Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגיעה בדלת של הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, asix כתב:

וזאת ההוכחה היחידה שאתה צריך - שהדלת היתה סגורה ברגע שעברת אותו והוא פתח את הדלת בלי להסתכל במראה.

לדעתך אופן הפגיעה אינו מלמד על כך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני איתך. כבר רשמתי שאתה לא אשם וגם המיקום מוכיח זאת.
סרטון סוגר את כל הפינה ואף אחד לא יכול לערער עליו.
ההתייחסות למצלמת דרך היה לנושא שצריך צו שוטר ועוד אלף שטויות בשביל לקבל סרטון.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב מצלמה הייתה מקלה על החיים, לפי תיאורך הנהג החונה אשם בפתיחת דלת ללא תשומת לב למה שקורה מסביבו

סוכן שבשליפה יודע לתת את התקנה שהנהג השני עבר עליה. פששש

מה סכום הנזק אצלך? משהו שאתה יכול לעמוד בו בלי הפעלת הביטוח?

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, ישה כתב:

שוב מצלמה הייתה מקלה על החיים, לפי תיאורך הנהג החונה אשם בפתיחת דלת ללא תשומת לב למה שקורה מסביבו

סוכן שבשליפה יודע לתת את התקנה שהנהג השני עבר עליה. פששש

מה סכום הנזק אצלך? משהו שאתה יכול לעמוד בו בלי הפעלת הביטוח?

עדיין לא ראיתי את הדו"ח שמאי, אני אמור לקבל אותו אחרי שהרכב יתוקן (כרגע המוסך מחפש דלת מפירוק).

רוב הסיכויים שהייתי יכול לעמוד בסכום בלי להפעיל את הביטוח, אבל כבר פניתי לשם על מנת שהם יתבעו את הביטוח שלו (השמאי הוא של הביטוח שלי וגם המוסך).

למיטב הבנתי, אחרי התיקון הם הולכים לתבוע את הביטוח שלו ובמידה והביטוח שלו לא יסכים לשלם אני אשלם השתתפות עצמית ואז אוכל לתבוע אותו בבית משפט.

עריכה אחרונה על ידי xibosef243
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...