Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העברת בעלות של רכב בירושה

omar87
שימו לב! השרשור הזה בן 956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

אז ככה, בסוף השנה שעברה אחרי שאבא ז"ל נפטר, נאלצתי בשיא הקורונה, להעביר בעלות של רכב לימודי נהיגה אוטומטי שהיה על שמו של אבא, לאמא שלי, היורשת היחידה, לאחר המון התכתבויות, במיילים, עם משרד הרישוי ושליחת תעודות פטירה, צוו בית משפט ות"ז , ואישור הורדת דוושות, הם העבירו את הרכב בהצלחה וככה הצלחתי לבטח מחדש ולעשות לו טסט.

מטיפשותי, וחוסר הזמן, (סטודנט לרפואה) לא העברתי את הרכב השני הידני את המסלול המייגע הזה, כי אף אחד לא היה נוהג עליו בזמנו. (יש לנו רכבים אחרים)

כרגע אני מנסה לדבר עם הפקידה שם, במיילים, יותר משבוע, ואף אחד לא עונה,

מנסה אפילו לזמן תור למשרד שלהם בכרמיאל, והאתר לזימון תורים שלהם דפוק ולא ניתן לזמן! אני ממש חסר אונים. משרד הרישוי מתנהל כמו השוק בכפר שלי ביום שבת, ולא יודע איך להתקדם בנושא הזה.

מישהו חיכול לעזור לי?

תודה

עריכה אחרונה על ידי omar87

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לא קרוב אליך ואתה מגיע בקלות אל תנסה לבא בלי תור, יש שם מאבטחים שהם מקישים את התעודת זהות ומוצאים תור ואם אין תור תחזור הביתה. (מנסיון אישי מר)

אבל אם זה בא בקלות אז לך תנסה למה לא.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, נהג שלא ממש יודע כתב:

אם זה לא קרוב אליך ואתה מגיע בקלות אל תנסה לבא בלי תור, יש שם מאבטחים שהם מקישים את התעודת זהות ומוצאים תור ואם אין תור תחזור הביתה. (מנסיון אישי מר)

באותה הזדמנות הוצאת את הסלולרי והצגת להם את האתר הרדום לזימון תורים?

אם לא - ברור מאיפה המרירות האישית.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זאת הבעיה העיקרית, שאי אפשר לנבא מה יהיה שם! (יקבלו-לא יקבלו בלי תור) כמובן לא יודע אם צריך שאמא תהיה גם איתי או לא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האתר שלהם לקביעת תורים הוא הזוי. במקום לגשת לכתובת שאתה מוצא דרך גוגל, גש ישירות לאתר https://myvisit.com

שם אל תנסה אפילו להכניס טלפון אלא ישר תלחץ 

Continue without an account

ואז 

Yes, continue anyway

לאחר מכן שירותי ממשלה ואז משרד התחבורה.

image.png.9dfbfb17275cb2b3d67ab1dbd20ac3b8.png

משמה, פשוט תתקדם עם השאלות ותראה שבסופו של דבר תצליח לקבוע תור לכרמיאל.

נראה שהם לא מסננים תאריכים ושעות שכבר נבחרו ולכן אם שעה מסויימת תפוסה, תקבל שגיאה.

פשוט תמשיך לנסות עד שתתפוס שעה אחרת שלא תפוסה. או תאריך אחר וגם שם תרוץ על השעות.

אם זה עוזר לך, קבעתי עבור תעודת זהות 999999998 ומספר טלפון 050-0000000 לתאריך 14 לספטמבר בשעה 16:20. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.9.2021 בשעה 23:39, stum כתב:

האתר שלהם לקביעת תורים הוא הזוי. במקום לגשת לכתובת שאתה מוצא דרך גוגל, גש ישירות לאתר https://myvisit.com

.....6:20. בהצלחה.

תודה רבה חברים!

תודה אחי, תפסתי תור ב 13.9 בבוקר, נקווה שזה ילך בסדר! חודש לרדוף אחרי פקיד בשביל לשנות בעלות במחשב זה אכן שפל.

אבל אין מה לעשות לצערי. זה הסטנדרט של משרד הרישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצערך הכבד. 

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...