Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה המחיר ההגיוני עבור החלפת צמיגים, יונדאי i10.

שימו לב! השרשור הזה בן 405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 15 שעות, tribel כתב:

כל אחד יכול למצוא מבחנים בגוגל.

במבחן שצרפת יש כל מיני דגמים מכל מיני קטגוריות אבל אין אזכור לדירוג אחיזה, בנוסף מבחנים שאפשר למצוא בגוגל נגועים באינטרסים.

טענת שצמיגים זולים לא עוברים שום בדיקות אתה רק מטעה את הקוראים.

הטענות שהעלאת בפוסט האחרון לא קשורות לעניין בו צוטטי אותך.

אתה מאלו שיתווכחו בכל מחיר גם אחרי שיוכיחו אותם.

שמע, היה פרק בדיסקברי של diesel brothers.

החבר'ה רצו לייבא צמיגים מסין והתעניינו לגבי תקנים.

היצרן הסיני אמר להם שהוא יכול להדפיס כל תקן שהם רוצים על הצמיג 😀.

עכשיו בישראל, שהרגולציה במשרד התחבורה תחת רגב הפכה להיות שכונה של ג'ובים

אתה תיקח סיכון עם צמיג סיני, שאיזה חבר מרכז ליכוד הביא מאיזה כפר בסין?

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בוא נסכים לגבי משהו, הדבר היחידי שמחבר חתיכת ברזל ששוקל מעל טון וחצי ונע במהירות גבוהה לכביש זה 4 צמיגים.

עכשיו לענייננו,

אני באמת לא מבין על מה המהומה. 

פותש ביקש המלצה לצמיגים, אדם אחד, בגדול, מצדד בצמיגים סיניים. 

שאר חברי הפורום ממליצים בצורה גורפת לשלם קצת יותר ולקבל רמת בטיחות גבוהה משמעותית. 

כל אדם בסופו של יום מקבל את ההחלטות שלו על בסיס המידע שיש לו. 

שיהיה בהצלחה למחזיק הגומי הסיני, מאחל לו שלא יגיע אף פעם לסיטואציה שידרש לבחון את הטענות שלו.

אגב, לשם הדיון, סט צמיגים על הרכב שלי עולה 3800 שח לרביעיה. ואני משלם את זה בשמחה רבה.

• אהבתי 1

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, davemustaine87 כתב:

@tribel

אתה לא מאמין למבחנים הללו, וטוען שהם לא מקצועיים לעומת הבחינה לתקן האירופאי? זכותך. אבל אין סיכוי שאולי אפשר "לרמות" את התקן האירופאי? בדומה לאיך שמרמים בהצהרות של "צריכת דלק"? כי בוא, לא מדובר על 1-2 מטר יותר. מדובר על 14.5 מטר. 

חבר, תקרא שוב מה שרשמתי.

הוא טוען שהצמיגים בראש הטבלה הם הכי טובים, אבל הוא לא בדק את דירוג האחיזה של כל הצמיגים במבחן.

הצמיגים שבראש הטבלה כבר מדורגים גבוהה על ידי היצרן שלהם, ואלה שמדורגים נמוך במבחן גם מדורגים נמוך בדירוג האחיזה, המבחן שלו אומר את המובן מאליו.

בנוסף במבחן שהוא צרף אין כמעט צמיגים מתוצרת סין.

והוא טוען שצמיגים סיניים לא מופיעים במבחן כי הם מפחדים לבצע אותו למרות שיהיה להם דירוג גבוהה, לכאורה.

דבר שני, גם אם אני בוחר לאמץ את התקן האירופאי בתור האורים והתומים שלי, יש הרבה יצרנים עלומי שם בארץ בדיוק מהסוג שפותח השרשור כניראה שואל לגביו, שלא תמצא את התקן שלהם באינטרנט. אתה רק תמצא כשכבר תבוא להרכיב אותם על הרכב. זאת אומרת שאין לך שום דרך באמת לעשות סקר מקדים בשביל לדעת אם אתה קונה צמיג בתקן נורמלי או סתם גומי בצורה עגולה. 

מה זאת אומרת שלא אמצא את התקן שלהם באינטרנט?

כל הצמיגים שנמכרים בארץ מסומנים באותו התקן.

לפני 48 דקות, teyal כתב:

עכשיו בישראל, שהרגולציה במשרד התחבורה תחת רגב הפכה להיות שכונה של ג'ובים

אתה תיקח סיכון עם צמיג סיני, שאיזה חבר מרכז ליכוד הביא מאיזה כפר בסין?

זה שיש זיופים לא אומר שכל מה שמגיע מסין מזויף..

בקשר לשאר - אתה לא מבין על מה אתה מדבר.

יש לך מושג מי בוחן את הרגולציה של הסחורה שמייבא יבואן הצמיגים?

לפני שעה, vladclar כתב:

לא מבין מה מוכיחה התווית הזאת שצירפת.

גם אני יכול לצרף תוויות של צמיגים סיניים זולים, עם דירוג אחיזה ברטוב זהה או אפילו יותר טוב. בפועל הם מחליקים בכביש רטוב. 

Screenshot_20230505_094219_Chrome.jpg

Screenshot_20230505_094728_Chrome.jpg

Screenshot_20230505_094657_Chrome.jpg

לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד, שצמיגים לא סיניים בדירוג C לא מחליקים בכביש רטוב?

עריכה אחרונה על ידי tribel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון , אני טוען צמיגי Kumho hs51 שאתה צירפת את התווית שלו,

לא מחליקים בכביש רטוב כמו צמיגי Goodride או Wanli עם אותו הדירוג אחיזה ברטוב.

