Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעותיכם בנוגע לפיאסטה שראיתי יעזרו לי נורא.

MasTulio
שימו לב! השרשור הזה בן 6964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מחפש רכב בתקציב עד 15,000 ש"ח (לנהגים חדשים וצעירים) ונתקלתי בפורד פיאסטה שנת 95 youth. הרכב יד רביעית, עבר צביעה מלאה [אמנם המוכר אומר שלא עבר תאונות בכלל], הרכב "משופר" (ערס מוביל בעיקר.. גלגלי מגנזיום ואגזוז זרימה חופשית "עאלק" וכמובן מדבקה של מנוע 1.6 ליטר... זה מוסיף לי 300 סמ"ק לרכב!).

עכשיו תראו בנוגע לזה אם הוא עבר תאונה או לא - זה המוסך יספר לי.

אבל השאלה שלי היא אם כדאי בכלל להגיע למוסך משום שכשבקשנו מהמוכר להתניע את הרכב, המנוע נשמע כאילו הוא טיפה מקרתע כזה.. רעש חזק יחסית בצורה של "דום דום דום דום דום"

וכשהדלקנו את המזגן? בכלל.. הוא נשמע כאילו הוא עומד למות..

האם זהו מאפיין נורמלי לרכבים בשנים האלה? זה אמור להיות ככה? (אנחנו רגילים במשפחה למנוע של קורולה 2005 חח.. יכול להיות שפשוט בגלל זה, זה נשמע לנו מוזר)

בכל מקרה כנראה שעל הרכב הזה נוותר למרות שהוא נראה אחלה בסה"כ...

איזה המלצה על רכב באותו תקציב יש לכם? משהו שיהיה שיא האמינות ושיא החסכנות.. (כן, רומנים) ולאבא שלי יש פוביה מצרפתיות אז לצערי 205 אינה אופציה.

כל אחד רוצה להיות גנן, ולגדל קצת דגן בגן

אני יושב לי על ענן ומחכה שכבר תבינו :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאסטה היא בחירה לא רע בכלל, אבל חפש קצת יותר טובה, וקצת פחות ידיים, אבל ב-15 אלף, רנו קליאו ,סיאט איביזה, פיאט אונו, אבל אל תמהר בסוף תמצא אחת טובה!!!

Peugeot Partner-II 2005 2.0HDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאסטה היא בחירה לא רע בכלל, אבל חפש קצת יותר טובה, וקצת פחות ידיים, אבל ב-15 אלף, רנו קליאו ,סיאט איביזה, פיאט אונו, אבל אל תמהר בסוף תמצא אחת טובה!!!

באמת מה אתה יכול לספר לי עם הסיאט איביזה? אמינה? זולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היית לי אחת כזו אבל אני יודע שיש לך חלפים זולים ומנוע בגירסאות של 1400 ו1600 בתקציב שלך שזה אומר שנת 94-95(15 אלף) זה אומר הצורה החדשה שהחברה כבר הייתה שייכת לפולספאגן ככה שהמנוע עם מבנה גרמני שנחשבים לאמינים ואד למרות שיש כאלו שאומרים שהיא לא הכי אמינה כי בכאל זאת ערסים וגם אני אוהבים אותה... אוטו מדליק ומתאים לצעירים לפי דעתי במחינה חיצונית מבחינה תפעול תצתרך לשאול מישהו שנסע עליו כי אני רק עליתי לאוטו. משנת 83 ומטה האוטו נראה בצורה שונה ומרובעת שהמנוע שלה שונה לגמרי והוא בעל 1500 סמק ו2 קרבורטורים או גירסה של 1200.

מקווה שעזרתי לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעליה הגאים של סיאט איביזה 95.

היא מצויינת(אבל אני מושחד אני אוהב אותה:-) ), בינתיים הרכב לא עשה לי הרכב בעיות אלא רק במחלות הידועת של האיביזה,נזילת שמן מנשם מנוע, גיר רועש ודברים בסגנון, לא משהו רציני מידי.

yogi_o אתה טועה ומטעה, החלקים של האיביזה די יקירים כי הם זהים לחלקים של פלסווגן הגרמנית ולכן הם טיפה יקרים.

הרכב יחסית אמין, זול מאוד לעומת השנתון שלו, בעל צריכת דלק סבירה(1:10.5 בעיר) ונחמד מאוד למראה.

תתחדש:wink:

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו GL קופה תתאים לך! רכב משהו-משהו :)

לא שיא החיסון אולי, אבל שיא האמינות וגם מגיע יחסית מאובזרת:ח"ח,נעילה מרכזית,ה"כ,מראות חשמליות,מושב נהג שזז למעלה ומטה נראה לי ויש גם בדר"כ חישוקי "מגנזיום"

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאסטה ערסמוביל שתיארת נשמעת על הפנים ,הנה הבעיה לדעתי ,רכבים זולים שיש להם אופי צעיר

בד"כ קורעים ומתעללים בהם ,לעומת זאת רכבים שאנשים מבוגרים מחזיקים ,שומרים עליהם מכל משמר ומטפחים אותם כבבת עינם ,ואני מדבר על מחירים של עד 15 אלף כמובן .

