Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיגו 5008/3008 מודל 18

idan897
שימו לב! השרשור הזה בן 843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עברתי ממאזדה ספיריט 2010 ל 3008 מודל 2018 לפני שנה וחצי.

לי יש 2 בוסטרים מאחורה וכסא תינוק הפוך במושב שליד הנהג  ואישתי יושבת מאחורה ללא שום בעיה .

לגבי התא מטען, הוא דיי מרווח אבל לי יש עגלה של פג פראגו ענקית + אמבטיה וזה דיי תופס את רוב השטח, במאזדה (האצבק) העגלה לא נכנסה מבלי לפרק את הגלגלים.

לפני מספר שבועות נסענו כל המשפחה ליום כיף מהעבודה של אישתי והצלחנו להכניס את העגלה + האמבטיה + תיק דפאל-בג ענק לתוך תא המטען.

עוד כמה חודשים נעבור לטיולון ואז התא מטען יתפנה כמאט לגמרי.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 4 דקות, moranbh כתב:

מאוד מוזר מה שאתה אומר.....נירו אמור להיות מרווח יותר מבפנים וגם ה CX5

לגבי תא מטען זה נכון, הם קטנים יותר

רשמתי את מה שנאמר לי כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, motizkn כתב:

לי יש 2 בוסטרים מאחורה וכסא תינוק הפוך במושב שליד הנהג  ואישתי יושבת מאחורה ללא שום בעיה .

לגבי התא מטען, הוא דיי מרווח אבל לי יש עגלה של פג פראגו ענקית + אמבטיה וזה דיי תופס את רוב השטח, במאזדה (האצבק) העגלה לא נכנסה מבלי לפרק את הגלגלים.

לפני מספר שבועות נסענו כל המשפחה ליום כיף מהעבודה של אישתי והצלחנו להכניס את העגלה + האמבטיה + תיק דפאל-בג ענק לתוך תא המטען.

אישתי ואני מצפים לתאומים (ילדים ראשונים) בעוד כמה חודשים ולכן מכרתי את הרכב שלי (אבארט) לצורך קנייה של רכב גדול יותר, יש לנו עוד רכב בבית i30 שישאר.
חשוב לנו גודל התא מטען ולכן הלכתי לראות את ה 3008, השאלה אם התא מטען של הנירו משמעותית קטן יותר? תהיה לנו עגלה כפולה שמתקפלת דיי יפה ולא תופסת המון מקום לדעתי, אמבטיות זה פחות קריטי כי זה רק לכמה חודשים וגם ככה בחודשים הראשונים בקושי נצא מהבית אז לא מפחיד אותי המקום לאמבטיות ברכב.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, motizkn כתב:

נתת תקווה.

אני הייתי צריך לתרום את העגלה של GO BABY הענקית כדי לקנות עגלה חדשה  מתקפלת ממש שאוכל להכניס לתא מטען של המאזדה 3 שלנו יחד עם האמבטיה 

ופה כבר התא מטען אמר לנו: " תעצור חביבי ותן לנשום".

כמובן שעוד חודשיים בערך נעבור לטיולון אבל עדיין התא מטען לא לא נותן מענה ושלא נדבר על מרווח פנים מצומצם מאוד שנוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@moranbh קודם כל מזל טוב והרבה הצלחה (ובעיקר שינה). לדעתי העגלה תיכנס לתא מטען אבל הכי טוב (והכי פשוט) לקחת את העגלה וללכת לאולם של לובניסקי ופשוט לראות עם זה מתאים (ה3008 2021 היא בדיוק כמו 2018 רק שינו קצת עיצוב והוסיפו צבעים).

בנוסף לגבי המרחב הפנימי, אני לא מכיר רכבים אחרים בסגמנט הזה שיש להם יותר מרחב פנימי בצורה ניכרת, אם המרחב הפנימי ממש חושב לך אני ממליץ לך לשנות סגמנט ולבדוק את האוקטביה.

@idan897 המאזדה מאד צפופה זה ידוע, אני ימליץ לך כמו שהמלצתי למורן, לך לאולם של לובינסקי ותבדוק את הרכב.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, moranbh כתב:

אני גם בהתלבטות שלך לגבי 3008 והיום הלכתי ועשיתי נסיעת מבחן על 3008 ולהלן הדעה שלי:
הרכב נוסע טוב מאוד, נוח, שקט, בגאז גדול, הרכב מרגיש מאוד כיפי וקצת ספורטיבי בגלל ההגה והביצועים.

חסרון גדול מבחינתי הוא שהרכב לא מרווח מבפנים, לי אישית זה קצת הפריע כי הולכים להיות שם 2 כסאות בטיחות וחשוב שיהיה מרווח בשביל נגישות והעמסת ציוד ברצפה של המושב האחורי.

ההתלבטות הנוספת שלי היא קיה נירו או CX5. אני יודע שהנירו לא באותה קטגוריה אבל הוא אחת האופציות שלנו. 

עכשיו השאלה אם בתקציב של עד 115 שווה לקחת נירו 2019 או CX5 2017 (הצורה החדשה כמובן)?

תגדיר לא מרווח? אני 1.90 ושוקל 100 קילו ומאוד מרווח לי בתור נהג ב3008 וגם כשאני יושב מאחורה יש שפע של מקום לרגליים וברוחב.

