Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבדל בין רצועת אביזרים אלסטית לרגילה?

elisb
שימו לב! השרשור הזה בן 990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

יש לי פגו 508 156 כח

שבוע שעבר נקרעה לי רצועת אביזרים באמצע נסיעה (הרצועה של האלטרנטור והמדחס)

בדקתי איזה רצועה צריך (6pk905) והלכתי לתומי לרכוש אחת

בחנות הביאו לי 906ממ במקום 905ממ שזה ממש לא קריטי

התקנתי אותה והיא הרגישה לי לא ככ מתוחה , ברכב הזה המותחן של הרצועה הוא קפיצי לא מתכוון ידנית

בכל זאת נסעתי ובאמצע נסיעה קפצה לי נורת מנוע, דברים שקשורים לאלטרנטור ומצערת שהפסיקה לעבוד (אני משער שהייתה איזה שהיא ירידת מתח והיא פשוט נהרסה בגלל זה) (נסעתי מאוד חזק בעליות של ירושלים וכנראה היא החליקה)

חזרתי לחנות חלפים שם בדקו ואמרו שאני צריך רצועה מיוחדת שהיא נקראת extra או אלסטית

ז"א לא רצועה רגילה אלא 6pk905 extra 

המוכר לא הצליח להסביר לי את ההבדל בינהם ואם הוא משמעותי כי הוא דרש מחיר כפול מרצועה רגילה

מישהו יודע מה ההבדל בין הרצועות? אם יש כזה בכלל? כי ראיתי באינטרנט שיש אנשים ששמים 6pk903 במקום 905 אבל המוכר אמר שאין הבדל זה זניח מה שלא נשמע לי הגיוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: ההבדל בין רצועת אביזרים אלסטית לרגילה זה שהאלסטית נתפסת יותר חזק על הפולי , משמשת בדר"כ ברכבים עם מערכת start and stop כאשר הנעת המנוע מתבצעת ע"י הגנרטור.

הרצועה הזו עולה בערך כפול מרצועה רגילה ולצורך העניין בפיג'ו לא חייב אחת כזו.

בהצלחה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...