Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאון / סקאלה

Leonroy1
שימו לב! השרשור הזה בן 1251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אף אחד מהמגיבים כן לא מבין לגמרי את מצבו וכוונתו של פות"ש. 

החלפת הרכב כעת כרוכה בהפסד כספי גדול שנובע ממכירת רכב בשיא אבדן הערך. פות"ש - עד כמה הוצאה כזו חיונית לך או פוגעת בצרכים עכשויים ועתידיים אחרים? האם מצבך הכלכלי מאפשר צ'ק פתוח, או שמא יש עליך מגבלות?

וכמובן - למה כוונתו של פותש ב"מכונית מרשימה" ואת מי הוא רוצה להרשים. אני, למשל, כנראה לא אשים לב לא לסקודה ולא לסיאט. כדי להרשים אותי צריך איזה רכב בגילי במצב מטופח. אז, פות"ש, אולי תגדיר קצת יותר טוב את הצרכים והיכולות שלך? 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נתקל המון באנשים לרוב צעירים וגם מבוגרים ששואלים אותי על הרכב בגלל שהוא מושך את העין .. גם לי זה משך את העין בהתחלה עכשיו אני פחות רואה את זה כנראה זה מחוסר הערכה שלי כי אני מודע לזה שיש המון אנשים שהיו רוצים רכב כמו שלי ( לא בקטע של שחצנות כן ? זה לא מרצדס חח)מבחינתי אני לא מחפש רכב כדי ללחוץ חזק ברמזור ולהרגיש גברי כי ״ניצחתי״ זה לא מדבר אליי זה אפילו מצחיק אותי אני נטו קניתי את הסיאט בגלל החיצוניות שלה אז כנראה שאני אחסוך טיפה ואשדרג לסופרב סטייל כי המחיר של הספורט ליין פשוט חולני 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK. אתה מוציא כמה עשרות אלפי ש"ח כדי שישאלו אותך על הרכב. סחתיין.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Leonroy1 כתב:

אני נתקל המון באנשים לרוב צעירים וגם מבוגרים ששואלים אותי על הרכב בגלל שהוא מושך את העין .. גם לי זה משך את העין בהתחלה עכשיו אני פחות רואה את זה כנראה זה מחוסר הערכה שלי כי אני מודע לזה שיש המון אנשים שהיו רוצים רכב כמו שלי ( לא בקטע של שחצנות כן ? זה לא מרצדס חח)מבחינתי אני לא מחפש רכב כדי ללחוץ חזק ברמזור ולהרגיש גברי כי ״ניצחתי״ זה לא מדבר אליי זה אפילו מצחיק אותי אני נטו קניתי את הסיאט בגלל החיצוניות שלה אז כנראה שאני אחסוך טיפה ואשדרג לסופרב סטייל כי המחיר של הספורט ליין פשוט חולני 

לא בקטע רע אבל לא חשבתי שיש אנשים שמונעים מהמקום הזה ברמה כזו. כאילו כן ברור לי שיש קטע של פוזה ברכבים אבל ברמה של להחליף רכב חדש שגם ככה בא עם תדמית פוזה מסויימת (זה לא שיש לך ספייס-סטאר) בשביל נטו לשדרג טיפה את החיצוניות כביכול? 

רוצה את האמת? גם הלאון וגם הסקאלה ״ספורט״ עלק ואפילו הסופרב, אף אחד מהן לא מסובבת ראשים בכבישים ובטח שאף אחת מהן לא מצדיקה מעבר מאחת לאחרת בשביל כביכול חיצוניות ונראות. אלה לא רכבים ממש מעניינים או מיוחדים ואני אתפלא אם תקבל תשומת לב מיוחדת בכל אחת מהן. במקרה של הסקאלה יש אפילו שנמוך ביחס ללאון לדעתי מבחינת נראות ופוזה.

ברור שהכל סובייקטיבי בעולם אבל לדעתי זו סיבה מטופשת נורא להחליף את הרכב שלך, אני לא מתיימר להיות שיא הרציונליות בהחלפת רכב, אני זורם עם שגעונות של אנשים ואני חלק מאותם השגעונות אבל גם במדד הסיבות הלא 100% רציונליות להחליף רכב אני חושב שזו החלפה מטופשת במיוחד כמו שאתה מציג אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בנושא ה-"פוזה" עסקינן, הלאון לטעמי האישית מרשימה, בוגרת ופחות מצועצעת מהסקאלה,

באקט או לא באקט, לא מדובר פה ברכב ספורט חורך אספלט או תוקף פניות בנס הרים, 

זה רכב שעכשיו מככב בהמון חברות ליסינג (ברמת גימור נמוכה יותר בהרבה כמובן ועם נתונים אחרים),

"פוזה" הוא עניין אישי, אחד ימשך ללאון, אחד ימשך לסקאלה ואחד לא יסבול את שניהם,

מדובר ברכבים "עממים" סה"כ ולא רכבי יוקרה/סופר ספורט עם מראה מוקצן,

יש בכיסך הממון?

