Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממר"ם -המלצות,הכוונה ומידע על היחידה...

audi A8
שימו לב! השרשור הזה בן 6923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז איך אפשר להתכונן לחלק המילולי עם ללמוד 2500 מילים זה לא מספיק? זה או שאתה יודע או שלא, אי אפשר לנחש אם אין את המילה בתוך משפט.

האם צריך לפסיכומטרי אנגלית ברמה גבוהה? האנגלית שם ממש קשה?

וגם המתימטיקה?

האם זה קשה לעבור 550? יו אני הולך להתאבד. אני לא יודע מה לעשות :(

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נתחיל מזה שאל תילחץ, אם תילחץ כבר הורדת את הציון שלך בכמה נקודות, קח את זה בקטנה ותאמין שלי שבסוף הכל לטובה.

אני הגעתי עד ו והתייאשתי ולא למדתי את המילים בכלל, זה הוריד לי הרבה מהניקוד אבל אני מקווה להחזיר אותו בדברים אחרים ואז כבר ידעתי שאני לא מעוניין בעתודה אז גם הפסקתי קצת להשקיע.

אם תישב כל יומיים שעה אתה תצליח ללמוד את רוב המילים ועכשיו יש לך חופש אז זה לא אמור להיות קשה מידי.

העיקר שיהיה לך בהצלחה, ושים לב שאתה מכוון את השעון המעורר שלך טוב, אני התעוררתי באיחור.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר רביעי- אליק בליק.. לפי השקפת עולמך שבאה לידי ביטוי בהודעה האחרונה שלך,אני מבין מדוע אתה נוסע באיביזה מימי הפלמ"ח. למרות שיש בה כמה טיפות של אמת.

סלח לי, כן, אבל אתה לא שווה התייחסות.

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איך אפשר להתכונן לחלק המילולי עם ללמוד 2500 מילים זה לא מספיק? זה או שאתה יודע או שלא, אי אפשר לנחש אם אין את המילה בתוך משפט.

האם צריך לפסיכומטרי אנגלית ברמה גבוהה? האנגלית שם ממש קשה?

וגם המתימטיקה?

האם זה קשה לעבור 550? יו אני הולך להתאבד. אני לא יודע מה לעשות :(

לא שזה לא מספיק... זה לא מבטיח לך 100 אחוזי הצלחה...

אתה תמיד יכול לנחש, ויש מקרים שבהם אתה יכול לפסול אפשרויות לא נכונות שאתה יודע שלא מתאימות...

לגבי אנגלית, חלק נכבד זה אוצר מילים, חלק קשה, חלק פחות... כדאי שיהיה לך אוצר מילים כמה שיותר רחב באנגלית, אבל שוב אתה יכול לפסול ומלמדים אותך כל מיני שיטות... יש עוד הבנת הנקרא שזה לא ממש קשה, ויש שכתובים שזה קצת יותר קשה ודורש יכולת הבנה טובה...

לגבי המתמטיקה, לי אישית זה לא היה קשה בכלל... אני עשיתי בכל נושא שלמדנו כמה תרגילים כדי לעבור על כל החומר הנלמד וזה הספיק לי כהכנה לפסיכומטרי ובפסיכומטרי עשיתי את הכמותי (מתמטיקה) שלי שום בעיה...

לגבי הפסיכומטרי עצמו, עוד דבר שקשה הוא לשבת מעל 4 שעות ולעשות את כל החלקים, זה חלק קשה בפסיכומטרי... ככל שתתרגל יותר (גם תרגילים וגם בחינות פסיכומטרי שלמות) ככה יהיה לך יותר סיכוי להצליח... חשוב ללמוד לעבוד מהר, אין לך שם זמן לחשוב על מה תעשה מחר...

לגבי הציון, לעבור 550 לפי דעתי זה בכלל לא קשה, אבל לא כדאי שתשאף להגיע רק ל550, זה לא יתן לך הרבה... תשאף להגיע לאיזור ה700 וצפונה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מזה שאל תילחץ, אם תילחץ כבר הורדת את הציון שלך בכמה נקודות, קח את זה בקטנה ותאמין שלי שבסוף הכל לטובה.

אני הגעתי עד ו והתייאשתי ולא למדתי את המילים בכלל, זה הוריד לי הרבה מהניקוד אבל אני מקווה להחזיר אותו בדברים אחרים ואז כבר ידעתי שאני לא מעוניין בעתודה אז גם הפסקתי קצת להשקיע.

אם תישב כל יומיים שעה אתה תצליח ללמוד את רוב המילים ועכשיו יש לך חופש אז זה לא אמור להיות קשה מידי.

העיקר שיהיה לך בהצלחה, ושים לב שאתה מכוון את השעון המעורר שלך טוב, אני התעוררתי באיחור.

מסכים עם כל מילה!

GSI אני נתתי פוש בהתחלה ולמדתי די חזק לפסיכו אחרי איזה שבועיים כבר הורדתי שתי הילוכים מרביעי לשני מגמגם(יותר מחודש עד לבחינה)....והגעתי לבחינה שאני מרגיש חרטה על הזמן שעבר.

במזל הוצאתי ציון טוב(מועדון ה700). ולגבי הממוצע בגרויות זה תלוי מה אתה רוצה ללמוד.

