Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[סובארו לאונה] כנראה בעיה עם האגזוז, צריך עזרה

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 6912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

כשנהגתי באוטו לפני כשעתיים שמעתי פתאום רעשים מוזרים כאשר לחצתי על דוושת הגז.

כשלחצתי על הגז, חוץ מהרעש הרגיל של המנוע שמעתי גם תקתוקים כאלה, כמו שתי ברזלים דופקים אחד על השני, ככל שהטורים עלו כך גם התקתוקים\חריקות.

נסעתי ישר למוסכניק שלי (פחדתי שזה משהו רציני כי חצי שעה לפני זה נכנסתי במהירות איטית באבן שפה עם הגחון של האוטו - לגחון שלום), הוא שמע את הרעש והפנה אותי לפחח, הפחח אמר שכנראה זה הדוד הקדמי (או משהו בסגנון), אמר שזה קשור למשהו במנוע, או ליד המנוע, והוא לא מתעסק עם זה וצריך להחליף משהו. הוא נתן לי כתובת של מישהו במושב זיתון ליד לוד. שאלתי אותו אם אפשר לסחוב עם זה לבינתיים ואמר שאפשר לסחוב הרבה זמן - אני בכל מקרה אתקן ולא רוצה להזניח.

כשהגעתי הביתה התקשרתי לאבא שלי שבא לראות ממה הרעש נובע.

כנראה אני אלך מחר למוסך של אגזוזים, ביהוד.

מישהו פה יוכל לומר לי מה בדיוק הבעיה,מה החומרה, אם הוא מכיר אותה, וכמה זה יכול לעלות לי?

תודה. יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן.

כשהלכתי ברחוב לפני כשעתיים שמעתי פתאום רעשים מוזרים מצד שמאל של הראש שלי.

כשלחצתי על הרגל השמאלית, חוץ מהרעש הרגיל של הרגל שמעתי גם תקתוקים כאלה, כמו שתי ברזלים דופקים אחד על השני, ככל שהקצב עלה כך גם התקתוקים\חריקות.

נסעתי ישר לרופא שלי (פחדתי שזה משהו רציני כי חצי שעה לפני זה מישהו הביא לי אלת בייסבול ברגל - לרגל שלום), הוא שמע את הרעש והפנה אותי לאורטופד, הרופא אמר שכנראה זו העצם הקדמית (או משהו בסגנון), אמר שזה קשור למשהו באשך השמאלי, או ליד הברך, והוא לא מתעסק עם זה וצריך להחליף משהו. הוא נתן לי כתובת של מישהו במושב זיתון ליד לוד. שאלתי אותו אם אפשר לסחוב עם זה לבינתיים ואמר שאפשר לסחוב הרבה זמן - אני בכל מקרה אתקן ולא רוצה להזניח.

כנראה אני אלך מחר לאורטופד, ביהוד.

מישהו פה יוכל לומר לי מה בדיוק הבעיה,מה החומרה, אם הוא מכיר אותה, וכמה זה יכול לעלות לי?

תודה. יוסי.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן.

כשלחצתי על הרגל השמאלית, חוץ מהרעש הרגיל של הרגל שמעתי גם תקתוקים כאלה, כמו שתי ברזלים דופקים אחד על השני, ככל שהקצב עלה כך גם התקתוקים\חריקות.

נסעתי ישר לרופא שלי (פחדתי שזה משהו רציני כי חצי שעה לפני זה מישהו הביא לי אלת בייסבול ברגל - לרגל שלום), הוא שמע את הרעש והפנה אותי לאורטופד, הרופא אמר שכנראה זו העצם הקדמית (או משהו בסגנון), אמר שזה קשור למשהו באשך השמאלי, או ליד הברך, והוא לא מתעסק עם זה וצריך להחליף משהו. הוא נתן לי כתובת של מישהו במושב זיתון ליד לוד. שאלתי אותו אם אפשר לסחוב עם זה לבינתיים ואמר שאפשר לסחוב הרבה זמן - אני בכל מקרה אתקן ולא רוצה להזניח.

איציק ח.ח!

נראה לי שהעובדה שמקיוסי מחפש קונה לסובארו חרפנה אותו!!

לא מתאים לו שאלות כאלה!

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמינו לי, שגם אני לא כ"כ הבנתי מה הבעיה באוטו.

