה מותח ומשחרר, יצא לי לנסוע על הרציפים של טויוטה, באמת צריך ללחוץ אותם בשביל לקבל תגובה אבל זה פעולה תקינה של גיר רציף.. יש רציפים יותר זריזים ויש כאלה חסכוניים יותר

תודה רבה על התשובה 

תגידו ידוע לכם במקרה מה זה אומר hc גבוה ?

לפני 4 שעות, vladclar כתב:

כבר רשמתי לך שזאת פעילות רגילה של הגיר הרציף.

עניין הסל"ד אפשר לבדוק במוסך ובמידה ויש בעיה, לטפל יחסית בקלות ובמחיר לא יקר ( ניקוי בית מצערת).

לפני 4 דקות, CiUiK כתב:

כמו מסטיק שאתה מותח ומשחרר, יצא לי לנסוע על הרציפים של טויוטה, באמת צריך ללחוץ אותם בשביל לקבל תגובה אבל זה פעולה תקינה של גיר רציף.. יש רציפים יותר זריזים ויש כאלה חסכוניים יותר

אתה במקרה הבחור שמפרסם סרטוני בדיקה על רכבים משומשים ביוטיוב? או שאני מתבלבל

אז התחושה של המסטיק בעצם אתה מתכוון שברגע שאני עוזב את הגז הכל נופל עד שאני לוחץ מחדש על הגז?

עריכה אחרונה על ידי beko123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, beko123 כתב:

תודה רבה על התשובה 

תגידו ידוע לכם במקרה מה זה אומר hc גבוה ?

אז התחושה של המסטיק בעצם אתה מתכוון שברגע שאני עוזב את הגז הכל נופל עד שאני לוחץ מחדש על הגז?

אמנם הסרטון לא קשור לשאלה שלך אבל הוא כן במהלך הסרטון מדבר על הירידה החדה בסלד וההתנהגות של התיבה הרציפה

פה התיבה קצת שונה ממה שיש אצלך כי זה מכונית ספורט אבל העיקרון תקף גם אליך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.2.2024 בשעה 16:31, CiUiK כתב:

אמנם הסרטון לא קשור לשאלה שלך אבל הוא כן במהלך הסרטון מדבר על הירידה החדה בסלד וההתנהגות של התיבה הרציפה

תודה רבה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.2.2024 בשעה 16:31, CiUiK כתב:

היי סליחה על החפירה בנושא אני מבין שהתחושה קצת שונה עם גיר רציף,אבל משו מרגיש מוזר .. בין 20 קמש ל60 אם אני עוזב את הגז הסל"ד אוטומטי יורד ל 1.200 פלוס מינוס ואם אני מלטף את הגז ולוחץ בעדינות כדי לנסות לגלוש בפקק יש רעידות שבתחושה זה מזכיר מאוד את התחושה שנוסעים בידני ונגיד הנסיעה היא במהירות נמוכה אבל ההילוך גבוה אז יש כמו רעידות כאלה עד שמעבירים להילוך הנכון התחושה היא אותו דבר ,ברגע שאני נותן טיפה יותר גז ומעלה את הסל"ד ל2+ אז הרעידות נעלמות אבל זה מצריך ממני כל פעם לחיצה על הגז והעלאה של הסל"ד ל2 כדי שלא יהיה רעידות ובעצם התחושה היא שלא באמת ניתן לשייט על הסל"ד שהוא נמצא (1.200) יש מצב שהטורים נמוכים מדי ואולי צריך לעלות אותם? או שניקוי מצערת ? הטורים בכללי ב d גם בעמידה טיפה נמוכים בתחושה גג 600 וכאשר אני עוזב את הברקס הם עולים אוטומטי והאוטו מתקדם לבד בכל אופן אני בשישי הולך למוסך לבדוק פשוט רוצה לנסות לבוא כמה שיותר מוכן אשמח אם מישו מכיר את התחושה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשקול להחליף שמן גיר, לפחות החלפה חלקית. 

רעידות במהירות נמוכה ברכב עם  גיר רציף יכול להצביע על תחילת תקלה של הגיר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.3.2024 בשעה 21:25, vladclar כתב:

תשקול להחליף שמן גיר, לפחות החלפה חלקית. 

רעידות במהירות נמוכה ברכב עם  גיר רציף יכול להצביע על תחילת תקלה של הגיר.

תודה על התשובה .

אני מקווה ממש שלא בעיקרון לא יודע כמה זה קשור ואם זה הגיוני אבל מהרגע ששמתי תוסף דלק כבר 4 ימים שהרעידות פחתו ממש עדיין קיים אבל הרבה פחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תוסף?

איפה אתה מתדלק בדרך כלל?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, vladclar כתב:

איזה תוסף?

איפה אתה מתדלק בדרך כלל?

כל פעם במקום אחר לא מקום ספציפי ושמתי תוסף שרכשתי מטויוטה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...