Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשימת עמדות טעינה לרכב חשמלי - מעודכן לחודש דצמבר 2021

Gopher
שימו לב! השרשור הזה בן 247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, Gopher כתב:

לפי מה שאני יודע המחיר של אפקון היה מלכתחילה יקר.

אולי אני טועה, אבל בעמדות איטיות ליד הבית שלי המחיר היה כ-70 אגורות (אולי 75 או 79?). כרגע זה 1.20 ש"ח. זאת הייתה אופציה טובה לבעלי פלאג-אין שאין להם עמדה ביתית, אבל עכשיו זה לא מספיק משתלם.
ג'ינרג'י זולה יותר, אבל אין עמדות. כל העמדות במקומות שאני מבקר הן של אפקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, Boltik כתב:

אולי אני טועה, אבל בעמדות איטיות ליד הבית שלי המחיר היה כ-70 אגורות (אולי 75 או 79?). כרגע זה 1.20 ש"ח. זאת הייתה אופציה טובה לבעלי פלאג-אין שאין להם עמדה ביתית, אבל עכשיו זה לא מספיק משתלם.

אם זאת עמדה עירונית המחיר נקבע במכרז ע"י הרשות המקומית ולא רק ע"י חברת הטעינה. בכל עיר יש מחיר אחר, למשל בחיפה (של חברת EV EDGE) המחיר הוא 87 אגורות לקוט"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Boltik כתב:

יכול להיות שטענת בשעת שיא? למיטב הבנתי, התעריף משתנה בהתאם לתעו"ז של חברת החשמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Gopher כתב:

אם זאת עמדה עירונית המחיר נקבע במכרז ע"י הרשות המקומית ולא רק ע"י חברת הטעינה.

לפני 3 דקות, gollu כתב:

יכול להיות שטענת בשעת שיא? למיטב הבנתי, התעריף משתנה בהתאם לתעו"ז של חברת החשמל.

לא, זה המחיר שמופיע במסך רישום כמנוי:
image.thumb.png.bf2751ecea9058bcf41719fbe8dbf3e3.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Gopher כתב:

עמדות חדשות במתחם GT נתיבות.

מה שוות כל העמדות אם לא ניתן להירשם באתר וכתובת האימייל של התמיכה באתר שגואים?
image.thumb.png.3b3065350063d919bb20aa5b41c811a2.png

עריכה אחרונה על ידי Boltik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Boltik כתב:

מה שוות כל העמדות אם לא ניתן להירשם באתר וכתובת האימייל של התמיכה באתר שגואים?

לא נירשמים באתר. אתה מוריד את האפליקציה שלהם לפלאפון ואז אתה צריך להכניס פרטי אשראי באפליקציה, זה הכל.

וד"א זה המייל שלהם: [email protected] 

יש להם גם תמיכה 24/7, תחייג 2108*

עריכה אחרונה על ידי Gopher
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Gopher כתב:

אתה מוריד את האפליקציה שלהם לפלאפון ואז אתה צריך להכניס פרטי אשראי באפליקציה, זה הכל.

למה שאני אסמוך על אפליקציה של חברה שאפילו לא דואגת לעדכן פרטי תקשורת באתר הראשי שלהם?
https://account.afconev.co.il/signUp
image.png.f7cd6f224c31c6d93e77bd14bdfa2dbf.png

עריכה אחרונה על ידי Boltik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנכ"ל משרד האנרגיה ליאור שילת חנך אתמול עמדת טעינה אולטרה-מהירה במתחם הארנה בירושלים, יחד עם ראש העיר משה ליאון.

העמדה שהוקמה על ידי חברת "עדן", מתווספת לכ-100 שקעי טעינה נוספים שכבר נפרסו בבירה, כאשר בסך הכל צפויים לקום בעיר כ-142 שקעי טעינה.

image.thumb.jpeg.ecefe0902f47a293e98b55714407584e.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמדות חשמליות הגיעו לקריית אונו.

העמדות הותקנו בדרך יצחק רבין 2 (ליד ארקפה), דרך יצחק רבין 30 (מול קופ"ח מכבי) וברחוב ש"י עגנון (ליד מד"א). בקרוב יחוברו עמדות נוספות.

המחיר לתושבי העיר הוא הזול ביותר הקיים כיום - 67 אגורות לקוט"ש.

image.thumb.jpeg.80af2b84a49054790c6ba5aede6f8c53.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד עיריות מצטרפות לכפר סבא, העיר הראשונה בארץ שהחלה לתת דוחות חנייה לרכבי בנזין ודיזל שחונים בחניות המיועדות לטעינת רכב חשמלי. גם עיריות חיפה, ראשון לציון ורעננה החלו להעניק לנהגים כאלה קנס זהה על סך 250 שקל.

העיריות מתחילות לאכוף: 250 שקל קנס על תפיסת חניית טעינה חשמלית

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...