Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב קטן לנסיעה מהמרכז לירושלים

Shlomfix
שימו לב! השרשור הזה בן 1347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש לי שתי שאלות:

1. אני מתחיל עבודה בירושלים ומחפש רכב קטן וזול לנסיעות האלה, רציתי לשאול על איזה רכב אתם ממליצים? ובפרט מה אתם אומרים על השרולט ספארק lt עם נפח 1400 ?

2. חשבתי במקום לקנות רכב לעשות ליסינג פרטי, יש גם אפשרות להוסיף קצת כסף ואז הליסינג אחראים על כל התיקונים, טסטים וכו'..האם אתם ממליצים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק אחלה מיני, אך ברמת אבזור זו האבזור די דל, כדי לחפש את ltz או לפחות lt+.

בנוסף לא ציינת תקציב אך ב2019 הספארק עברה מתיתח פנים וקיבלה 10 כריות אוויר, בלימה אוטונומית והתראה על סטיה.

מצרף לך את המבחן שלי על הספארק:

מבחן ספארק

• רעיון טוב! 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, yulianx כתב:

הספארק אחלה מיני, אך ברמת אבזור זו האבזור די דל, כדי לחפש את ltz או לפחות lt+.

בנוסף לא ציינת תקציב אך ב2019 הספארק עברה מתיתח פנים וקיבלה 10 כריות אוויר, בלימה אוטונומית והתראה על סטיה.

מצרף לך את המבחן שלי על הספארק:

מבחן ספארק

לפני 57 דקות, yoav911gt2 כתב:

1. תעשה את העבודה, עדיף רמת גימור כמה שיותר גבוהה 

ציין תקציב קודם כל. 

כל רכב מודרני יעלה לירושלים. 

האמת התכנון שלי הוא לעשות ליסינג פרטי עד 1300 שקל בחודש.

ראיתי שבאוויס אני יכול לקבל ב 1200 שקל שברולט ספארק +lt כולל חבילת שירות ב 1200 ש"ח לחודש..ראיתי שיש גם קאיה פיקאנטו ויונאי i10 אך יש להם נפח מנוע יותר קטן ואני לא יודע אם הוא יספיק.

שאלות:

1. האם הייתם ממליצים על רכב אחר בתקציב הזה?

2. מה הכוונה איבזור דל ?

3. כעיקרון מקבלים רכב חדש מאמין שזה יהיה 2019 ומעלה..אז האיבזור יהיה יותר טוב ?

עריכה אחרונה על ידי Shlomfix
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליונדאי גיר רובוטי חד מצמדי פחות נעים, הפיקנטו אופציה אך פחות חזקה ולדעתי גם פחות נוחה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Shlomfix כתב:

ראיתי שבאוויס אני יכול לקבל ב 1200 שקל שברולט ספארק +lt כולל חבילת שירות ב 1200 ש"ח לחודש

לפי העסקה שמפורטת באתר שלהם זה יותר בכיוון של 1570 שקל בחודש (כולל המקדמה ואיגרת הרישוי).

הנה החישוב:

(7500+(888+308)*30+1235*3)/30 = 1570

עיסקה ל-30 חודשים, מקדמה של 7500, איגרת רישוי ל-3 שנים במחיר של 1235, ותשלום חודשי כולל חבילת שירות 888+308=1196.

עריכה אחרונה על ידי Gorpi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...