אני הייתי הולך על הכיוון היותר בוגר ושמרני,אני יודע שאתה מחפש צעצוע עם 1400 סמ"ק אבל יש הרבה יתרונות במנועים גדולים(מנוע קטן זה לא תמיד הכי חיסכון והכי אמינות ,לא צריכים להיות מקובעים בעובדה שמנוע קטן יותר יהיה אמין יותר וחסכוני יותר ) יותר ויש המון מכוניות מפנקות שאף אחד לא שם עליהם בארץ, ובגלל זה המחירון שלהם הוא בקרשים

אתה תמיד תוכל לקנות פיאטסה ובאמת אין לי שום דבר נגדה אבל בוא ותראה כמה אלטרנטיבות הרבה יותר מפנקות יש לך:

פורד סיירה (היא לא כזאת כבדה כמו שהיא נראית)

סיטרואן xm (פאקינג הידרואקטיב ,המכונית שאי אפשר להפוך :wink: )

לנצ'יה דדרה, לנצ'יה תמה (מאובזרות היטב),

אלפא 164 (רכב מנהלים לכל דבר)

המשך יום נעים.

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאסטה ערסמוביל שתיארת נשמעת על הפנים ,הנה הבעיה לדעתי ,רכבים זולים שיש להם אופי צעיר

בד"כ קורעים ומתעללים בהם ,לעומת זאת רכבים שאנשים מבוגרים מחזיקים ,שומרים עליהם מכל משמר ומטפחים אותם כבבת עינם ,ואני מדבר על מחירים של עד 15 אלף כמובן .

אני הייתי הולך על הכיוון היותר בוגר ושמרני,אני יודע שאתה מחפש צעצוע עם 1400 סמ"ק אבל יש הרבה יתרונות במנועים גדולים(מנוע קטן זה לא תמיד הכי חיסכון והכי אמינות ,לא צריכים להיות מקובעים בעובדה שמנוע קטן יותר יהיה אמין יותר וחסכוני יותר ) יותר ויש המון מכוניות מפנקות שאף אחד לא שם עליהם בארץ, ובגלל זה המחירון שלהם הוא בקרשים

אתה תמיד תוכל לקנות פיאטסה ובאמת אין לי שום דבר נגדה אבל בוא ותראה כמה אלטרנטיבות הרבה יותר מפנקות יש לך:

המשך יום נעים.

תודה רבה, אני גם מעדיף לקנות רכב מאדם מבוגר שלא חושב שפיאסטה זה למבורגיני שמחכה להתפרץ..

התחלתי לחשוב בכיוון של מאזדה 323 בשנתונים של 93 בערך.. מה דעתכם עליהן? [וגם על הקורולות מאותם השנים]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תסטור לעצמך כמה פעמים על השטויות שרשמת פה.

איזה המלצה על רכב באותו תקציב יש לכם? משהו שיהיה שיא האמינות ושיא החסכנות..

בשביל מה הוא צריך את רכבי המנהלים שהמלצת לו פה?

אף אחד מהמכוניות האלה פה לא חסכוניות או אמינות (אולי הסיירה, אבל גם זה מוטל בספק, תלוי ברכב), ותמנע ממני את השטויות "רכב שטופל נכונה יהיה אמין", יש אנשים שאין להם סבלנות לקום בבוקר וללטף את האלפא או הלאנצ'יה בתקווה לחסדים שלהן בטרם הם מתחילים יום חדש.

אחד ההודעות היותר הזוווווויות (:shock:) ולא קשורות שקראתי פה במשך המון זמן.

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם חשבת גם על סובארו לאונה דיאל אבל כנראה שכחת לחזור אליי...

צודק קיבלתי את הודעתך הפרטית אך מיהרתי באותו רגע אז יצאתי ושכחתי להגיב - בכל מקרה : אני גר בקריות ומצטער אך אני לא אבוא עד לירושלים בשביל לראות אוטו [לא משנה איזה אוטו.. אגב, שלך נשמע ממש טוב ואני מאמין שאם הייתי מוצא אחד כמוהו באזור שלי - הייתי גם קונה]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשך יום נעים.

אתה יודע כמה עולה להחזיק כאלו דברים?!?!?!

ממש לא מתאים לדרישות הבחור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תסטור לעצמך כמה פעמים על השטויות שרשמת פה.

בשביל מה הוא צריך את רכבי המנהלים שהמלצת לו פה?

