Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש קוויק ווקס לאחר ניקוי ( שהרכב יבש)

שימו לב! השרשור הזה בן 1027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיותר מאוד ליישם משהו מעל BSD, הוא שלב סופי בעצמו ודוחה נוזלים חזק.

הוא פשוט לא הכי נוח ליישום ואני מערבב אותו עם כימיקל V07 שנותן לו יותר קלות במריחה וברק קצת יותר נחמד לשבוע+-, מעבר לכך הוא מספק אחלה הגנה ובידינג חזק נגד מים לכן אני מיישם אותו לרוב בחורף.

בקיץ אני יותר מחפש כמו שאמרת - ווקס נוזלי מהיר.

לקחת בחשבון שבחום שלנו גורם בקיץ לווקס וחומרים מבוססי קרנובה - להתפרק מהר יותר. במידה ואתה משתמש בקרנובה.

P&S Bead Maker - נחשב מבחינת ברק וגלוס לאחד הטובים ביותר בשוק, אזמין ממנו גלון בקרוב.

מכיר הרבה אנשים שמרוצים ממנו עד השמיים לאחר נסיונות עם המון דיטיילרים שונים, הוא בעקרון נחשב אוטם עם יכולות ניקוי קלות. 

מוצר טוב באמת, אם יש אופציה כדאי לקחת.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 38 דקות, liav12 כתב:

הוא פשוט לא הכי נוח ליישום ואני מערבב אותו עם כימיקל V07 שנותן לו יותר קלות במריחה וברק קצת יותר נחמד לשבוע+-, מעבר לכך הוא מספק אחלה הגנה ובידינג חזק נגד מים לכן אני מיישם אותו לרוב בחורף.

לקחת בחשבון שבחום שלנו גורם בקיץ לווקס וחומרים מבוססי קרנובה - להתפרק מהר יותר. במידה ואתה משתמש בקרנובה.

P&S Bead Maker - נחשב מבחינת ברק וגלוס לאחד הטובים ביותר בשוק, אזמין ממנו גלון בקרוב.

מכיר הרבה אנשים שמרוצים ממנו עד השמיים לאחר נסיונות עם המון דיטיילרים שונים, הוא בעקרון נחשב אוטם עם יכולות ניקוי קלות. 

*מתעלק*

כיום אני משתמש בקוויק דיטיילר של טרטלווקס (3IN1  שהוצא פה) גם לייבוש הרכב אחרי שטיפה וגם למעבר על הרכב על יבש בין השטיפות.

BSD יוכל להחליף אותו ל2 המטרות האלו?

יותר קריטי לי שימוש על יבש בין השטיפות (כשהרכב לא ממש מלוכלך אבל צבר טיפלה אבק).

אני מפחד שזה יגרום לשריטות 

עריכה אחרונה על ידי Roy142
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל הרכב יוצא פחות מבריק אחרי BSD.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, vladclar כתב:

כן, אבל הרכב יוצא פחות מבריק אחרי BSD.

תודה,

אז למה בעצם הוא עדיף מהקוויק דיטיילר של טרטלווקס?

***עריכה***

טעיתי, התכוונתי להחליף את הקווויק שלי בP&S Bead Maker. איך הוא למטרות שציינתי?

עריכה אחרונה על ידי Roy142
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BSD לא מתאים לניקיון אבק כמו קוויק דיטיילר.

הוא נועד ליישום על צבע נקי כשהוא רטוב או יבש.

אם אתה רוצה מוצר קוויק דיטיילר אמיתי, אתה יכול למהול ONR, יש למגווירס כמה כאלה שהם טובים (משתמש בורוד שמגיע בגלון והוא גם מעולה למטרה הזו), או של Gtechniq.

צפה בסרטון, ותבין למה אני חוזר על הנקודה הזו כמה פעמים בשרשור הזה.

עריכה אחרונה על ידי imprezadude
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, liav12 כתב:

היי ! אני פותח השרשור שרצה קוויק וקס אחרי שמיושם אצלי גט סיל (אוטם)המעולה של כימקל גייס

מה שרשמת על הבגד מייקר אכן היה מפתה כמו שכבר הומלץ לי פה! מה שכן ביאסת בסוף שהסברת שהוא נחשב אוטם, יש על הרכב כבר אוטם חזק מאוד שיושם פעמיים! ואני מחפש פשוט אחרי כל שטיפה שהאוטו יבש ווקס מהיר, האם זה טוב למטרה שאני מחפש? או להמשיך פשוט עם הקוויק ווקס של מגווירס?? אני פשוט לא מוצא מוצר שהוא נטו לברק אחרי כל שטיפה שאפשר ליישם מעל אוטם... ( ו שהאוטו יבש)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומר כך:

אוטמים טובים מחזיקים בין חודש לכמה חודשים ועד אפשרות של שנה (אוטם משוגע כמו ה FUSSO הישן).

