Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעותיכם בנוגע לפיאסטה שראיתי יעזרו לי נורא.

MasTulio
שימו לב! השרשור הזה בן 6971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני בעד איזושהי יפנית...

מה לעשות - האמינות ביותר. עיצוב לא-משו ברובן, אבל האמינות מפצה. צריך רק לחפש אחת במצב טוב.

דייהטסו שרייד 93, טויוטה סטרלט (משוחד!) 92, ג'אסטי 92, DL 90, סוויפט.

ללא ספק במחיר הנ"ל הן יהיו הבחירה הטובה ביותר...

לגבי הפיאסטה ההיא - תשכח ממנה. צביעה (למה?) ועצם היותה ערסמוביל לא... איך נאמר...... הבנת.

ואגב עקרבים, זה 101 או 105?

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק קיבלתי את הודעתך הפרטית אך מיהרתי באותו רגע אז יצאתי ושכחתי להגיב - בכל מקרה : אני גר בקריות ומצטער אך אני לא אבוא עד לירושלים בשביל לראות אוטו [לא משנה איזה אוטו.. אגב, שלך נשמע ממש טוב ואני מאמין שאם הייתי מוצא אחד כמוהו באזור שלי - הייתי גם קונה]
אף אחד לא יוכל להתנגד כשאומר שהסובארו לאונה היא שיא האמינות וחסכונות לתקציב שלך.

אם אתה מתכוון ללכת על הסובארו אז לך על המנוע 1600, ה1300 לא סוחבת כ"כ טוב, במיוחד לא עם מזגן.

ואגב, אני גר באור יהודה, אם אתה לא מכיר זה 10 דקות מת"א (15 דקות מעזריאלי, מתחנת הרכבת).

בוא ברכבת תחזור עם אוטו :)

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל לפי מה שהבנתי מפה - זה נדיר ליפול על רכב כזה שגם הטיפולים בו יהיו מינימליים..

אני מודע לכך שנוחות\ביצועים לא יהיו לי ברכב, אבל המטרה של הרכב היא לא ביצועים ונוחות נהיגה, אלא פשוט שיהיה אוטו בכמה שיותר זול וכמה שפחות צרות על הראש... המטרה שלו בסה"כ היא לא לקרוע את הארץ בפגישות עסקים... פה ושם לנסוע לים, פה ושם לצאת לטיולים בצפון, פה ושם להקפיץ מישהו מהמשפחה... לא דברים רציניים.. אני לא יושב באוטו כל היום...

סתם משהו להתחיל איתו... אני מעדיף לשלם קצת יותר מהתקציב ולקבל איזה יפנית שלא תתקלקל [והן אפילו טובות יחסית..] מאשר לשלם 10,000 על פיאט שתתפוצץ באמצע נסיעה רגועה. כלומר - אני לא עד כדי כך רוצה מחיר מינימלי של 2000 שקל.. פשוט תנסו לתת המלצות במסגרת המחיר של 15,000+- ש"ח...

תודה רבה לכל העוזרים!

דעתך מובנת לי ,רציתי לתת לך כיוון ראיה חדש

לא כל מה שנראה אקזוטי בעליל הוא יקר לאחזקה

לעניינך:

צרפתיות ואיטלקיות הם לא כוס התה שלך ,אוקיי זה מובן ,אז הלאה מה ניצב בפנייך :

גרמניות :

אסקורט גם תיכנס יופי לתקציב שלך היא גם אמינה וגם זולה לתחזוקה שוטפת,ויש לה גב חזק של פורד

אופל קורסה

פיאסטה

איביזה (מהשנים שפולקסווגן אימצה אותה לחיקה)

יפניות:

מזדה 121

הסטרלט תחרוג מהתקציב

גם ה-323 ,אבל שווה להשקיע עליהן קצת יותר .

תחסוך מעצמך מכוניות כמו סוזוקי סוויפט, או שרייד אז מה אם הן אמינות ,הנהיגה בהן גרמה לי לרצות להקיא .

