Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכבאית מכה שנית! שיפוץ ובניית קרוואן על משאית מרצדס

sinkto

פוסטים מומלצים

בתאריך 23.12.2021 בשעה 22:06, Fazer כתב:

למה בעצם?

שבוע טוב,

הסיבה היא פשוטה, אני לא סומך עליהם, לא תמיד לפחות, ואני אפרט:

כשאני מתקין גג איסכורית על פרופיל מתכת בריא, אשתמש בבורג קודח ללא היסוס, מאחר ולפרופיל יש "בשר" הבורג יתפס בו בכמה כריכות והכל בסדר.

כשמדובר בדופן הקרוואן שעשויה מפאנל בעובי של פחות ממילימטר, כל לחץ יקרע אותה - אם זו מברגת אימפקט, או סתם משיכה, במקרה הזה, לדעתי לפחות, ניט עדיף.

כשהברגתי דברים לרצפת הקרוואן שעשויה מפאנל ועליו פלטת סנדוויץ' 17 מ''מ השתמשתי בברגים רגילים ללא חשש

• רעיון טוב! 3

:2gunfire:..When you have to shoot shoot, don't talk. That is of course, if you have a gun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שבוע טוב,

התקדמות.. ביום שישי הגיע לביקור מהנדס הרכב שמלווה את הפרוייקט וערך בדיקה מקדמית לקראת הבאת הרכב לבחינה במשרד הרישוי.

התהליך ארוך ולא פשוט אבל אני מקווה להתכונן אליו כראוי ולעבור בלי יותר מידי בעיות..

המהנדס עזב והשאיר אותי עם רשימת רג'קטים - זוית חדה כאן, פחית בולטת פה, וצינור רופף שם, לא משהו שאי אפשר לטפל בו.

השבוע ננסה גם להרכיב ולחבר את המערכת הסולארית.

מה שבטוח, עשינו דרך ארוכה מזו שעוד לפנינו!

אמשיך לעדכן

אריה

• אהבתי 2

:2gunfire:..When you have to shoot shoot, don't talk. That is of course, if you have a gun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב!

תודה על העדכונים.

יש לך צפי בערך מתי המסע יצא לפועל?

אתה מכין את המסלול מראש או תוך כדי המסע?

עריכה אחרונה על ידי - XM -

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, - XM - כתב:

שבוע טוב!

תודה על העדכונים.

יש לך צפי בערך מתי המסע יצא לפועל?

אתה מכין את המסלול מראש או תוך כדי המסע?

אהלן,

אין צפי ואין תכנון, יש שאיפה...😉 

פרה פרה, כמו שאומרים, קודם נעבור את המשוכות הבירוקרטיות, אחר כך את הקורונה, ואז נראה ..

ועדכונים, ותמונות, כשיהיה מה, אעלה פה בשמחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, sinkto כתב:

עכשיו צריך לחווט את כל הסיפור הזה ויהיה לנו חשמל מתוצרת עצמית

יש לך דרך לאגור את החשמל הביתה כשאתה במצב חניה? או אולי לחילופין להטעין איזו טסלה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאני יכול לחבר כבל מאריך מהמשאית הביתה ולהפעיל עליו את המקרר או משהו אבל זה לא משהו רציני.

פאנלים סולאריים לא נותנים את מלוא הזרם שלהם כמעט אף פעם, בטח לא פאנלים שמונחים במאוזן ולא פונים לכיוון השמש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהלוחות מספקים DC בלבד ולא AC (קרי, אין לך ממיר מ DC ל AC), ניתן לאגור חשמל לסוללה (זה יקר וכבד) אפשר לשתמש גם לאגירה טרמית עם חימום מים או רדיאטור לחימום הקראוון באיזורים קרים.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

כל הכבוד ותודות על הטירחה בלעדכן אותנו.

אגב - מדוע בחניה כל הגשעפט נטה לצד שמאל של המשאית? או שזה נדמה לי והתמונה לא ברורה?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.2.2022 בשעה 17:13, ירחמיאל כתב:

כל הכבוד ותודות על הטירחה בלעדכן אותנו.

אגב - מדוע בחניה כל הגשעפט נטה לצד שמאל של המשאית? או שזה נדמה לי והתמונה לא ברורה?

בתאריך 27.2.2022 בשעה 14:21, dinnnn כתב:

תענוג לראות את העדכון הזה.
מה הרג'קטים שהצליחו כן למצוא?

אהלן!

כיף לעדכן, מה נראה לכם?😁

אל דאגה, שום דבר לא נוטה שמאלה,. זה עיוות של עדשת המצלמה שצילמה בזוית רחבה.

הרג'קטים שקיבלתי היו להתקין חגורות בטיחות, לצבוע מגיני צד שהיו עלולים לסנוור ולהתקין ארון מתכת אטום לבלון הגז שמותקן בתוך הקרוואן.

לגבי חגורות, ברכב לא היו מותקנות כאלו, וגם אין חובה מאחר וברכבים כבדים שיוצרו לפני 1995 החוק לא דורש חגורות, אבל.. בשעת שינוי מבנה הרכב צריך ליישר קו עם תקנים עכשוויים.

אפשר אולי להתווכח על זה אבל אני ממילא תכננתי להתקין, אז הכל טוב.

ואפילו יותר טוב, מסתבר שבאירופה כבר חייבו משאיות בחגורות בטיחות עוד הרבה לפני שפה התחילו עם זה כך שבמשאית קיימות נקודות עיגון לחגורות ולא צריך לאלתר ולקדוח כל מיני חורים..

איך היה אומר חניבעל מה-A team?

I love it when a plan comes together 😜

• אהבתי 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...