Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה המחיר ההגיוני עבור החלפת צמיגים, יונדאי i10.

שימו לב! השרשור הזה בן 405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 20 שעות, RK כתב:

מה יהיה התירוץ הפעם?

עברתי על הקישור שצרפת ולא הבנתי מה ניסית להגיד פה.
בדירוג הרטוב *רוב* הצמיגים בראש הטבלה גם מדורגים בדירוג הכי גבוהה..
המבחן שלך כמו של החכם השני, האדון VLAD שלא יודע להודות בטעויות, שוב אומר את המובן מאליו.
בבקשה, יש קובץ PDF שתוכל לעיין בו.
הוויכוח הזה שואב ממני יותר מידי זמן.
לפני 15 שעות, teyal כתב:

הבחור מגן על הרכישה שלו. תכונה ישראלית ידועה.

היה כאן כבר אחד שמבחינתו דייהו לאנוס יותר טבה ממרצדס.

תראה המידע שהצגת על מירי רגב הוא הנדסי ביותר, קשה להתווכח איתך כשאתה מביא עובדות כאלה.

עריכה אחרונה על ידי tribel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בחייאת, @tribel, תעשה לכולנו טובה ותעשה תמונה של הרכב שלך עם הצמיגים שאתה מרכיב. אני באמת חייב לדעת.

אגב, למה אתה לא מוכן להיענות להתערבות של @RK אם אתה כל כך בטוח במה שאתה אומר?

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צירפת לינק עם תוצאות בלימה במטרים. המסקנה היא אותה מסקנה מהתגובה הראשונה שלי - לא לקנות צמיגים סיניים זולים, כי הם עוצרים הרבה יותר רחוק , גם ביבש וגם ברטוב.

הטענה שלך שהם מראש מוצהרים עם מדד בלימה ברטוב יותר נמוך, זה ידוע מראש ומי שקונה אותם צריך לקחת זאת בחשבון.

זאת תאוריה. 

בפועל ההפרש במרחקים בלימה יותר מדי גדולים בין דרגות בלימה ברטוב.

בנוסף, מה שנמכר כאן , חלק עם מדבקות "מפרגנות ".

+ אנשים פשוטים לא מבינים מה רשום על מדבקות, והמוכרים כמובן לא מסבירים,  העיקר למכור.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, vladclar כתב:

צירפת לינק עם תוצאות בלימה במטרים. המסקנה היא אותה מסקנה מהתגובה הראשונה שלי - לא לקנות צמיגים סיניים זולים, כי הם עוצרים הרבה יותר רחוק , גם ביבש וגם ברטוב.

הטענה שלך שהם מראש מוצהרים עם מדד בלימה ברטוב יותר נמוך, זה ידוע מראש ומי שקונה אותם צריך לקחת זאת בחשבון.

זאת תאוריה. 

בפועל ההפרש במרחקים בלימה יותר מדי גדולים בין דרגות בלימה ברטוב.

בנוסף, מה שנמכר כאן , חלק עם מדבקות "מפרגנות ".

+ אנשים פשוטים לא מבינים מה רשום על מדבקות, והמוכרים כמובן לא מסבירים,  העיקר למכור.

בלינק שצרפתי אין כמעט צמיגים סיניים.

הטענה שלך או שלו היא שגם אם צמיג סיני מדורג גבוהה במבחן המציאות הוא לא יעמוד בה.

הטענה שלי היא שצמיגים מדורגים בהתאם לביצועים שלהם ושהכל עניין של מחיר.

אני אשמח שתראה לי צמיג סיני שמדורג A ברטוב או AA ביבש ונמצא בתחתית המבחנים.

בבקשה.

לפני 5 שעות, Fraysa כתב:

בחייאת, @tribel, תעשה לכולנו טובה ותעשה תמונה של הרכב שלך עם הצמיגים שאתה מרכיב. אני באמת חייב לדעת.

אגב, למה אתה לא מוכן להיענות להתערבות של @RK אם אתה כל כך בטוח במה שאתה אומר?

*נמחקה התבטאות לא ראויה*

עריכה אחרונה על ידי פבל
  • רעיון גרוע 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מגיע  לך בכלל שמישהו יגיב לך,  רק בגלל הסגנון הזה שלך.

אולי לא מגיע לך לכתוב כאן,

אבל אני לא המנהל.

צא אתה לדרך לחפש צמיגים סיניים שעולים כמו מישלין משובחים, כי הושקע בהם כמו שמישלין / גודייר משקיעים בפיתוח ( מעבר לעיצוב והדפסת תווית).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, tribel כתב:

הטענה שלי היא שצמיגים מדורגים בהתאם לביצועים שלהם ושהכל עניין של מחיר.

יש לך קריאה מאוד סלקטיבית. 

אף אחד לא טען שכול הצמיגים הסינים הם חרא. וכבר אמרו לך שכשהסינים רוצים הם מביאים יכולת מאוד דומה ליכולת מערבית, הבעיה שגם המחיר עולה. 

כשמדברים על צמיגים סינים לרוב, מדובר על מה שנמכר  ב-4 ב-600-800

אם תמצא צמיג כזה שקיבל ציון גבוה , בבקשה - אשמח לראות ולקנות. הבעיה שלא תמצא כזה. לא במחירים הללו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ המונח "צמיגים סיניים" משמעו צמיגים זולים. 