לגבי המילים אני הגעתי לכ' בערך והתייאשתי אבל ת'אמת שיש לי ידע די נכבד בשפה העברית ובביטויים לשוניים למינהם.

לגבי החלק של האנגלית-הוא מטורף! ,אני הוצאתי רמה של מתקדמים 2(רמה אחת לפני הפטור),זה לא כמו בבגרות שיש לך זמן לעכל מה רוצים ממך,יש לך 27 שאלות ב25 דקות כולל שני קטעים לקריאה!

זה לא שמסלול העתודה הוא לא טוב,אבל הוא קשה מנטלית במיוחד לאלה שאוהבים את ההנאות של החיים והם לא בנויים רק ללימודים.

קח דוגמה ממני,בתור אחד שעבר כבר שנה בפנים,,אתה מרגיש שאתה מפספס ובענק,זה מה שאני מרגיש,והגעתי למסקנה שאונ' אני אעשה כמו כולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי A8 את הציון שלי אני עדיין לא קיבלתי, השבוע הציונים אמורים להגיע.

דווקא באנגלית אני הכי טוב ואני כיוונתי לפטור מלא מאנגלית, כלומר מעל 137(אם אני זוכר נכון).

אתה התחלת בעתודה ופרשת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי A8 את הציון שלי אני עדיין לא קיבלתי, השבוע הציונים אמורים להגיע.

דווקא באנגלית אני הכי טוב ואני כיוונתי לפטור מלא מאנגלית, כלומר מעל 137(אם אני זוכר נכון).

אתה התחלת בעתודה ופרשת?

פטור באנגלית זה 134 או צפונה...

ויש לך מושג מתי הציונים יגיעו? השבוע זה אומר מחר או יום שישי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק באתר האינטרנט של המרכז הארצי לבחינות והערכה אולי שם הם כבר מופיעים.

התחלתי בעתודה,אני עדיין בעתודה ופורש בסוף הסמסטר,עוד כחודש וקצת(סגרתי שנה),ורוצה לבחון את האופציות לשירותי הצבאי.

פטור באנגלית הוא מ134.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הפטור באנגלית אני ישיג, לי יש יותר בעיה במתמטיקה ששם אני לא צופה ציון גבוה.

אבל אני לוקח את זה בקטנה כי לאחרונה לקראת סוף הלימודים הבנתי שהאמת לימודים זה חרטא אחת גדולה, מלמדים אותך 3 שנים משהו כדי שלא תידע להשתמש הו אלא רק שיהיה לך ציון.

עכשיו אני מתחיל לסמוך יותר על קשרים ויחסי אנוש ואם המדינה הזו תמשיך להתקדם בדרך שהיא הולכת עכשיו זה יהיה הרבה יותר טוב מכל דוקטורט, וחבל שכך.

מה הכתובת של אתר האינטרנט של המרכז הארצי לבחינות והערכה ?

תודה

מה הכתובת של האתר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה העיקרית עם עתודה, מבחינתי, היא, שילדים שכרגע סיימו תיכון לא יודעים עדיין מה הם רוצים לעשות בחיים.

אני הייתי בטוח שאני רוצה הייטק, תכנות, מה שזה לא יהיה...

במהלך התיכון והצבא כבר התחלתי ללמוד באוניברסיטה הפתוחה (קורס בסימסטר).

השתחררתי עם קצת יותר מחצי תואר ראשון, אבל מתישהו בדרך הבנתי שמדעי המחשב זה כבר לא בשבילי.

עשיתי הסבה למסלול דו חוגי של מדעי המחשב וניהול (כלכלה), ובשנה הבאה אני מסיים את התואר, כשאני הרבה יותר מפוקס על מה שאני רוצה לעשות בחיים, ועם כוונות להמשיך לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות במימון/חשבונאות/שוק ההון.

מה שאני מנסה להגיד, זה, שמה שנראה עכשיו כל כך נוצץ, יכול להתברר כטעות אדירה... והרבה יותר קשה לעשות הסבה מקצועית בגיל 30 (הגיל הממוצע שבו משתחררים עתודאים מהצבא), מאשר בגיל 21, או אתם יודעים מה, אפילו גיל 25 אחרי שהספקתם לעשות תואר ראשון במקצוע כלשהו והחלטתם שזה לא בשבילכם...

(ואני מתייחס לאנשים ממהרים, כמו כאן, שבטח ירוצו להתחיל ללמוד ישר אחרי השחרור - דבר שממש לא קורה בפועל)

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(ZVIT קראתי בעבר שהיית ביחידה אם אתה מוכן לתרום מידע אני אשמח).

אני רק עשיתי קורסים שם - את השירות עשיתי ביחידה אחרת.

בכל מקרה, עברו מאז 21 שנים כך שהמידע שבידי ודאי אינו עדכני....

בכל מקרה, הרי לך מידע מאתר האינטרנט של צה"ל:

http://www1.idf.il/tikshuv/site/templates/controller.asp?lang=he&fid=47462

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להכנס לנושא ה"כן עתודה-לא עתודה" - אם יש לך אפשרות להתקבל לאחד מהמסלולים של חמ"ן - לך על זה בלי לחשוב פעמיים.

שירות צבאי מעניין ומרתק, שלא רק שיעבור לך מהר מאוד, אלא גם יגרום לך להרגיש תרומה אדירה למדינה ובטחונה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...