Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פאלקן ZE310 - האם ECORUN זה תת דגם או חלק מהשם?

yuvk
שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני מספר חודשים התקנתי 4 צמיגי פאלקן ZE310 בפנצ'ריה מוכרת. בעת ההתקנה נדרשתי לשלם 60 שקלים יותר כי במלאי יש רק 310 ECORUN, ונטען שאלו צמיגים יקרים יותר.

בגלל שמדובר בהפרש קטן יחסית והייתי לחוץ בזמן (ונסעתי במיוחד) בלעתי את הצפרדע.

השבוע אשתי נכנסה כנראה לבור או פגעה באבן ואחד הצמיגים ניזוק וצריך החלפה. מכיוון שהצמיגים כמעט חדשים, אני רוצה להחליף רק אחד, אבל זהה. בחיפוש ברשת, נראה לי ש ECORUN הוא חלק משם הצמיג, וכל מי שמוכר ZE310 מוכר למעשה ECORUN.

האם באמת חירטטו אותי? למישהו יש ZE310 שאיננו ECORUN?

תודה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו חרטוט, על שלי כתוב גם ecorun זה השם של הצמיג אין משהו אחר.

אולי אפשר לתרץ את זה שיש דרגות מהירות שונות לאותו גודל צמיג אולי זה ההפרש.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי אתמול את הצמיג הפגום בחדש זהה (צמיגי צמרת נתניה, מקצועי, יעיל וזול, מומלץ).

אכן ECORUN הוא חלק משם הצמיג והצמיגיה הראשל"צית הידועה אמנם הרוויחה עליי 60 ש"ח מעבר למפורסם ולמסוכם, אבל הפסיקה לקוח שקנה שם עשרות צמיגים בשנים האחרונות (גם עבור משפחה).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לפני שאמרת צמיגיה ראשל"צית, ידענו בדיוק במי מדובר. צמיגיה ידועה לשמצה. בכל פעם הם ממציאים שיטה אחרת לעקוץ עוד כמה עשרות שקלים.
בזמנו זה היה ונטיל איטלקי. עכשיו החרטוט החדש עם ה"דגם המשופר".
חבל שהם ממשיכים בדרכם העקומה.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם שמתי ברכב של אשתי(קשקאי 2011) רביעיית פאלקן ZE310 בצמיגי צמרת נתניה, הם בהחלט עשו עלי רושם טוב ושבוע אחכ גם החלפתי ברכב שלי(מאזדה 6) את הצמיגים הקדמיים גם לפאלקן המדובר...

אין צמיג שקוראים לו רק פאלקן ZE310, כל הZE310 הם ECORUN.

• רעיון טוב! 1

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמאים!

אך יש להם דירוג 4.6/5 ?! 

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...