הסינים יודעים לייצר באיכות גבוהה - אבל המחיר בהתאם. ע.ע. אייפון.

צמיגים של המותגים האיכותיים מיוצרים בכל מיני מקומות. עיון בפורום מגלה שחלק מהחברים כאן ממליצים לבדוק לא רק את יצרן ודגם הצמיג אלא גם את אתר הייצור, כי, לטענתם, אותו דגם בייצור טורקי נופל מאחיו בייצור מערב אירופי. אני לא נכנס לדיון הזה כי אין לי הידע הדרוש. ויותר מזה - גם ליצרנים האיכותיים יש נפילות, אבל הן מעטות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@tribel

בשביל האתגר, אני ממש אשמח אם באמת תגיד לכולנו על איזה רכב אתה נוסע, ואילו צמיגים הוא נועל. סגנון הדיבור שלך וחוסר הבטחון העצמי העצום שנובע ממנו ממש מסקרן.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמחקו מהשרשור כמה התבטאויות לא לעניין. 

הנה רעיון - אם אתם מתווכחים על המלצות לצמיגים/מצבר/ברקסים/נורה למקרר, אל תזרקו סתם אמירות שלא עוזרות ל אחד. 

תגידו - לי יש X, מורכב על רכב Y. משתמש בזה Z שנים ומאוד/קצת/ממש לא מבסוט. 

אם אתה לא יודעים מה מורכב אצלכם, אין לכם את הפריט הספציפי עליו מדברים או שסתם לא בא לכם שיעלו על זה שאתם שורפים את הירושה על שיט יקר שלא לצורך - אל תגידו, אבל תנו המלצה קונקרטית כלשהי למשהו שפות"ש אשכרה יוכל לעשות בו שימוש. 

אתם כבר ארבעה וחצי עמודים מזיינים ת'מוח על האם צמיגים סיניים בולמים רק 8 מטר יותר או 20 מטר יותר מפרימסי על רטוב ופות"ש בקושי קיבל המלצה אחת שאפשר לפעול על פיה. 

על הרכבים שלנו מותקן סט אחד של השני גודייר אסימטריק 5 בן שנה וחצי בערך (פוקוס 1.5 טורבו) וסט אחד של פאלקן Ze310 בן קצת פחות מחצי שנה (פיג'ו 207). מאוד מבסוט על שניהם מבחינת אחיזה/בלימה ברטוב. האסימטריק כבר מתחילים קצת לאבד מהתכונות שלהם אז אמנם האחיזה שלהם מצוינת, אני לא ממליץ עליהם מבחינת אורך חיים. 

• רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מותקן פלקן 310 באמת אחלה צמיג מבחינת אחיזה מה שכן התחילו להיות בו סדקים בצד , החלטתי להחליף כל הצמיגים בצמיגים תוצרת קוריאה Nexen ,היו במבצע כולל התקנה לרכישת דרך אתר אוטודיפו פחות 850 שקל ל 4 צמיגים,כבר לא זוכר מחיר מדויק . 

צמיגים די שקטים, אחיזה מצוינת כולל בלימה טובה . גודלם 206 R16 55 , כך שמחיר מול תועלת, בקיצור שווים את הכסף.

יש לי גם סינים ב600 שקל  על רכב שלא נוסע כמעט ,רכב כבר עבר לאספנות,בזמנו רק אני נסעתי לעבודה בחזרה, נכון לעכשיו (8שנים על רכב) יש המון סדקים לאורך בחריצים.

האם שואלים אותי המה אני אחליף ,אולי גם בסיני , כמובן לרכב הזה כי לא רוצה להשקיע יותר מדי , אבל לרכב שהוא למשפחה ברור שלא אתקין סיני כי שווה להשקיע עוד קצת ולרכוש צמיג כמו נקסן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פבל כתב:

תגידו - לי יש X, מורכב על רכב Y. משתמש בזה Z שנים ומאוד/קצת/ממש לא מבסוט. 

כולל כל ההיסטוריה? כי אשכרה רשומים לי כל הצמיגים שאי פעם היו אצלי על כל המכוניות שהיו אצלי :)

• מעניין 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, RK כתב:

כולל כל ההיסטוריה? כי אשכרה רשומים לי כל הצמיגים שאי פעם היו אצלי על כל המכוניות שהיו אצלי :)

אין בעיה, אבל אז אתה מסתכן בזה שעוד אנשים ידעו שאתה דפוק על כל המוח. 

• מצחיק 3

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי מורכבים על מאזדה 3 צמיגי מישלין פיילוט ספורט 4. האחיזה מאוד טובה, אפשר להרגיש איתם בטוחים, אבל מבחינת אורך חיים - לא ממליץ בכלל. 

עברו רק כשנה וחצי מאז הקנייה וכבר מתחילים לראות סימני יובש. אם הייתי יודע כך, סביר להניח שהייתי רוכש צמיגים אחרים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ninimom כתב:

עברו רק כשנה וחצי מאז הקנייה וכבר מתחילים לראות סימני יובש.

בדקת תאריך ייצור? אולי קיבלת סחורה ישנה?

זה נשמע לא סביר בכלל

עריכה אחרונה על ידי chezik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...