Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'יפון לאשה - עד 60K

pipinoadar
שימו לב! השרשור הזה בן 926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פיאט 500x נכנסת בתקציב.

בעבר התענייתי ברכב - אין לו מחלות בולטות, מעט קופצני, VFM גבוה.

לדעתי הוא מגיע עם תיבה רובוטית אבל זכור לי שראיתי כמה בלוחות עם גיר אוטומט רגיל, תצטרך מעט לחקור את העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, wee~man acuna כתב:

פיאט 500x נכנסת בתקציב.

בעבר התענייתי ברכב - אין לו מחלות בולטות, מעט קופצני, VFM גבוה.

לדעתי הוא מגיע עם תיבה רובוטית אבל זכור לי שראיתי כמה בלוחות עם גיר אוטומט רגיל, תצטרך מעט לחקור את העניין.

רובוטית דו מצמדית בלבד, אנשים מטעים בפרסום המודעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיבה רובוטית היא סוג של תיבה אוטומטית בסופו של יום ולכן היא מופיעה ככה בלוחות. (לא מבין למה טורחים להוסיף קטגורוית מעבר לידני או אוטומט בלוחות, סתם יוצר בלבול).

ה500X נמכרה פה או עם 1.4 משודך לתיבה רובוטית או 1.6 ידני. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגובה של הקקטוס האוטומטיות החל מ-2018 מתאים לה, זה אחלה רכב עם מערכת מתלים משובחת ביותר. גיר אמין, מנוע מצוין(לא שוכח את הכוכבית של הרצועה) וחיצונית הכי חמוד שיש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שהוצע כאן פיאט 500X הוא לא יוצא לי מהראש,חפרתי וחפרתי ורוב ההודעות דווקא מרגיעות מבחינת אמינות (מודע לחסרונות בנוחות והצפיפות מאחור-פחות רלוונטי לשימוש)

אפשר להשיג שנתון יחסית מתקדם סביב ה50K - על פניו נראה אחלה עסקה (אני משווה מול ספורטאג' שתהיה ישנה יותר עם יותר ק"מ אבל עם מכלולים פשוטים ולכן יותר אמינה ע"ח דלק)

על הקקטוס והרצועה האימתנית :) אני מעדיף לוותר בשלב זה

עריכה אחרונה על ידי pipinoadar

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...