Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב לסטודנט למדמ"ח

yuval1111

פוסטים מומלצים

לפני שעה, hans כתב:

זה אסוס! א-סוס! לא משנה כמה זה חדש או ישן או מה לא, זה יתפרק לך תוך שנה. אל תיגע, לא משנה מה המפרט.

מנסיון אישי ?

כאחד שבקרוב מתכנן לקנות rog g14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין לו ניסיון עם *כל* הדגמים של אסוס.

אבל עם אלה שכן יצא לי - פשוט פח אשפה. פיזית.

דברים פשוט מתפרקים פיזית.

לא מכיר אף נייד אסוס שמחזיק לפרק זמן סביר.

הדוגמה הקלאסית ל"מה שזול עולה ביוקר".

• אהבתי 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, motizkn כתב:

ממש לא נכון, בדור 13 הוצג ארכיטקטורה שונה לחלוטין הכוללת סוגים שונים של ליבות.

למחשב נייח זה פחות משנה אבל למחשב נייד זה משפר את זמן השימוש במחשב בצורה ניכרת.

לפני 11 שעות, hans כתב:

זה אסוס! א-סוס! לא משנה כמה זה חדש או ישן או מה לא, זה יתפרק לך תוך שנה. אל תיגע, לא משנה מה המפרט.

וכן, ההבדל במעבדים משמעותי מאוד ב-3 שנים - לא כל כך בביצועים, אלא בעיקר בחיסכון בחשמל. בקיצור, אל תיפול בפחסוס הזה.

אתם מטעים וחבל. 

גם בדור 12 הוכנסו הליבות החסכוניות. 

סדרות המעבדים דומות מאוד. גם בדור 14 לא היתה מהפיכה. השינוי מול דור 11 מהותי יותר, אבל אנחנו לא מדברים על דור 11, והאמת היא שגם מול דור 11 לא מדובר בשמיים וארץ. 

בחלק מהמקרים היעילות האנרגטית של דור 13 גרועה יותר לעומת דור 12.

המימוש הספציפי של יצרן המחשב בתכנון הלוח, ה firmware ובמיוחד יעילות הולכת החום משמעותיים הרבה יותר לביצועי המחשב מאפשר הבדל מזערי כלשהו בין דור 12 ל 13.

אין מה להסס לבחור מחשב טוב עם מעד דור 12 כאשר יש עסקה טובה. 

Screenshot_20240126_234116_Chrome.jpg

Screenshot_20240126_234223_Chrome.jpg

Screenshot_20240126_234333_Chrome.jpg

Screenshot_20240126_234450_Chrome.jpg

Screenshot_20240126_234522_Chrome.jpg

עריכה אחרונה על ידי Nemesis
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.1.2024 בשעה 21:17, DubelBoom כתב:

אני סטודנט עכשיו, 99% מהסטודנטים (לפחות למקצועות הנדסה מדמח מדעי הטבע וכו') כותבים רק בטאבלט, הרוב עם אייפד אני עם גלקסי.

זה נוח מאד מאד. נוח למחוק ולתקן, לעשות צבעים, קווים ישרים, צורות... תמיד יש איתך את כל החומר, היום למשל פתחתי סיכום משנה שעברה שאין סיכוי שהייתי מחפש אם הוא היה באיזה מחברת זרוקה בארון.

אם יש למרצה מצגת אז פותחים אותה וכותבים עליה.

אשמח לשמוע עם איזו אפליקציה משתמשי האייפד בוחרים לעבוד, יש כמה או אחת שבולטת מעל כולן?

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^Noteability

אייפאד פרו כלשהו + paperlike מגן מסך + עט של אפל זה השילוב

עריכה אחרונה על ידי Mech Morphix

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,
ניסיתי אותה עכשיו (ipad pro + Pencil 2nd gen) נראה שעושה עבודה טובה כרגע, מעניין לנסות את זה לאורך זמן לראות אם באמת אפשר להסתדר בלי נייר.

(בעבר ניסיתי onenote שעל פניו מכיל הרבה יותר אופציות פונקציות ושטויות אבל זה רק סיבך את העיניינים)

יש סיבה לגרסה הלא חינמתי? כרגע אני חושב שכל מה שרציתי שזה יעשה זה עושה בגרסה החינמית.

עריכה אחרונה על ידי DrorZi

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שאני מכיר משלם או מנוי שנתי לnotability או רכישה חד פעמית של goodnotes. לא לגמרי מכיר מה היתרונות של המנוי, הרבה פעמים זה מאפשר גיבוי וסנכרון ואז תחליט אם זה חשוב לך או לא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...