Jump to content

idan897

 • הודעות

  164
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

5 נייטרלי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. שאלה לקראת רכישה, לאחר קריאה של כל השרשור. שנת 2017-2018, האם נפתרו רוב הבעיות של החלקים המוזכרים? (בנזין 1.6) ויש אופציה לרכישת הדיזל עם 120 כ"ס, שנת 2017 עם המסך המדובר( אקסלוסיב), האם המסך בשנה הזו עבר עדכון/ שינוי?
 2. אחד הדיונים כאן בפורום בקשר לרכב.
 3. מומלץ לקחת את הרכב לבדיקה מכנית ובדיקת תקינות הרצועה הקיימת במוסך שמומחה ברכבים אלו ומכיר אותם טוב כגון: מוסך גבע( המומלץ כאן בפורום) ולפי זה לקבל החלטת רכישה.
 4. כן, והבנתי מקריאה בפורום שיש איזה בעיה במנוע. צריך לבדוק בפורום כמה שרשורים שדובר על כך.
 5. האם ידוע לך בעיות במיכל אוריאה גם בדגם דיזל החדש? ( שנת 18 ומעלה, מנוע 1.5)
 6. אני גם בתהליך לרכישה SUV, בדיוק ראיתי אחת כזו באתר של אחת חברות הליסינג המוכרות( לא יודע אם מותר לרשום את שמם כאן או לשים לינק). אקטיב, צבע שחור, מנוע 1.6 טורבו בנזין עם קילומטרג' לא גבוהה, יד ראשונה ליסינג. יש מצב שאחרי הפחתה יוכל לרכוש. גם לדעתי 5008 בחירה מצוינת, ולמרות שלי אין צורך ברכב כזה( 2 כיסאות בטיחות) כבר כבר עברה/ עוברת בי מחשבה לרכוש אותו 😄
 7. לא חסר רכבים בשוק, תמשיך לרכב הבא. מה כבר אמרת לו?
 8. יש מצב שבחודשים האלה גם יש את הדגם עם המנוע דיזל הישן ואז המחירון בהתאם?
 9. לשלם מעל מחירון זה תלוי בך ובתקציב שיש לך.( באופן אישי אני הייתי משלם מעל מחירון שהרכב בלי שריטה כמעט ובלי החלפה של בורג) לרכב יש נתונים טובים לדיזל לשנה. כמה דברים שחשוב שתבדוק לפני שתיקח לבדיקה. 1. דוח סליקה( עבר ביטוחי) כדי לראות אם זה תוקן דרך הביטוח והאם יש משהו נוסף שאתה לא יודע. 2. היסטוריית טיפולים.
 10. לדעתי רעיון מצויין ויעיל! אין עלייך עדי
 11. היה בראשותי הונדה סיוויק האצבק 2013 (צורה חדשה) ברמת גימור ספורט. אחד הרכבים הטובים, הנוחים והנעימים שהיה בראשותי. הייתי משיג צריכת דלק משולבת 1-14 . טיפולים וחלקים קצת יקרים יותר(מורשה). אמינות מוחלטת חוץ מטיפולים שוטפים. הדבר היחיד שהיה מציק זו הישיבה הנמוכה וצריך מאוד להיזהר ממדרכות כי אם התקדמת יותר מידי בחניות אנכיות דפקת את הטמבון.
 12. שנת 2011 והייתי עוד חייל טירונות ויוצא שישי הביתה, התחלתי ללמוד על ניסן מיקרה שנת 2008 אוטומטית כדי להוציא מהר את הרישיון נהיגה שגם עליה עשיתי את הטסט ועברתי בפעם הראשונה. לאחר שלוש שנים, השתחררתי מהצבא והלכתי לעשות איזה 4-5 שיעורים על גיר ידני כדי שיהיה לי רישיון על כך, הרכב היה פולקסווגן ג'טה 2011 דיזל, היה מהנה וכיף! ושוב עברתי טסט ראשון 🤗 הרכב הראשון שרכשתי היה בשנת 2011 בדיוק לאחר שהוצאתי רישיון, סיטוראן C5 2002, נוחות הכי טובה בפער!
 13. עד 2015... ואולי קיימים דגמים עם הגיר הרובוטי בשנה הזאת עדיין, צריך לבדוק את זה. לגבי מחיר המצמדים, זה יהיה עסק יקר בכל מקום. לפי מה שהבנתי בהיברידיות יש שחיקה מועטה של חלקים כמו מצמדים וכדומה ולכן כנראה שם זה פחות מורגש ובעייתי. 60 אחוז מחוץ לעיר( רכב משפחה). באופן אישי כרכב פרטי אישי/ משחפתי מעדיף רכבים בעלי תיבות הילוכים פלנטריות ידועות וטובות או רציפות( טויוטה, הונדה).
×
×
 • תוכן חדש...