Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה בזמן האחרון אני נתקל בהמון רכבים היברידים תקועים בצידי הכביש ?

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 1178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

@motior

בחיים לא שמעתי על ביטוח או אחריות לפי שימוש, מאיפה שלפתה את זה? זה לא הגיוני בעליל.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח דווקא יש.

אצל פניקס/הראל/כלל יש עכשיו תוכניות ביטוח במתכונת "לא נסעת - לא שילמת".

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה קצת בלבול... סטינו מהנושא המקורי - מדובר על ביטוח לסוללה ההיברידית שנותן יבואן טויוטה תמורת כ-410 ש"ח לשנה או 15,000 ק"מ - הנמוך מביניהם

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, motior כתב:

יש פה קצת בלבול... סטינו מהנושא המקורי - מדובר על ביטוח לסוללה ההיברידית שנותן יבואן טויוטה תמורת כ-410 ש"ח לשנה או 15,000 ק"מ - הנמוך מביניהם

כל הקטע בלקנות היברידי זה למי שנוסע הרבה

אם ישנה הגבלה של 15,000 ק"מ זאת בדיחה עצובה של טויוטה

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמה חברים שיש להם פריוס 2007 \ 2008 והם מאד מרוצים. נוסעים על בסיס יומיומי לעבודה וחזור 50 - 100 ק"מ ביום מינימום והכול טוב. אבל משהו ראה הרבה פריוסים חונים בצד... אולי הבעלים שלהם היו צריכים לשירותים... בטח בגלל הקרינה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני אף פעם לא נתקלתי במצב כזה, אולי מהסיבה שאמא שלי מגיעה עם הפריוס שלה בקושי ל10 אלף בשנה.

אבל אמא שלי זאת לא אינדיקציה, כי היא קנתה פריוס בגלל שהיא התלהבה מהאוטו הזה, ולטענתה זה האוטו על תנוחת ישיבה הכי נוחה ever (מדובר בפריוס 2011).

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, avargel כתב:

זה לא מוגבל ל-15 אק"מ, אפשר לחדש את האחריות שוב ושוב. החיסכון המוכח בדלק (1/20) עדיין מצדיק את זה....

עשיתי חשבון פשוט של הפער בעלות הדלק ל-15,000 ק"מ בין רכב עם צריכה של 1/20 לרכב עם צריכה של 1/12. זה יוצא בערך 2700 ש"ח - לא שווה להחזיק היברידי למרות תשלום של 450 שח לאחריות סוללה?

עריכה אחרונה על ידי Holland
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחיל להתבלבל פה. מדובר על ההיברידי נטען או הרגיל?

בדגם הרגיל לא אמור להיות חסכון כל כך גדול בנסיעה בין עירונית, לפחות לא בהשוואה לרכב משפחתי דומה. אחרי הכל המערכת ההיברידית אינה בשימוש. בנסיעה עירונית אכן יתבטאו היתרונות של המערכת ההיברידית אבל לנסוע יותר מ 15K שנתי בנסיעה עירונית גריידא לא סביר למשפחה ממוצעת.

עריכה:

ציטוט

עשיתי חשבון פשוט של הפער בעלות הדלק ל-15,000 ק"מ בין רכב עם צריכה של 1/20 לרכב עם צריכה של 1/12. זה יוצא בערך 2700 ש"ח - לא שווה להחזיק היברידי למרות תשלום של 450 שח לאחריות סוללה?

אצלי הצריכה של 1/12. 

לא שווה להחזיק מרצדס (גדולה, חזקה ומהנה) תמורת 200 ש"ח יותר ממך לחודש?

עריכה אחרונה על ידי Haim_gds
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Haim_gds כתב:

אצלי הצריכה של 1/12. 

לא שווה להחזיק מרצדס (גדולה, חזקה ומהנה) תמורת 200 ש"ח יותר ממך לחודש?

כמה עולה אחזקה של מרצדס כמו שלך לחודש (כולל הכל, אחזקה ופחת)? מניח שהפער מהפריוס הוא הרבה יותר מ-200 שח בחודש. 

בלי קשר, זה ענין של העדפה. אשתי לא תהיה מוכנה לנהוג במרצדס כזו גם אם תעלה רבע מהפריוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהם....

לפני שעתיים, Haim_gds כתב:

עשיתי חשבון פשוט של הפער בעלות הדלק

זה מה שנכתב וזה מה שיצא לי🙂

בוא לא נתחיל לדבר על הרכב שלי, יש פירוט עלויות כמעט מלא פה בפורום ב 6 שנים האחרונות. תתפלא כמה שזה לא יקר כפי שחושבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונסור ריפורטס: הפריוס היא מהאמינות ביותר. בין הזולות ביותר לאחזקה (והדלק שם חצי מפה),  והם לא מספרים סיפורים ממישהו שנסע בכביש, הם עושים סקר של מאות אלפי רכבים.

לי היתה פריוס 2013 - אמינות מוחלטת וצריכת דלק חצי ממזדה 3 באותם תנאים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע למה אנשים מתבלבלים כל כך עם ביטוח הסוללה. זה לא מסובך.

כל 15,000 ק"מ (או שנה - מה שקודם) אני עושה טיפול.
כחלק מהטיפול בודקים את הסוללה ואם היא תקינה נותנים לי אחריות שלמעשה טובה עד הטיפול הבא (15,000 או שנה). זה עולה לי 410 ש"ח.
אם לפי הבדיקה הסוללה לא תקינה- ושמרתי על רציפות הביטוח - יחליפו לי סוללה ללא תשלום. 

בתאריך 5.1.2021 בשעה 09:06, avargel כתב:

גם טיפולים כל 15,000.... איזה בדיחה עצובה. NOT

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...