יש לגיסי בליסינג CX5 2020 נראה שדי דומה לפיזו אולי טיפה פחות מרווח רגליים מאחורה אבל גם מרווחת מאוד.

עריכה אחרונה על ידי Angelica

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Angelica כתב:

תגדיר לא מרווח? אני 1.90 ושוקל 100 קילו ומאוד מרווח לי בתור נהג ב3008 וגם כשאני יושב מאחורה יש שפע של מקום לרגליים וברוחב.

יש לגיסי בליסינג CX5 2020 נראה שדי דומה לפיזו אולי טיפה פחות מרווח רגליים מאחורה אבל גם מרווחת מאוד.

לנהג ולזה שיוב ליד יש מקום אז לא מרווח מאוד (כמו למשל ב i30 2010 שלנו), אם הנהג וזה שילדו לוקחים את הכסא קצת אחורה בשביל שיהיה מרווח יותר אז מאחורה ממש לא מרווח.

לגבי CX5 עדיין לא בדקתי, מה שאני יודע להגיד זה שביונדאי טוסון (2017) של ההורים של אישתי יש הרבה יותר מרווח מאשר ה 3008.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, moranbh כתב:

אישתי ואני מצפים לתאומים (ילדים ראשונים) בעוד כמה חודשים ולכן מכרתי את הרכב שלי (אבארט) לצורך קנייה של רכב גדול יותר, יש לנו עוד רכב בבית i30 שישאר.
חשוב לנו גודל התא מטען ולכן הלכתי לראות את ה 3008, השאלה אם התא מטען של הנירו משמעותית קטן יותר? תהיה לנו עגלה כפולה שמתקפלת דיי יפה ולא תופסת המון מקום לדעתי, אמבטיות זה פחות קריטי כי זה רק לכמה חודשים וגם ככה בחודשים הראשונים בקושי נצא מהבית אז לא מפחיד אותי המקום לאמבטיות ברכב.

חייב לומר לך שגם אני החלפתי רכב לפני שנתיים בגלל לידת תאומים.

שמע לי, קניתי אאוטלנדר כי הייתי צריך תא  מטען גדול, 5008 זו הקניה הקרובה שלי.

3008 לא תספיק לך לעגלת תאומים ועוד דברים.

האופציות זה אאוטלנדר, קודיאק, 5008 ואולי ניסאן איקס טרייל שעליה לא שמעתי יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, yair24 כתב:

חייב לומר לך שגם אני החלפתי רכב לפני שנתיים בגלל לידת תאומים.

שמע לי, קניתי אאוטלנדר כי הייתי צריך תא  מטען גדול, 5008 זו הקניה הקרובה שלי.

3008 לא תספיק לך לעגלת תאומים ועוד דברים.

האופציות זה אאוטלנדר, קודיאק, 5008 ואולי ניסאן איקס טרייל שעליה לא שמעתי יותר מדי.

פונה בפרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 12.8.2021 בשעה 12:46, moranbh כתב:

אמנם לא ממש קשור לרכב אבל מניסיון של השנה וחצי האחרונות עם תאומות אצל אחותי, היא קנתה שני טיולונים של באמפרייד שאפשר לחבר עם שני מגנטים כאלה בצדדים. גם מאפשר שימוש כעגלת תאומים, וגם נוחות של טיולון בודד במקרה הצורך. הן נולדו ישירות לתקופת הקורונה אז יצא שהיא לא קנתה אמבטיות ובתכלס כנראה שגם לא יהיה בזה צורך. הן מתקפלות בקלות ובאופן קומפקטי מאוד ונכנסות דיי בקלות בסקודה פביה, סיאט ארונה, סיאט לאון ואפילו באיביזה ועוד נשאר מקום לציוד.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, yair24 כתב:

מחיר רע מאוד, אתה צריך להפחית לפחות 13% מהמחירון.

תבדוק מה המחירון של הרכב בלוי יצחק

המציאות אומרת אחרת,לרכבים האלה ביקוש מטורף והם נמכרים מאד מהר ובמחירים גבוהים,צריך לקחת את זה בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ronrcz כתב:

המציאות אומרת אחרת,לרכבים האלה ביקוש מטורף והם נמכרים מאד מהר ובמחירים גבוהים,צריך לקחת את זה בחשבון.

בדיוק.

בכל חברות הליסינג שבדקתי (והייתי לדעתי אצל כולם) אין 5008 שהיא ליסיניג והיא נמכרת אפילו במחירון, כולם מעל כולל האקטיב.

סוגיה סוגיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כמה שאלות לחברים.

1. הבנתי שב 5008 (פרימיום 2018) יש בקרת שיוט אדפטיבית, איך היא בדיוק עובדת ותפקידה? 

2. לא הצלחתי למצוא מפרט שלם של של ההבדלים בין האקטיב לפרמיום של 2018 בנושא מערכות הבטיחות ואבזור של הרכב.

*אם סעיף 2 יהיה משמעותי מבחינת אבזור בטיחות ואבזור הרכב וההפרש במחיר יהיה סבי, אני בודק אם באמת שווה לשקול לשלם את ההפרש במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...