נסעתי ופתאום התחלתי לשמוע רעש של מתכת, דמיינו את הרעש של הסל"ד של המנוע, אבל במקביל אותו רעש אבל מתכתי.

עצרתי בצד איך שיכלתי, בדקתי שאין נזילות שמן או משהו מוזר אחר, נסעתי למוסכניק שלי באור יהודה תוך הסתכלות תמידית על שעון החום של המנוע.

הוא אמר שהוא לא מתעסק בזה, וזה קשור לאגזוז וצריך ללכת לפחח, הפחח אמר שהוא לא מתעסק עם זה וצריך ללכת למוסכניק (לך תבין) והפנה אותי למוסכניק במושב זיתון (שליד לוד) ואמר שהוא מבין בזה ויש לו את החלקים.

בכל מקרה אני מתכוון ללכת מחר למוסך אגזוזים ואני מקווה ששם יטפלו בבעיה.

אני לא מבין בזה, ביקשתי ממי שמבין (אני בטוח ששניכם מבינים) מה הבעיה, והאם תוכלו לשפוך אור על הנושא, וכמובן כמה פחות או יותר זה צריך לעלות.

בשביל שכשאלך למוסך אדע מה לומר לו ואיך לדבר איתו, וכמובן אדע שהוא לא "עובד" עליי במחיר.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן.

תודה. יוסי.

:mm_yeah::roflmao::roflmao::roflmao:

ענק,פשוט ענק

איציק ,בטח שתית משהו לפני שכתבת את זה ,אה?(....או,אולי בעצם...יוסי?)

:drinking::drinking:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו לאונה, הרכב הכי אמין שקיים , מה כבר יכול להיות, אני יודע שבאגזוז קדמי ללאונה, עם הזמן משהו משתחרר מבפנים = בלאי טבעי, כן,כן אפילו בלאונה יש בלאי לפעמים, ואד יש מין רעש של תיקטוקים מעצבנים כאילו מתכת נוגעת עם מתכת.

תלך מחר לאגזוזן ותחליף אגזוז קדמי , לא יותר מ 200-300 ש"ח.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לך! אני מדבר על התקתוקים המעצבנים שכאילו מתכות נוגעות אחת בשניה!

אני לא אוהב להזניח את הצד המכני, מה שלא יהיה. אפילו שהפחח והמוסכניק אמרו שאפשר לחיות עם זה הרבה הרבה זמן.

זה גם לא ישמע טוב, כאשר יבואו לראות את האוטו וישמעו אותו חורק.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah::roflmao::roflmao::roflmao:

ענק,פשוט ענק

איציק ,בטח שתית משהו לפני שכתבת את זה ,אה?(....או,אולי בעצם...יוסי?)

:drinking::drinking:

ניצן ידידי שמתי לב על אופנה חדשה /ישנה בפורום,

קביעת אבחנה לרעשים ותקלות דרך מסך המחשב,ובקשת הערכת מחיר בנוסף וכן אזהרות של השואל ובקשה להצעת מחיר, בפורום כדי להביא אותה למחרת למוסך הנידוןולומר לבעל המוסך" איציק אמר ,צביקה אמר, ניצן אמר, בקארס פורום שהתיקון לא יעלה יותר מחמישים שקל... אתה דורש 100 אתה גזלן!

אותך לאיציק!

מה דעתך בנידון ניצן?!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בסדר צביקה, אני העלתי בעיה רצינית ואתה מזלזל.....עובדה שראלי 106 ידע למה אני מתכוון בדיוק. עם ההיסטוריה של איציק במכוניות וכנראה שגם שלך. אני מניח שאתם יודעים גם מהי.

לא ביקשתי הבחנה חדה ואני לא רוצה לתפוס אף אחד על המילה. פשוט ביקשתי שמי שיודע ורוצה לעזור - שיספר קצת על הנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצן ידידי שמתי לב על אופנה חדשה /ישנה בפורום,

קביעת אבחנה לרעשים ותקלות דרך מסך המחשב,ובקשת הערכת מחיר בנוסף וכן אזהרות של השואל ובקשה להצעת מחיר, בפורום כדי להביא אותה למחרת למוסך הנידוןולומר לבעל המוסך" איציק אמר ,צביקה אמר, ניצן אמר, בקארס פורום שהתיקון לא יעלה יותר מחמישים שקל... אתה דורש 100 אתה גזלן!