אתה מרגיש שזה נחוץ לך?

קח אותה ואל תשאל אף אחד,

אבל אני אישית לא הייתי רוצה רכב שמזכיר לי (לי אישית שוב אני אומר) רכב שרק חסר לשים עליו כובע של מונית (סקאלה).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש שופוני, לך לאחד הכפרים ותוסיף חצאיות, לדים ודיפיוזרים. אל תשכח "קיט יניקה" וכמובן 4 אגזוזים

למנוע 1,400 שלך. אה וכמובן כמובן - הכי חשוב - ספוילר אחורי שיהיה לך עוד דאון פורס לסיבובים שלך ברינג.

לא מפתיע אותי לראות אילו אנשים נוהגים בסיאט לאון.

וברצינות - גבר, אם לא קנית אותה בשביל ה"כוח" שלה, אז למה קנית את השטות הזאת?

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Fraysa כתב:

אם אתה מחפש שופוני, לך לאחד הכפרים ותוסיף חצאיות, לדים ודיפיוזרים. אל תשכח "קיט יניקה" וכמובן 4 אגזוזים

למנוע 1,400 שלך. אה וכמובן כמובן - הכי חשוב - ספוילר אחורי שיהיה לך עוד דאון פורס לסיבובים שלך ברינג.

לא מפתיע אותי לראות אילו אנשים נוהגים בסיאט לאון.

וברצינות - גבר, אם לא קנית אותה בשביל ה"כוח" שלה, אז למה קנית את השטות הזאת?

למה קניתי ? קודם כל אל תקרא לזה שטות מה שטות ברכב ? .. קניתי אותה כי קראתי עליה המון והתרשמתי מהמראה החיצוני שלה  איפה הבעיה פה ?  אתה קונה חולצה מכוערת ? לא . חשוב לך שהרכב שמשרת אותך יהיה נאה לך וזה קצת מעבר ל4 גלגלים שלוקחים אותך לכל מקום שאתה צריך בואו לא נתייפייף לכולם חשוב שהרכב שלהם יהיה יפה . ולא קניתי אותה בשביל כח תגיד לי מה אתה ילד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא לזה שטות כי מלבד זה שיש לה גרסה של מנוע 1800 עם 180 כ"ס, חוץ מלדים יפים - האוטו הזה לא מציע כלום.

אם אתה קונה אוטו בשביל שופוני, שיבושם לך. אם השאלה שלך האם סקאלה עדיפה חיצונית על הלאון - אני אגיד שכן

כי כבר נמאס לי לראות לאון על הכביש.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסיף ואומר שהגרסא שלי 1.5 אבל שוב אני לא מחפש כח מבחינתי היא יכלה להיות גם 1.0 ללא tsi כל אחד והצרכים שלו לדעתי היא מאוד יפה וכנראה שזה נובע מהעניין שכשיש לך אתה לא מעריך אני מאמין שבעלי מרצדס מרגישים את אותו הדבר כשחולפים על פניהם  ריינגרוברים על הכביש ( אף פעם לא מספיק ) ואחרי שקראתי את כל התגובות כאן אני חושב שאשאר עם שלי לפחות עד שאוכל להשתדרג למשהו הרבה יותר משמעותי ..בכל זאת אני לא חושב שאני נוסע על רכב מבייש או משהו 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש רכב מבייש, יש אנשים שלא יכולים להרשות לעצמם רכב, אפילו קורקינט,

אז רכב בטח לא מבייש משום סיבה, אני נוסע על פוקוס stline, ולפעמים על הסיריון בת ה13, ונהנה משתיהן כל אחת בדרך שלה, לא מתבייש באף אחת וגם לא מעניין אותי מה אחרים חושבים,

לדעתי הלאון היא מכונית יפה בעיני, כך שכאן יש עניין של טעם, אתה אוהב?, זה מה שחשוב, תסנן רעשי רקע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, wildlands2019 כתב:

אני לא חושב שיש רכב מבייש, יש אנשים שלא יכולים להרשות לעצמם רכב, אפילו קורקינט,

אז רכב בטח לא מבייש משום סיבה, אני נוסע על פוקוס stline, ולפעמים על הסיריון בת ה13, ונהנה משתיהן כל אחת בדרך שלה, לא מתבייש באף אחת וגם לא מעניין אותי מה אחרים חושבים,

לדעתי הלאון היא מכונית יפה בעיני, כך שכאן יש עניין של טעם, אתה אוהב?, זה מה שחשוב, תסנן רעשי רקע.

תודה אחי ..אגב הרכב שלך פצצה על הכביש 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...