Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון בעיה לאחר תיקון של חברת הביטוח

שימו לב! השרשור הזה בן 231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

אני כרגע בסיטואציה כזו

לפני כ-4 חודשים עשיתי תאונה שהייתי אשם בה כתוצאה מכך נגרם לי נזק משמעותי וגם לרכב שפגעתי בו ותבעתי את הביטוח מקיף שלי

הלכתי דרך מוסך הסדר של חברת הביטוח הכל היה טוב ויפה הרכב היה אצלהם חודש (הביאו לי רכב חלופי חודש) כי לא היו חלקים בארץ וכו' לאחר כחודש קיבלתי את הרכב והכל היה נראה בסדר.

אתמול בלי שום התראה מוקדמת עמדתי עם הרכב בצד הדרך וההגה היה מסובב שמאלה לאחר כמה דקות שבאתי להתחיל בנסיעה ועברתי למצב D והתקדמתי מעט שמעתי פיצוץ והתחיל לנזול לי מלא שמן מתחת לטמבון.

לאחר בדיקה מתברר שזה שמן של המשאבת הגה , (אין שמן במיכל של השמן הגה) וההגה כוח לא עובד ההגה קשה מאוד לסובב אותו.

גררתי את הרכב למוסך שתיקנו לי את הרכב לאחר התאונה וביום א הם יבדקו את הנושא.

השאלה שלי היא כזו

בדוח השמאי בפירוט יש את התיקונים הבאים (בנוסף לפחחות צבע וכו')

פוה משאבת הגה כוח

תיקון צינור הגה

אני משער שיש קשר ישיר בין התיקון שהם עשו לבין זה שפתאום זה יתפוצץ בלי שעשיתי משהו חריג ברכב.

אציין שעדיין לא יודעים מה הלך , אולי צינור שהתפוצץ אולי המשאבה או לא יודע מה..

בכל מקרה האם למוסך יש אחריות לתקן לי את הרכב בהנחה שעברו רק 4 חודשים מאז שהרכב תוקן והגיע אליי ?

שאלה 2

היום שמתי לב לכמה ריג'קטים ברכב שהם עשו עבודה לא ככ יפה ורק לאחר שחבר ראה את הרכב הוא שם לב לדברים והעיר את תשומת ליבי.

יש נזילת צבע בדלת (צבעו את הדלת)

הדלת לא יושבת בקו אחד עם הכנף כאילו הדלת שקועה יותר פנימה בחלק התחתון (אולי לא עשו פחחות) ?

ולא צבעו את הברגים שהחליפו את הכנף

אני רוצה שהם יתקנו את הדברים האלו בנוסף למה שציינתי למעלה

האם לאחר 4 חודשים אני יכול לדרוש את זה מהמוסך שתיקן לי את הרכב בזמן התאונה ?

תודה

עריכה אחרונה על ידי PRONATI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. נראה שיש קשר.

2. לא רואה סיבה שאם לא עשו עבודה טובה, לא יתקנו את הנושאים. עד כמה שידוע לי, אתה צריך גם לפנות לשמאי ולהודיע לא שהתיקון לא מקובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...