אם אתה בין כל שטיפה שם משהו מעל - זה לא משנה עד כמה האוטם יושב לך ממש על הפח כיוון שהיכולות ההידרופוביות והגלוס והברק שיש לך על הרכב שייכים כעת למה שיישמת לאחרונה מעל האוטם.

אם אתה מרבה לשטוף את הרכב ללא תוספת של משהו מעל - אוטם זה טוב.

אם אתה מרבה לשטוף את הרכב ומקנח באיזה קוויק דיטיילר / אוטם / ספריי ווקס מעל - זה פשוט נותן את האפקט של החומר האחרון שיישמת.

זה למה אני מעדיף לשים ביד מייקר כיוון שאני יודע שאחרי כל שטיפה שאעשה, אני מקנח באיזה אוטם או ספריי וקס שיתן אפקט גלוס לצבע.

לרוב האוטמים הנ"ל כגון הביד מייקר אין חומרים סולבנטים בתוכם שיפרקו את מה שיש מתחת, ככה שלרוב הם בטוחים לשימוש על האוטם הקיים, כלומר הוא ישאר שם (הג'ט סיל לדוגמא) רק שהתכונות ההידרופוביות שלו לא יהיו ככל הנראה אותו הדבר.

כרגע אצלי על הרכב קיים ווקס פוסו (FUSSO) שהוא האוטם כמדומני הכי חזק שקיים, בגרסה הישנה שלו (החדשה קצת פחות) עם אפקט של דחיית מים חזקה ביותר.

אני תמיד מיישם מעליו קוויק דיטיילר או ווקס נוזלי או אוטם, מעליו יש Optimum Instant Detailer כרגע, ככה שהתכונות של דחיית המים מה FUSSO כנראה יעלמו.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים.

הסיבה להוסיף חומרים על פני אוטם קיים היא בדר״כ להוסיף את האקסטרה גלוס או הידרופוביות. דרך אגב, זה שאוטם הידרופובי לא מעיד בהכרח על מידת ההגנה שלו על הצבע (מבחינת uv למשל).

@liav12

החומרים של אופטימום באמת מעולים, אני חושב שbead maker הוא מאותו ״בית״ (Optimum, P&S, Wowo's).

הטוב בbead maker הוא שהוא עובד מעולה עם כל סוג של הגנה שיושבת מתחת, אפילו ציפויים, ובעיקר בגלל הגלוס והתחושה החלקה שהוא נותן לצבע. bsd בעיקר נותן את ההידרופוביות המעולה שלו, ולא מעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הנוגע להגנת UV אני דיי סקפטי שבכלל זה עושה באמת משהו מעבר לכמה דק' / שעות / לאחר שטיפה ראשונית.

אולי אני טועה אבל זה נראה לי סתם כסת"ח כזה או גימיק למכירה מיצרניות המוצרים הנ"ל.

אני מאוד אוהב את אופטימום הבעיה שלא ניתן להשיג עוד בארץ, רכשתי בזמנו את האינסטנט דיטיילר ונשאר לי בקבוק אחרון, מתקמצן עליו.

ה BEAD MAKER נראה מעולה ונותן גלוס מצוין, לפי טסטים ובדיקות רציניות של רמת גלוס על הפח הוא אפילו ברמת ציפוי קרמי, כמובן שמחזיק כך לאורך כשבוע ולכן מיישמים לאחר כל שטיפה.

ל BSD יש גם גלוס נחמד, ערבוב שלו עם מוצרים שונים כגון Last Touch או V07 ולא חסר עוד תשלובות - נותנות לו גם יישום קל יותר (בגלל הדילול) והידרופוביות שמחזיקה 2-3 חודשים קל.

זה המוצר הקבוע שלי בחורף.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן

לי נשפך 3 ליטרים מהגלון שקניתי לצערי, נשאר חצי ליטר.

ערבבתי קצת איתו יחד עם סונקס BSD בבקבוקון קטן, יחס של 1:1

עושה רושם שעובד מצוין, לא משאיר סטריקים על הפח כמו שקורה במרבית הפעמים שעובדים עם ה BSD לבד. 

• אהבתי 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המטרה של המוצרים האלו ונראה שהם עושים אחלה עבודה, שמח שאהבת.

המוצר הבא שאני אזמין הוא P&S Bead Maker - כדאי לראות עליו המלצות.

