Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות בדיקת רכב לפני קנייה - רנו קאפצ'ור 2015

yonizarkh
שימו לב! השרשור הזה בן 1264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, markb205 כתב:

מחירון בסיס 43500.

מחירון משוקלל  פחות מ 34000.

אישית לא הייתי קונה את הרכב הספציפי הזה. "השכרה, נהג יחיד..." - לא קיים מונח כזה! 

Screenshot_20201217-181704.png

מוזר,
לי יצא אלפיים ש"ח יותר.
האם הכנסת את הבעלות הנוכחית כפרטית?
יד ראשונה הייתה חברת השכרה
יד שנייה פרטית

לפני 11 דקות, daniel204 כתב:

מוזר מאוד, בטופס בדיקה רשום 90 כ"ס שזה הכ"ס של מנוע הדיזל, למנוע 1200 טורבו בנזין יש 120 כ"ס. 

אם בכל אופן מדובר בבנזין ונפלה טעות בבדיקה, כמו שיעצו קודמיי הייתי שוקל לחפש רכב אחר יש לא מעט תלונות על מנוע זה.

אכן המנוע אמור להיות של 120 כ"ס.
יש הסבר סביר למה שמופיע בבדיקה (90 כ"ס)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון הקובע הוא של לוי יצחק. זה המחירון שצירפתי לך. 

אבל זה לא עניין של מחיר, אותי מעניין למה אתה לא מתייחס לכל האזהרות שכתבו לך כאן ומתעקש להמשיך בקניה. 

לא ציינת מועד עליה לכביש, אולי זה הוסיף את ההפרש בין מה שצילמתי לבין מה שיצא לך. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בדקתי בלוי יצחק (ביד 2 המחירון המשוכלל הוא 38,600 ש"ח). עלייה לכביש ב 03/2015.
אני בהחלט מתייחס לאזהרות שהועלו כאן - רק רוצה להבין בדיוק מה כאן "הדגל האדום"? כיוון שנסיעת המבחן שעשיתי לא העלתה איזשהי בעיה בגיר שניתן לזהות. המנוע נשמע בסדר. הפגיעה מאחור הייתה במסגרת חברת ההשכרה ולפי הבדיקה היא בעלת משמעות נמוכה. הסטוריית הטיפולים מראה טיפולים שוטפים פשוטים החל מ 50K קילומטר, ותיקון מזגן ב 80K. שום דבר מעבר (טיפול אחרון פשוט ב 100K קילומטר).
מה כאן בעצם תמרור האזהרה? חברת ההשכרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Nakamichi כתב:

אני בספק אם באמת יש שם נזילות מים ושמן.

תוציא דוח מרכז סליקה תראה עד כמה התאונה מאחור הייתה חמורה.

לקפצור, גם הדיזל יש אתה התיבה הדו מצמדית הבעייתית. לבודק האם הוחלף מוח גיר.

הוצאתי דוח סליקה - לא היו תביעות בכלל.

לפני 29 דקות, markb205 כתב:

תתחדש! 

אני באמת מנסה להבין. לא מתעלם מכלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שהרכב היה בחברת השכרה אז כל התאונות שהיו בזמן ההשכרה לא יופיעו שם.

הבעיה -

לרכבים הללו יש בעיה במנוע ובגיר. זה קורה להרבה מהם וזה יקר לתקן.

האם זה ייקרה לרכב הספציפי הזה? לא בטוח.

אבל הסיכון גבוה יותר מרכב אחר.

אם המחיר זול מספיק בשבילך ואתה מבין את הסיכון התיאורטי. לך על זה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,
האם תוצאות הבדיקה (90 כ"ס בדגם שאמור לספק 120) מעידות אולי על הבעיה במנוע? 
והאם הבעיה בגיר עשוייה לצוץ אחרי כל הקילומטראז' שהוא עבר או שזה אמור היה לצוץ כבר לפני כן?

במבט נוסף, התוצאה של 90 כ"ס היא תחת העמודה של "נתוני יצרן", כאשר תחת "נתוני הבדיקה" אין בכלל תוצאה.

או שלא הבנתי נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אומר על האקזמפלר הספציפי הזה במשפט אחד  שומר נפשו,בריאותו,זמנו וכספו ירחק.

מצורפת כתבה,שאני לא יודע אם הועלתה כאן ונפתח או התנהל עליה דיון כאן בעבר אך בשורה התחתונה אם הבעיה עדיין לא נפתרה המצב רע:

https://thecar.co.il/מנועים-של-רנו-ניסאן-ודאציה-נהרסים-בגל/

עריכה אחרונה על ידי colauti 9
  • רעיון טוב! 1

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש אובייקטיבי כי יש פרסום שלי בלוח על קפצור שנה ישנה יותר אבל יד ראשונה עם הרבה פחות ק"מ.

אובייקטיביות... האוטו לא צורך שמן בכלל בין הטיפולים ואין שום בעיה עם הגיר. האם זה מעיד על הכלל? קשה לומר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשוות בין רכב פרטי שנשמר וטופל לפי הספר לבין רכב השכרה בעל הסטורית טיפולים שנוייה במחלוקת,תאונה ועוד כמה "תופינים " זה בערך כמו להשוות בין צימוקים לתפוחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, colauti 9 כתב:

הייתי אומר על האקזמפלר הספציפי הזה במשפט אחד  שומר נפשו,בריאותו,זמנו וכספו ירחק.

מצורפת כתבה,שאני לא יודע אם הועלתה כאן ונפתח או התנהל עליה דיון כאן בעבר אך בשורה התחתונה אם הבעיה עדיין לא נפתרה המצב רע:

https://thecar.co.il/מנועים-של-רנו-ניסאן-ודאציה-נהרסים-בגל/

וואו, תודה על הקישור.
האם ניתן לכאורה לטפל בתקלה כזאת באופן מיידי על ידי עדכון תוכנת ניהול המנוע כפי שמופיע בכתבה? או שמא בקילומטראז' שכזה (110K) הנזק כבר נעשה (אם נעשה)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לדעת-זה תלוי באופן הטיפול ברכב ומעטות חברות ההשכרה שמטפלו  במורשה ועם חלקים איכותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...