Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוושת בלם שוקעת- אקורד 2007

Sqwaden
שימו לב! השרשור הזה בן 653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלפתי בלמים קדמיים לפני כשבועיים בעקבות רעידות שהיו לי בנסיעה מ80 קמש ומעלה.

הרעידות נעלמו לאיזה שבוע ואז משום מה אתמול שנסעתי לתל אביב הרעידות חזרו, פחות אגריסי כמו קודם אבל עדיין מעצבן לנסוע.

בכל מקרה, דוושת הבלם עוד הייתה שקועה לפני שהחליפו בלמים.

הסיפור הוא ככה, יש לי הזעה קטנה במשאבת הגה, (מחלה באקורד) ויוצא שאני כל כמה חודשים ממלא שמן הגה.

הרכב אצלי כ 3 שנים, בפעם הראשונה שבאתי למלא שמן הגה מילאתי במיכל נוזל הבלמים, לא ידעתי איפה למלא בפעם הראשונה..

מילאתי ממש קצת אבל בכל מקרה זה ממש גרוע, בזמנו דוד שלי אמר לי שזה לא נורא וכמובן הקשבתי לו, לא שדוד שלי לא מבין במכוניות, פשוט ספציפית במקרה הזה הוא טעה והייתי צריך לחקור בעצמי יותר.

כשהחליפו לי בלמים לפני שבועיים עשו בדיקה לנוזל בלמים שאלוהים יודע מתי הוחלף וראו שיש שם גריז, יעני שכנראה השמן הגה התערבב עם הנוזל בלמים וגם הנוזל בלמים ספג מלא לחות.

וגם אטם הגומי שנמצא מתחת למכסה של הנוזל בלמים התנפח כנראה כתוצאה מנוזל הבלמים שהתחמם יתר על המידה ועכשיו אני צריך לחפש אטם חדש מפרוקיה.

המוסכניק ניקה את הגריז והנוזל מהמיכל ושם נוזל בלמים חדש.

אני גם די בטוח שזה מה שגרם לבלמים הקודמים לנזק ולעידות.

הדוושה עדיין שוקעת ובכל בלימה אני צריך ללחוץ אותה עד הסוף... מגיע לשלב שאני מרגיש כאילו היא מתחכחת במשהו כשאני דוחף את הדוושה עד הסוף.

קראתי שיש כמה סיבות; משאבת בלם, משאבת abs ואוויר שאולי יש במשאבת בלם.

עכשיו מנקודת הנחה שהיה קצת שמן הגה במשאבת בלם יש לי מחשבה שהיא הלכה לגמרי...

ולפי הנסיון שלי עם הרכב מערכת הabs עובדת בסדר גמור ואף פעם לא נדלקה לי נורה שלה.

אבל אני רוצה להיות בטוח לפני שאני מחליף את משאבת הבלם אז אני פונה אליכם לייעוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המערכת בלמים שלך ניזוקה משמן שתוקף והורס את כל הצנרת, השסתומים והאטמים ביחידת ABS וגם במשאבת הבלם, בקליפר וכדומה. עשית נזק מאוד גדול למערכת הבלמים והרכב שלך בלתי תקין. גם צנרות גמישות של הבלמים יש להחליף + שיפוץ קאליפרים כל האטמים והגומיות. השמן ששמת במערכת יהרוס הכל וכבר כנראה הרס לכן איבדת אטימה. אתה לא יכול להמשיך לנסוע ברכב שלך ככה. השבת אותו עד סיום התיקון.

• רעיון טוב! 2

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 23.5.2022 בשעה 16:01, יאני כתב:

כל המערכת בלמים שלך ניזוקה משמן שתוקף והורס את כל הצנרת, השסתומים והאטמים ביחידת ABS וגם במשאבת הבלם, בקליפר וכדומה. עשית נזק מאוד גדול למערכת הבלמים והרכב שלך בלתי תקין. גם צנרות גמישות של הבלמים יש להחליף + שיפוץ קאליפרים כל האטמים והגומיות. השמן ששמת במערכת יהרוס הכל וכבר כנראה הרס לכן איבדת אטימה. אתה לא יכול להמשיך לנסוע ברכב שלך ככה. השבת אותו עד סיום התיקון.

וואלה אחי צדקת אבל קצת הגזמת.

אני מקפיץ את הפוסט כדי שאנשים ילמדו מהטעות שלי.

מה שקרה הוא שפשוט הצינורות שמובילות את הנוזל בלם בכל גלגל נסתמו כתוצאה מהכנסת שמן לא נכון והיה צריך לפמפם את הדוושה כדי לשחרר את הסתימה.

עבודה של פחות מ30 דקות.

הייתי במוסך מעולה בראש העין ששכחתי את שמו וגם לקחו לי עלות מכובת של איזה 200-250 שקל על העבודה...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...