אותך לאיציק!

מה דעתך בנידון ניצן?!

בברכה

צביקה

הי צביקה,מה שלומך?

אענה לך,

הפורום נועד ליעץ ולחלוק ידע ומידע,זה לגיטימי.

זה לא אומר שאם מישהו ילך למוסך ויגיד "בקארס פורום אמרו" המוסך חייב משהו. אז אמרו, אז מה-רוצה תיקנה לא רוצה אל תיקנה.

הכי נכון לבדוק הצעות מחיר בכמה מקומות במיוחד כשהטיפול בבעיה אינו דחוף.

(אם לא רוצים לכתת רגליים תמיד ניתן להיעזר בשירותיו הטובים של ידידנו ,רפי לין) :smile: .

אם זה דחוף זה כבר סיפור אחר ואין ברירה אלא להתפשר (לא על ההצעה הזולה ביותר).

אגזוז זה בד"כ סיפור של כמה מאות ש"ח ומחליפים אותו פעם בכמה שנים-לא כזה סיפור בהשואה להוצאות דלק למשל.

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכל בגלל שהחלטת לנטוש אותה !

ככה לא עושים לחברה טובה ונאמנה !

קח אותה לפינה ותסביר לה שאתה מתחרט....

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בסדר צביקה, אני העלתי בעיה רצינית ואתה מזלזל.....עובדה שראלי 106 ידע למה אני מתכוון בדיוק. עם ההיסטוריה של איציק במכוניות וכנראה שגם שלך. אני מניח שאתם יודעים גם מהי.

לא ביקשתי הבחנה חדה ואני לא רוצה לתפוס אף אחד על המילה. פשוט ביקשתי שמי שיודע ורוצה לעזור - שיספר קצת על הנושא.

מקיוסי שלום רב!

מי שמכיר אותי יודע שאני אחרון שאפשר להאשים בזלזול , אם בכלל!

להתבטא בציניות בהחלט כן!{ זה ממש מתבקש מהשאלות הנשאלות בפורום נכבד זה!).

ולשאלתך "חיפוש"!ישנם שני דברים בולטים בשאלתך: ראשית רעש המזכיר "צלצול מנוע", הסיבות לכך בצע חיפוש!

או רעש המזכיר רעש של נדנדי שסתומים, לא ניתן לאבחן ולאשש עובדה זאת דרך מסך מחשב!

שנית חשד לקרע בדוד קדמי, (אבחנת פחח) מדוע יש צורך ללכת לפחח בשביל לקבוע שיש להחליף דוד קדמי?!

שלישית לא ברור לי מדוע יש לינסוע למוסך עלום שם במושב זיתון בשביל דוד עמם, ועוד חלק

נוסף? מה רע בתל אביב?

למקיוסי כנראה לך הפתרונים?!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי קח רותה לפינה תן לה לישתות משהו תשמיע לה קצת עופר לוי את השיר "אני ואת" והיא חוזרת אליך כמו גדולה!!!

תחיה את הרגע , כי יש רגעים שלא יחזרו לעולם אז בפעם הבאה שאתה רואה את הבלונדה במעבר חציה תילחץ כמו מטורף ותן לצמיגים להישרף :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון אתה יכול לבדוק אם זהו אכן האגזוז ,אתה מניע את הרכב ולוחץ גז עד הסוף ועוזב, אם מופיעים הרעשים של מתכת נוגעת במתכת בלחיצה חזקה ואח"כ נפסקים אז זה האגזוז בוודאות,מה שמחזק את העניין הוא שאכן ניתן לנסוע כך בלי שום חשש ,רק הרעש מציק.

רק בשביל הספורט, ספר לנו מחר מה הייתה התקלה וכמה עלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידעתי מההודעה הראשונה שלך (ראלי106) שעלית על הבעיה :)

כן, כשאני עומד בניוטרל ונותן גז הרעש מופיע.

בכל מקרה אעבור מחר אצל המוסך. אני שונא הוצאות לא מתוכננות :(

זה הכל בגלל שהחלטת לנטוש אותה !

ככה לא עושים לחברה טובה ונאמנה !

קח אותה לפינה ותסביר לה שאתה מתחרט....

אתה חושב שלי זה קל?!..שאני לא אבכה לך עכשיו :roll:

מה לעשות צריך להתקדם בחיים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...