Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה קונים רשתות לטמבונים?

daniel2404
שימו לב! השרשור הזה בן 6911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם לי הייתה את אותה הבעיה רק שאצלי גנבו רשת אחת ולא עשיתי את זה בשביל יופי או משהו.

יש בכל חנות שיפורים רשתות יפות במחירם בין 80 ל160 שקל, אם אתה מעוניין לחסוך אז תחשוב לצבוע את הרשת שלך בצבע שעמיד לחום, ככה אתה מקבל רשת חדשה במחיר הספריי.

אני הלכתי באחד הלילות למוסך פחחות באזור מגורי ולקחתי מהטמבונים שהם זורקים שני רשתות של טויטה, הם עלו על האיביזה שלי מצויין ואין לי טענות. החורים ברשתות החדשות קצת יותר קטנים אז קצת פחדתי מחימום יתר אבל זה לא משמעותי כל כך.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד באלומיניום ויש את הרשתות האלה לתריסים נגד יתושים אם אתה מתכוון לזה ילדים באים חופשי לקנות לשים באוטו וגמני ***גמני? אין מילה כזו בעברית! בעברית אומרים גם אני*** שמתי בעצמי אני ישמח לתת לך

יש למחוק חתימות חסרות טעם, ויפה שעה אחת קודם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...