גם זול וגם מבריק ביותר.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.6.2021 בשעה 13:55, liav12 כתב:

אומר כך:

אוטמים טובים מחזיקים בין חודש לכמה חודשים ועד אפשרות של שנה (אוטם משוגע כמו ה FUSSO הישן).

אם אתה בין כל שטיפה שם משהו מעל - זה לא משנה עד כמה האוטם יושב לך ממש על הפח כיוון שהיכולות ההידרופוביות והגלוס והברק שיש לך על הרכב שייכים כעת למה שיישמת לאחרונה מעל האוטם.

אם אתה מרבה לשטוף את הרכב ללא תוספת של משהו מעל - אוטם זה טוב.

אם אתה מרבה לשטוף את הרכב ומקנח באיזה קוויק דיטיילר / אוטם / ספריי ווקס מעל - זה פשוט נותן את האפקט של החומר האחרון שיישמת.

זה למה אני מעדיף לשים ביד מייקר כיוון שאני יודע שאחרי כל שטיפה שאעשה, אני מקנח באיזה אוטם או ספריי וקס שיתן אפקט גלוס לצבע.

לרוב האוטמים הנ"ל כגון הביד מייקר אין חומרים סולבנטים בתוכם שיפרקו את מה שיש מתחת, ככה שלרוב הם בטוחים לשימוש על האוטם הקיים, כלומר הוא ישאר שם (הג'ט סיל לדוגמא) רק שהתכונות ההידרופוביות שלו לא יהיו ככל הנראה אותו הדבר.

כרגע אצלי על הרכב קיים ווקס פוסו (FUSSO) שהוא האוטם כמדומני הכי חזק שקיים, בגרסה הישנה שלו (החדשה קצת פחות) עם אפקט של דחיית מים חזקה ביותר.

אני תמיד מיישם מעליו קוויק דיטיילר או ווקס נוזלי או אוטם, מעליו יש Optimum Instant Detailer כרגע, ככה שהתכונות של דחיית המים מה FUSSO כנראה יעלמו.

האמת נתת לי נקודה למחשבה שלא ייחסתי לה חשיבות עד כה, הרי השקעתי מאוד ביישום כפול של אוטם שהוזמן מחול- אף פעם לא חשבתי על זה שלמעשה אני ״ מנטרל״ אותו כאשר אני שם משהו אחר עליו... קצת מבאס למען האמת!!! כיבכול לפי מה שאתה אומר אפשר לא לייישם שום אוטם/ווקס חזק על הרכב ופשוט אחרי כל שטיפה ( במידה ושטופים בתדירות) למרוח איזה קוויק זול ( יחסית) והאפקט יהיה זהה..

הראש שלי תמיד חשב בכיוון של ״ חיזוק״ האוטם הקיים עם עוד שיכבה אבל לא בכיוון של העלמות לחלוטין של תכונות האוטם המרכזי. 

למרות הכל אני חושב שכן אלך על הבד מייקר או על הטרטלווקס החדש כי להרגשה תמיד כיף אחרי שטיפה לשים עוד איזה חיזוקון... הייתי מעדיף מוצר של כימיקל גייס שאולי ישתלב עם האוטם שלהם אבל לא מצאתי משהו מומלץ לצערי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, נראה לי שלא הבנת נכון.

הנקודה בקוויק דיטיילר/ווקס היא לשמור ולהאריך את ההגנה של האוטם שנמצא מתחת, ולהוסיף עליו יתרונות אחרים.

ישנם אוטמים שאינם טובים למשל בקטע של הידרופוביות, אז על מנת לשמור עליהם, ולתת להם את האפקט הזה, שהוא גם חשוב במידה מסוימת, אז שמים עליהם את מה שאמרנו.

כלומר, דרך החשיבה ה״ישנה״ שלך היא הנכונה, והיא מה שאני והרבה כאן עושים. מה שכן צוין כאן, לשים ספריי וקס ועל זה ספריי אוטם, וכל זה על אוטם קלאסי, זה מיותר.

ישנה חשיבות לחומרים האלה גם כשאתה מנגב את הרכב, בשביל סיכוך נוסף ושמירה על הצבע.

עם זאת, על פניו, ניתן להסתפק באוטם נוזלי או הגנה בספריי שהיא עמידה מספיק מדי שטיפה, אך זה לא אומר שתקבל את כל ההגנה ו/או היתרונות שיש באוטם + ספריי אוטם/וקס/דיטיילר.

אני אישית ממליץ לך ללכת על הביד מייקר, אך גם הטרטל וקס כמו שאומרים כאן הוא אחלה. לגבי CG, יש להם את הV07, אך הבנתי שהוא לא מחזיק יותר מדי, ובכלל לא נחשב מהטופ בקטגוריה, אז זה לא משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...