Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חזרה לארץ

MarcNL
שימו לב! השרשור הזה בן 1052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 23 שעות, SurfHigh כתב:

החלון של הסלון, כלומר חלון די גדול, מתחיל 60 ס"מ מהמדרכה. 

כל מי שעובר בחוץ יכול להסתכל ישר לתוך הסלון. 

לא חסר גם בארץ. בירושלים קוראים לזה "נחלאות". :-)

מי שזה מפריע לו, מסדר וילון וזהו.

אותי באופן אישי זה די שיעשע, לקשקש עם כל מיני דודות שנעצרו לי מול החלון במהלך "סיור שכונות ותיקות". איש איש וטעמו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפי מה שהבנתי, משאירים וילונות פתוחים כדי לראות מה יש בחוץ, וגם להשוויץ במה שיש בתוך הבית (כנראה לא פורצים שם).

וגם להראות לאחרים שאתה אדם הגון ואין לך מה להסתיר (אלא אם אתה מייצר סמים בבית או משהו).

https://www.cnn.com/travel/article/dutch-windows/index.html

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת מסורת מתקופת הקלוויניזם,  להראות שאין לך מה להסתיר בבית, שאתה לא עושה מעשים לא מוסריים.

מדליקים אור ולא שמים וילונות. 

כשאבא שלי ז"ל התגורר בהולנד (לפני 65 עד 37 שנה, אני נולדתי בהולנד) שמענו לא פעם סיפור ששכנים העירו לו או לחבריו שזה "לא יפה" לסגור וילון בחלון הבית שפונה לרחוב.

לגבי מחירי הנדל"ן, באמת אין מה להשוות, בהולנד הרבה יותר קל. אבל מחירי המכוניות לא זולים בצורה משמעותית מבארץ, זה פשוט לא נכון.

• מעניין 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.5.2021 בשעה 20:56, vadim6385 כתב:

לפי מה שהבנתי, משאירים וילונות פתוחים כדי לראות מה יש בחוץ, וגם להשוויץ במה שיש בתוך הבית (כנראה לא פורצים שם).

וגם להראות לאחרים שאתה אדם הגון ואין לך מה להסתיר (אלא אם אתה מייצר סמים בבית או משהו).

https://www.cnn.com/travel/article/dutch-windows/index.html

מניח שערן זהבי חולק על האמרה הזו בימים אלו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקרן לדעת איך פ״ש מרגיש לגבי לחזור לארץ בהנתן המצב כרגע.

אגב, לאחרונה עברה לי המחשבה בראש שתמיד בישראל יש איזה משהו. אין יום שבו החדשות משעממות.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבר אמיתי לא מחכה לבעיות כדי לפתור אותן, הוא מייצר אותן בעצמו.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, vadim6385 כתב:

גבר אמיתי לא מחכה לבעיות כדי לפתור אותן, הוא מייצר אותן בעצמו.

לא צריך לחזור לישראל, אפשר למצוא אישה משוגעת לזוגיות

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, קאררה כתב:

סקרן לדעת איך פ״ש מרגיש לגבי לחזור לארץ בהנתן המצב כרגע.

אגב, לאחרונה עברה לי המחשבה בראש שתמיד בישראל יש איזה משהו. אין יום שבו החדשות משעממות.

לא מפריע אישית כלכך למען האמת, כן מפריע מבחינה לוגיסטית (נתב"ג נסגר הלילה הבנתי, חופש תנועה, מציאת עבודה וכו'..)
בכל אופן כולי תקווה לסבב אפקטיבי, ממוקד אשר יוביל לשקט לתקופה ארוכה לתושבי הדרום עם מינימום של נפגעים והרוגים.

---------------

בנושא אחר, אשתף שבימים האחרונים מאז הפוסט, התקרבתי מעט לקהילה היהודית המקומית ואתחיל להשתתף בכמה פרוייקטים כמו לימוד עברית לילדי הקהילה, ארגון מפגשים וכו' וכו', וזה עושה לי טוב על הנשמה, נקווה שימשיך ככה.

עריכה אחרונה על ידי MarcNL
  • אהבתי 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מה לחזור לארץ, תהנה באירופה ותקפוץ מדי פעם לארץ - אתה תבין לבד מה עדיף לך. תתחבר בפייסבוק לקבוצה של איזי ריידר אמסטרדם , אולי תוכל לעבוד איתם ועם ישראלים. 

ההולנדיות יפהפיות, סומך עליך😃

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, MarcNL כתב:

בנושא אחר, אשתף שבימים האחרונים מאז הפוסט, התקרבתי מעט לקהילה היהודית המקומית ואתחיל להשתתף בכמה פרוייקטים כמו לימוד עברית לילדי הקהילה, ארגון מפגשים וכו' וכו', וזה עושה לי טוב על הנשמה, נקווה שימשיך ככה.

רק שלא תפתח בקרוב שרשור חדש עם הכותרת "מתלבט באיזה כולל לבחור, אשמח לעזרה" 😉

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...