Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2 בעיות לאחר התקנת מולטימדיה תואם מקור למאזדה 6 שנת 2009

שימו לב! השרשור הזה בן 1172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

התקנתי אתמול מולטימדיה תואם מקור ברכב, ולאחר ההתקנה יש לי 2 בעיות שלא קשורות למערכת עצמה אלא להשפעה שלה על הרכב.

יש לי צג קטן שלא קשור למערכת ויש בו את המיזוג אוויר,כמה ק״מ נשאר לנסוע וכל מיני דברים כאלה.

אחרי ההתקנה המספר ק״מ לנסיעה השתנה ועכשיו מוצגת שם השעה, לפני זה הייתי יכול לשנות את זה מההגה אבל עכשיו זה לא נותן לי לשנות כלום, על הצג הזה רשום לי raise tech שגם זה לא היה לפני כן.

ועוד דבר קטן, כשהייתי מדליק/מכבה את המזגן הלחיצה הייתה עושה ביפ, ולאחר ההתקנה זה נעלם.

אשמח לעזרה 🙏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם רכב זהה ושינוי זהה.
הצג עכשיו ישמש אותך רק למזגן ולמחשב הדרך.
הצפצוף כמו גם צליל הכניסה לאוטו היה עובר דרך הרדיו שהסרת , מזה תיפרד לשלום זה לא יחזור.

השליטה מההגה לא תעבוד לך כי היא עוברת "דרך הרדיו" , ואותו הסרת. 
אם תעשה את השינוי כמו שאני עשיתי , תהיה לך שליטה מההגה חזרה, ותוכל לשנות גם את תצוגת מחשב הדרך (אבל לא לכוון את השעון).

השינוי: פירקתי את הרדיו לחלקיו , ולקחתי את החלק העיקר שמכיל את הרדיו והפיקוד של ההגה (בעצם, ויתרתי על הנגן דיסקים). את החלק הזה חיברתי עם הצמה המקורית בתא הכפפות. כמובן היתה דרושה עבודה עם מתאם כדי לפצל את הצמה המקורית של האוטו לשתי צמות , האחת לרדיו בשביל הפיקוד מההגה , השניה לסטריאו שהוספתי (במקרה שלי פיוניר).
אחרי השינוי אתה תוכל גם "להפעיל" את הרדיו המקורי כרגיל , רק שלא תשמע כלום.
אשתדל להרים תמונות מהאוטו כשאהיה בו.
אתה מצידך תשים תמונות נראה מה הרכבת , איזה מתאם רדיו לדשבורד , תעניין קצת את הקוראים :-)

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי מולטימדיה לפני זה ולא הרדיו המקורי, ובכל זאת הכל עבד.

גם עכשיו השליטה מההגה עובדת, רק לא מצליח לכוון את הצג למעלה שיחזור להראות לי כמה ק״מ נשאר במקום השעה... ובסדר על הצלילים אפשר לוותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי היום המולטימדיות מקבלות כניסת שלט שמאפשר שליטה מההגה , גם אצלי יש את זה. כנראה אצלך לא חיברו את זה ?

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...