קוריאניות :

קייה פרייד ,גם כן גאווה קוריאנית

בשנים ההם הם היו עוד בשלב של הניסוי והטעיה ,וותר!

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסה"כ ניסיתי לתת לו כיוון נוסף שאפשר לחשוב עליו באותו סכום כסף שהוא מדבר עליו

אני יודע שהוא מחפש משהו שונה לגמרי,אבל לא צריך לחשוב בצורה מונוטונית ולהגיד

אוקיי יש לי 15 אלף בוא ניקח את הרכב הכי קטן אמין וחסכוני לסכום זה

נכון שהוא יכול לקנות פיאסטה , או 106 ,אלה אחלה מכוניות ,אבל תאמין לי ידידי ,שאחרי חצי שעה נהיגה בפיאסטה או אתה תקלל את היום שבו נולדת

לעומת זאת 4 שעות נסיעה על 164 למשל ואתה לא תרצה לצאת מהרכב.

מה שמדהים פה הוא שמדובר באותם מחירים

אל תגידו לי שלא

אכפת לכם מנוחות הנהיגה ,ומההנאה

לא תמיד דעת העדר היא זאת שנכונה ,ולפעמים אפשר להרוויח יותר כשקונים רכבים שנחשבים בעיני הציבור לזבל איטלקי/צרפתי שהאחזקה שלו היא אסטרונמית בעליל

בוא ניתן לכם דוגמא :חבר שלי קנה לנצי'ה פריסמה מאדם מבוגר ,המכונית היתה יד ראשונה ,שנת 86 , אני נהגתי בה ,היא פשוט הרגישה יותר נוחה מאובזרת וזריזה ,מרוב המשפחתומטיות החדשות שאני מכיר ,כמה זה עלה לו ...4000 שקל .

תחזוקה אתם שואלים ...מינימלית ,טיפולים שיגרתיים בלבד.

זאת נקודה למחשבה .

1. פיאסטה היא לא כזו נוראית. מספיק עם הגישה הזו, היא שלולה מייסודה. לא לכל אחד יש גב שעשוי מחוליות של זכוכית. ומי שקונה פיאסטה לא הולך לקרוע אותה בג'ימקאנות ובנס-הרים.
  2. ראה, שיש לך תקציב כ"כ זעום (ו-15 זה זעום מאוד!), אתה צריך לעשות כמה פשרות, אחת מהן היא שהרכב לא יעשה לך בעיות, כי אין מה לעשות, עם הדלק (שעולה...), הביטוח (שעולה אולה, והוא עוד נהג צעיר וחדש), אתה לא יכול להרשות לעצמך לבזבז את היום במוסכים. אין מה לעשות. זה מה יש ועם זה ננצח. ואם הוא נהג חדש הוא לא צריך מכוניות כאלה, עדיף שישתפשף על משהו טיפה יותר ספרטני.
  3. נכון שאחרי 4 שעות ב-164 אני לא ארצה לצאת מהרכב, יותר נכון אומר "לא אוכל לצאת מן הרכב", בטח ידית הפתיחה תשבר לי ביד או שהמגנון יחזיר נשמתו :hihi: (בהומור כמובן)
  4. עדר?! :shock: על איזה עדר מדובר בדיוק? זה משהו יותר חזק מעדר. מדובר על ת-ק-צ-י-ב...
  5. החבר שלך נפל על פריזמה שמורה, באמת. לא לכולם יוצא לקנות רכב מזקן. אז נכון שהוא קנה רכב מהנה ונוח, אבל הסיכוי למצוא פריזמה כזאת, במצב כזה, מיד כזאת, במחיר כזה הם כמו הסיכוי שלי למצוא פיג'ו 106 ראלי מקורית מרופא זקן שהעמיד את הרכב בחנייה (ושלא תבין אותי לא נכון, אני סתם זרקתי ראלי, אין לי שום כוונה או רצון להיות בעלים של רכב כזה :mm_tongue )

וגם זו נקודה -> .

למחשבה :wink:

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...