Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט האם למכור הרכב החדש שלי לאחר מספר חודשים בלבד וזקוק לעזרה

ליצן צהוב
שימו לב! השרשור הזה בן 1311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אה ? 

אולי ככה?

"מאזדה 2 אוטו מצויין,

אך בשביל הליצן הוא כנראה מZויין.

יש אותו לאחי הגדול

מעניין למה קבר אותו בחול..."

(עזרתי לו דווקא,

קניתי לו טורייה

שעובדת עם בטריה...)

סופו של עניין,

מעבר לכל קניין,

הובהרה הנקודה - יש חוב -

יש לרצות את הליצן הצהוב.

יפתח נא שרשור חדש -

"מבקש אני רכב מתאים ממש".

לילה טוב.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, discoTD5 כתב:

המאזדה 2 החדשה היא רכב בינוני, ואני עדין. 

היא לא נוחה, רועשת ומושב הנהג לא הכי מוצלח. הדגם החדש אמור לתקן את כל זה.

לא הייתי נשאר עם רכב שלא נעים לי להיכנס אליו. הייתי מחליף בלי לחשוב פעמיים.

בהינתן שהנזק כבר נעשה, אין סיבה שאעניש את עצמי. את העבר לא ניתן לשנות, את העתיד כן. 

נשמע לי קצת מוגזם בהקשר לדיון הזה, זה רכב מודרני מיצרן טוב, גם אם היציאה הזו פחות מוצלחת מאחרות שלו אין מצב שהחוויה כזו שלילית ביחס לתחרות שלו בסגמנט ובכלל.

לדעתי אין הצדקה באמת למכור רכב שרק נקנה אלא אם הוא עובר למשהו גדול בהרבה (וגם פה אין הצדקה לטעמי אבל לפחות זה שיפור ניכר מבחינת תחושת מרחב במידה וזה משהו שקשה לו איתו כרגע), אין קשר בעניין הזה למאזדה 2 ספציפית, מקסימום לסגמנט וגם פה במקומו הייתי מנסה להתגבר על זה, בסכ״ה בשביל נהג יחיד זה כלי יעיל יותר מאשר שיתחיל להסתובב עם ספינה וגם, חבל על הכסף שיפסיד מקנייה כזו טרייה, לפחות שקצת ינצל את זה ואולי בהמשך יראה שאפשר להתרגל והשד לא נורא בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, ליצן צהוב כתב:

שלום לכולם ,

לפני מספר חודשים רכשתי מאזדה 2 חדשה.

ככל שחלפו הימים נוכחתי לדעת שהרכב מרגיש לי  צפוף וזה משהו שדיי מציק לי בנסיעות שלי ופוגם בחווית הנהיגה(מעבר לכך אני מרוצה מהרכב).

כעת ,אני מתלבט האם למכור הרכב וזאת למרות ההפסד הכספי שאני אאלץ לספוג, או שאמשיך להחזיק אותו למרות חוסר הנוחות שלי ? מה אתם הייתם עושים במקרה כזה?

מצד אחד,אפסיד כרגע כסף,מן הצד השני,ההיגיון אומר לי שככל שיחלוף הזמן ההפסד הכספי שלי יגדל.

כמו כן ובהנחה שאכן אמכור ,האם ישנה סופר מיני איכותית שתהיה גם מרווחת יחסית  שאתם ממליצים לי עליה,או  שאם כבר אעשה הצעד הזה עדיף לי כבר לעלות בדרגה אל עבר קרוסאובר/משפחתית וזאת למרות שאין לי בכך צורך ממשי?

תודה ושתהיה שנה וחתימה טובה לכולם.

לדעתי ללא הורדת מחיר רצחנית תתקשה מאוד למכור מכונית כמעט חדשה במשק עם 20% אבטלה שמוצף רכבים משומשים אחרי שנים על גבי שנים של מימון אגרסיבי מצד הבנקים.

תחשוב היטב אם חוסר הנוחות שאתה מרגיש שווה את ההוצאה הכספית הנוספת כי מבחינה כלכלית מה שאתה מתכנן זה אחד הדברים הכי גרועים שאפשר לעשות. 

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מבין את פות"ש,

been there done that

אך למזלי הרכב שקניתי היה משומש שעלה רבע ממה שהוא שם על ה2, כאשר קניתי את ה208 חשבתי שמבחינת גודל תהיה טובה, תכלס יכולתי למשוך איתה ודי נהניתי ממנה, אך לפעמים הרגשתי שבאמת חסר לי האקסטרא מרווח, לכן הלכתי לבדוק אפילו סתם נסיעת מבחן שהסתיימה בהזמנת הפוקוס החדשה, שכאן כבר מדובר במרווח מליגה אחרת, ממש מכל בחינה.

פות"ש, לפני שאתה ממהר להחליף, תחשוב אם אתה באמת לא יכול לחיות עם המרווח הזה, או שמדובר באמת באי נוחות שבלתי נסבלת, אני אם הייתי במקומך עם 208 (כי לא יודע עד כמה דחוסה ה2) ללא ספק הייתי אוכל את הצפרדע ונשאר עם הסופר מיני כי במקרה שלך ההפסד גדול, במקרה שלי היתה אי נוחות לסירוגין אך לא משהו בלתי נסבל, המעבר היה יותר לפינוק ומרווח עודף, אך לחיות אם ה208 היה אפשרי, הפסד קטן לא היה לי נורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע שנייה אני מבקש...

רשמת שהמאזדה 2 צפופה לך, אני מניח שאתה מתכוון למושב הנהג.

אבל כל סופר מיני במבחינת מרווח מושב נהג תהיה אותו הדבר, אולי 5% הבדל.

בכל זאת סופר מיני כמה כבר אפשר לדחוף מקדימה.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, aka77 כתב:

רגע שנייה אני מבקש...

רשמת שהמאזדה 2 צפופה לך, אני מניח שאתה מתכוון למושב הנהג.

אבל כל סופר מיני במבחינת מרווח מושב נהג תהיה אותו הדבר, אולי 5% הבדל.

לא תמיד זה עניין של מידות פיזיות כמו עניין של תחושת המרחב סביבך. יש מכוניות שיכולות להתאים מצויין במידות, אבל יתנו תחושה קלסטרופובית. 

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...