Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שינוי מיקום, נוסח ועיצוב "שימו לב! השרשור הזה בן X ימים, שזה ממש ממש הרבה ..."

ניקולו
שימו לב! השרשור הזה בן 675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשנכנסתי עכשיו לאתר הופתעתי למראה הודעה מפחידה המספרת לי שעברתי על החוקים, שהתעלמתי מעצה כלשהי, שיש לי נקודת חובה, ושעליי להתחיל להזהר. בבת אחת הפכתי מאדם תמים ונחמד למחבל.

הסתבר לי ששאלתי שאלה בדיון ישן. אין על זה איסור מוחלט ב"חוקי האתר", אבל בואו לא נכנס לזה. בואו נצא מנקודת הנחה שאכן פשעתי.

העניין הוא, שאותה הודעה מפחידה האשימה אותי (אני לא זוכר את הניסוח, סליחה) שהתעלמתי מהודעה כלשהי לפני שבצעתי את הפשע.

כעת אני רואה שאכן בדיונים ישנים ישנה הודעה האומרת "שימו לב! השרשור הזה בן X ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש". אבל קשה להבחין בהודעה הזו: באינטרנט אנחנו מאולפים להתעלם ממיליון ואחד אלמנטים בדף (פרסומות, קישורים, חתימות, תמונות, וכו').

מה גם שנוסח ההודעה הזו, וגם "חוקי האתר", עדיין מתירים למשתמש, שאינו פותח השרשור, להגיב בו.

ולכן אני מציע:

1. העתיקו את ההודעה הזו גם בסמוך לכפתור "שלח תגובה". הרי שם היא רלוונטית, ושם סביר להניח שהיא לא תחמוק מעיני המשתמש.

2. שנו את נוסח ההודעה כך שיובן שתגובה בדיון עלולה לגרור נקודה/ות לרעת המשתמש.

3. שנו את רקע ההודעה לאדום (במקום כתום).

4. הגדילו את הגופן.

עריכה אחרונה על ידי ניקולו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ניקולו,

קודם כל, תודה רבה על הפידבק. זה ממש לא מובן מאליו שמישהו שנכנס ומקבל בראש על השניה הראשונה שלו כחבר פרום יראה רצון לעזור לשפר ואשכרה יקדיש את הזמן לעשות את זה. אז באמת תודה על זה.

לקחתי את רוב הפידבק שלך ויישמתי אותו. הגופן (ובעקבות כך הגודל של ההודעה עצמה) הוגדל והרקע שונה לאדום. 

לגבי הצבת ההודעה ליד כפתור "שלח הודעה", לצערי אין לנו יכולת טכנית לעשות את זה, אבל ההודעה מופיעה גם ממש מעל חלון כתיבת ההודעה וכמו שנאמר "אם הם לא רואים את זה פה, הם גם לא יראו את זה שם".

לגבי שינוי נוסח ההודעה וההערה שקיבלת - ראשית, אני אבטל את ההערה, זאת לא קבלת הפנים שאנחנו רוצים לתת לחברי פורום חדשים. בנוסף, ממש ברגעים אלו אנחנו מחדדים בין כל מנהלי הפורום את ההנחיות לגבי מתן הערות במקרים כאלה. לגבי ההודעה עצמה, אנחנו יצאנו מנקודת הנחה שאם כתוב לא לעשות משהו, אז עשייה של אותו משהו תגרור איזו פעולה. אבל, אם יש לך רעיון אשמח שתכתוב אותו, אני לא פוסל שום דבר מראש.

מקווה שהמשך הגלישה והחברות שלך אצלנו יהיה נעים ופורה (וארוך, כאילו ברמה של "לנצח" :)) ושוב תודה על הרצון לעזור ולשפר ועל הפידבק הנקודתי והקונקרטי.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו, תודה! הפתעת אותי. לא ציפיתי שמישהו יתייחס בחיוב להודעה שלי, וכל כך מהר.

הרקע האדום והכתב הגדול יותר זה שיפור משמעותי. נראה לי שבזה אפשר לסיים את העניין.

לפני 53 דקות, פבל כתב:

לגבי שינוי נוסח ההודעה וההערה שקיבלת - ראשית, אני אבטל את ההערה, זאת לא קבלת הפנים שאנחנו רוצים לתת לחברי פורום חדשים

זה יהיה נהדר. אין באמת אנשים רעים, ואם הם יראו הודעה ידידותית על משהו שהם עשו לא נכון (וגם על נקודת חובה אפשר לבשר בצורה ידידותית), זה יתרום אותם לעניין במקום רק ליצור אצלם מרמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...