אף אחד מהמכוניות האלה פה לא חסכוניות או אמינות (אולי הסיירה, אבל גם זה מוטל בספק, תלוי ברכב), ותמנע ממני את השטויות "רכב שטופל נכונה יהיה אמין", יש אנשים שאין להם סבלנות לקום בבוקר וללטף את האלפא או הלאנצ'יה בתקווה לחסדים שלהן בטרם הם מתחילים יום חדש.

אחד ההודעות היותר הזוווווויות (:shock:) ולא קשורות שקראתי פה במשך המון זמן.

בסה"כ ניסיתי לתת לו כיוון נוסף שאפשר לחשוב עליו באותו סכום כסף שהוא מדבר עליו

אני יודע שהוא מחפש משהו שונה לגמרי,אבל לא צריך לחשוב בצורה מונוטונית ולהגיד

אוקיי יש לי 15 אלף בוא ניקח את הרכב הכי קטן אמין וחסכוני לסכום זה

נכון שהוא יכול לקנות פיאסטה , או 106 ,אלה אחלה מכוניות ,אבל תאמין לי ידידי ,שאחרי חצי שעה נהיגה בפיאסטה או אתה תקלל את היום שבו נולדת

לעומת זאת 4 שעות נסיעה על 164 למשל ואתה לא תרצה לצאת מהרכב.

מה שמדהים פה הוא שמדובר באותם מחירים

אל תגידו לי שלא

אכפת לכם מנוחות הנהיגה ,ומההנאה

לא תמיד דעת העדר היא זאת שנכונה ,ולפעמים אפשר להרוויח יותר כשקונים רכבים שנחשבים בעיני הציבור לזבל איטלקי/צרפתי שהאחזקה שלו היא אסטרונמית בעליל

בוא ניתן לכם דוגמא :חבר שלי קנה לנצי'ה פריסמה מאדם מבוגר ,המכונית היתה יד ראשונה ,שנת 86 , אני נהגתי בה ,היא פשוט הרגישה יותר נוחה מאובזרת וזריזה ,מרוב המשפחתומטיות החדשות שאני מכיר ,כמה זה עלה לו ...4000 שקל .

תחזוקה אתם שואלים ...מינימלית ,טיפולים שיגרתיים בלבד.

זאת נקודה למחשבה .

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל לפי מה שהבנתי מפה - זה נדיר ליפול על רכב כזה שגם הטיפולים בו יהיו מינימליים..

אני מודע לכך שנוחות\ביצועים לא יהיו לי ברכב, אבל המטרה של הרכב היא לא ביצועים ונוחות נהיגה, אלא פשוט שיהיה אוטו בכמה שיותר זול וכמה שפחות צרות על הראש... המטרה שלו בסה"כ היא לא לקרוע את הארץ בפגישות עסקים... פה ושם לנסוע לים, פה ושם לצאת לטיולים בצפון, פה ושם להקפיץ מישהו מהמשפחה... לא דברים רציניים.. אני לא יושב באוטו כל היום...

סתם משהו להתחיל איתו... אני מעדיף לשלם קצת יותר מהתקציב ולקבל איזה יפנית שלא תתקלקל [והן אפילו טובות יחסית..] מאשר לשלם 10,000 על פיאט שתתפוצץ באמצע נסיעה רגועה. כלומר - אני לא עד כדי כך רוצה מחיר מינימלי של 2000 שקל.. פשוט תנסו לתת המלצות במסגרת המחיר של 15,000+- ש"ח...

תודה רבה לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, אני גם מעדיף לקנות רכב מאדם מבוגר שלא חושב שפיאסטה זה למבורגיני שמחכה להתפרץ..

התחלתי לחשוב בכיוון של מאזדה 323 בשנתונים של 93 בערך.. מה דעתכם עליהן? [וגם על הקורולות מאותם השנים]

כאחד שיש לו את המאזדה הזאתי רק עם שנתון אחר

ואתה מחפש רכב שהוא שיא האמינות זה הרכב !!

טפו טפו טפו יש לנו את הרכב 6 שנים וחוץ מפעם אחת שנקרע צינור אוויר {שעלה 100 שקל בפירוקיה}

שום בעיה אחלה אוטו שבעולם ..

הוא סביר בכוח לא חזק אבל גם לא חלש ..

בעיות מוכרות שיש לרכב הזה זה :

בעיה במדחס של המזגן - לנו אין את זה

וחלונות שמתקשים בגשמים לעלות - יש את זה לפעמים

וזהו אחלה אוטו שבעולם יחסית למחירון אני לא חושב שיש רכב שמציע יותר , הרכב בא עם :

הגה כוח

פול אוטומט

חלונות חשמל

מראות חשמליות

חימום כסא

מזגן ושאר הדברים ..

שים לב שאני מדבר על הגרסאת GLX גרסא ה LX היא פחות מאובזרת {בלי "ספוטים" באור המרכזי

ובלי מראות חשמליות וכיוון עוצמת אור של הלוח מחוונים } זהו נראה לי .. בהצלחה בכל מקרה

חובב רכב , לא חובב תקלות :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...