ספציפית, הדגם הזה של Kumho זכה מקום ראשון במבחן ( שכלל עוד פרמטרים חוץ מאחיזה) בין 20 הצמיגים הכי טובים, שנלקחו מאותו מבחן הבלימה שאתה לא מאמין לו. מקום ראשון, למרות דירוג בלימה C ) ולא A). כאן כבר אין צמיגים סיניים בכלל, ( בלינק הקודם דווקא היו לא מעט).

https://www.tyrereviews.com/Article/2021-Auto-Bild-16-Inch-Summer-Tyre-Test.htm

אז הינה עוד מבחן שאינך מאמין, אבל גם לא מביא שום הוכחה הפוכה ( חוץ מהמלל הרב של עצמך ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כותב שהוא לא יקנה צמיגים לפי הדירוג הזה (ראה הפיסקה הבאה) אלא לפי מבחנים שמציגים מידע יותר מפורט.

חוץ מזה, לפחות בארה"ב, מותר לייצרן לציין על הצמיג דירוג נמוך ממה שהשיג במבחנים. אסור לציין דירוג יותר גבוה.

תשמע, אתה מגן על התוצרת הסינית כאילו אתה היבואן של צ'ינג צ'ונג או deep shit. אין ספק שהסינים יודעים לייצר גם מוצרים טובים, אבל, הפלא ופלא, המחיר בהתאם. וכל הרעיון של "צמיגים סיניים" בישראל הוא קמצנות. What you pay is what you get.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צמיגים סיניים היו כאלה משובחים MG החשמלית הייתה נועלת אותם ולא פרימסי 4+ של מישלין.

אני עם 2 קדמיים סיניים FARROAD בליסינג, פח אשפה של צמיג. מאפשר לי 10% פחות מהירות בעיקולים כשיבש, ו-40%-50% פחות כשרטוב (כן, פחד אלוהים) ביחס למישלין אנרג'י שגם הוא לא צמיג להיט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, tribel כתב:

חבר, תקרא שוב מה שרשמתי.

הוא טוען שהצמיגים בראש הטבלה הם הכי טובים, אבל הוא לא בדק את דירוג האחיזה של כל הצמיגים במבחן.

הצמיגים שבראש הטבלה כבר מדורגים גבוהה על ידי היצרן שלהם, ואלה שמדורגים נמוך במבחן גם מדורגים נמוך בדירוג האחיזה, המבחן שלו אומר את המובן מאליו.

בנוסף במבחן שהוא צרף אין כמעט צמיגים מתוצרת סין.

והוא טוען שצמיגים סיניים לא מופיעים במבחן כי הם מפחדים לבצע אותו למרות שיהיה להם דירוג גבוהה, לכאורה.

אני נכנס לדגם הצמיג שבמקום הראשון ומחפש אותו בגוגל, רואה שבתווית שלו הוא מדורג A בבלימה בכביש רטוב. נכנס לצמיג במקום האחרון, מחפש גם אותו ורואה שהתווית שלו היא C באותו קריטריון. ורואה שפער הוא גבוה משמעותית ממה שהתקן האירופאי אומר. איך היצרן מדרג את הצמיגים שלו עצמו, זה לא משהו שבכלל משנה לי לבדוק. 

תוכל להסביר לי מה הכוונה שלך ? 

לפני שעתיים, tribel כתב:

מה זאת אומרת שלא אמצא את התקן שלהם באינטרנט?

כל הצמיגים שנמכרים בארץ מסומנים באותו התקן.

אני עכשיו נכנס לאתר של אוטו דיפו והם מפרסמים 4 צמיגים  גרנלנדר CONFORT68 ב-750 לרביעייה.

אני רוצה דרך גוגל לדעת מה התקן שלהם, לדעתמה הציון מ- A עד F, איזה ציון הם קיבלו בבלימה בכביש רטוב. אני אישית לא מצאתי. 

אתה רק תוכל לדעת אם תגיע פיזית לאוטו דיפו ותסתכל על המדבקה על הצמיגים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחנים מטעים, כבר נכתב,

לא התוויות מנייר.

• מצחיק 2

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, sperial כתב:

תשמע, אתה מגן על התוצרת הסינית כאילו אתה היבואן של צ'ינג צ'ונג או deep shit

הבחור מגן על הרכישה שלו. תכונה ישראלית ידועה.

היה כאן כבר אחד שמבחינתו דייהו לאנוס יותר טבה ממרצדס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, כי זה היה דייהו נובירה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.5.2023 בשעה 16:58, סתם כינוי אחר כתב:

האם סיני = רע ?

או לא חובה? זה רכב ישן ודי זול, אז לא בא לי להשקיע בו הון. מעדיף לחוסך כמה שקלים.

מרחקי בלימה גרועים , התנהגות כביש רטוב/יבש לרוב יותר גרועה , רמות רעש בדרך כלל בצמיגים סיניים יותר גבוהות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א , עוד טענה מוזרה של השוואת מחירי צמיגים ל"מחיר של אוטו". 
חשבון חשמל בדירת 60 מטר ממוצעת בתל אביב , יהיה אותו החשבון חשמל בדירת 60 מטר ממוצעת בדימונה . הדירה עולה פי 10 , החשמל עולה אותו דבר. 
אף אחד לא שואל אותך באיזה עיר אתה גר כשאתה מדליק אור , או מקרר.
זה לא משנה אם זה אוטו 2023 או אוטו 2012...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...