Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין להתקין מצלמות אבטחה בבייתי

Shmulik_Miata
שימו לב! השרשור הזה בן 1312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יכול רק לנחש שזה מפריע יותר מאשר רק אנשים שמסתכלים - תנועה מוגברת של רכבים ואנשים (לקוחות), רעש מתמיד מהדירה, פגיעה בפרטיות וכדומה.

אני כבר לא מדבר על הטיפוסים המפוקפקים שזה מושך.

אז לעשות סגירה או פרגולה לא בהכרח יפתור את הבעיה.

אני אגב מסכים איתך שעדיף לפנות למשטרה (או למס הכנסה) במקום להתקין מצלמות, אבל לא עם הגישה של "מה אכפת לך מה הם עושים אצלם בדירה".

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא התלונן על רכבים.  התייחסתי בדיוק למה שכתב. כל השאר זה כבר פרשנות שלך

טיפוסים יש בכל מקום. אם אתה חושב שבשכונות יוקרה אין אתה טועה ובגדול

כל עוד לא פגע בו בשום צורה, תן לו לחיות את חייו בדירה שלו.

נראה לי שהסברתי את עצמי מספיק, שיהיה בהצלחה  ורק טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם כן פגעו בו ברגע שהם החליטו להפוך דירה בשכונה "כפרית" לעסק (ועל אחת כמה וכמה עסק מהסוג המדובר).

אנשים עוברים למקומות כאלו כי הם מצפים לקבל שקט ואווירה רגועה, לא עסק עם לקוחות שמגיעים 24/7.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, Transporter כתב:

הוא לא התלונן על רכבים.  התייחסתי בדיוק למה שכתב. כל השאר זה כבר פרשנות שלך

טיפוסים יש בכל מקום. אם אתה חושב שבשכונות יוקרה אין אתה טועה ובגדול

כל עוד לא פגע בו בשום צורה, תן לו לחיות את חייו בדירה שלו.

נראה לי שהסברתי את עצמי מספיק, שיהיה בהצלחה  ורק טוב

רכבים = אנשים

הסברת מספיק. תודה לך.

עריכה אחרונה על ידי Shmulik_Miata

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Shmulik_Miata כתב:

טרנספורטר, תגיד לי, אתה היית מוכן שיהיה מעלייך בית בושת כשהגינה שבה אתה רוצה לשבת בערב וליהנות ממנה חשופה למדרגות של הדירה שמעלייך וכל חרא שבא לדפוק את הזבל האלה מציץ עלייך? 

הנה, חשפתי את זה , עכשיו נראה אותך מתמודד. הייתי זורק לך מילת גנאי, אבל זה לא שווה את זה.

כנראה שאתה לא נשוי ואין לך ילדים, אחרת היית חושב אחרת. 

אני מצטער לשמוע 😕

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאשכרה צריך להסביר לבנאדם למה בית זונות פעיל מעל הראש (!!!!!!!) באמצע שכונת מגורים שקטה זה לא משהו סביר בשום קנה מידה.

הכי מצחיק שכל האג'נדה הזאת של "חיה ותן לחיות" תלך לפח ברגע שהמטיף יהיה בצד הנפגע ולא הפוגע (רמז: כשאתה "מביא בחורות בשבת למסיבות בריכה", אתה, בסבירות גבוהה, הוא זה שמפריע לזולת, ולא השכנים שמציצים לסיליקון של הבחורות מהחלון שלהם). זה גם לא ממש מסתדר עם 700 עמודים של תגובות שהתמה המרכזית שלהן היא "למה הם כן ואני לא".

שמוליק - אמרת שהם שם בשכירות. ניסיתם לדבר עם בעל הנכס? הוא מודע לזה? (מניח שכן, אבל שווה לבדוק בכל מקרה, כי אם לא, מניח שלא יראה את זה בעין יפה וזו עילה לביטול החוזה)

אם עם בעל הנכס אין מה לדבר, אתם יכולים להתאגד כמה שכנים (או לבד) ולפנות למשטרה. לא יודע כמה המשטרה האימפוטנטית שלנו תעזור, אבל שווה לנסות. אם אני לא טועה גם ממש לא מזמן הועבר חוק שמפליל צרכני זנות, ככה שהעניין לא חוקי לא רק מצד מי שמתפעל את המקום אלא גם מבחינת הלקוחות שמגיעים אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים, שלט קטן וכמה מצלמות דמה עושים את ההבדל.

אני מניח שבהיות הבית פרטי/צמוד קרקע יש לך איזה שהוא חיבור למוקד או מערכת אזעקה. שים שלט על גדר הבית במקום שניתן לראות מגרם המדרגות שעולה לקומה השניה. 

שלט פשוט  שאומר "המקום מצולם 24 שעות" עם או בלי סמל חברת השמירה. ובנוסף מצלמות דמה בסמוך (בתוך החצר) .

אני מניח שמי שמודע לחוק החדש לגבי הפללת צרכני זנות, יעדיף ללכת משם. ועם דלילות התנועה למקום מן הסתם העסק יעבור למקום אחר. 

אין שום צורך לדבר עם אף אחד , לא המשכיר, לא השוכר ולא אורחיו. 

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, Blaz00r כתב:

אני לא מאמין שאשכרה צריך להסביר לבנאדם למה בית זונות פעיל מעל הראש (!!!!!!!) באמצע שכונת מגורים שקטה זה לא משהו סביר בשום קנה מידה.

הכי מצחיק שכל האג'נדה הזאת של "חיה ותן לחיות" תלך לפח ברגע שהמטיף יהיה בצד הנפגע ולא הפוגע (רמז: כשאתה "מביא בחורות בשבת למסיבות בריכה", אתה, בסבירות גבוהה, הוא זה שמפריע לזולת, ולא השכנים שמציצים לסיליקון של הבחורות מהחלון שלהם). זה גם לא ממש מסתדר עם 700 עמודים של תגובות שהתמה המרכזית שלהן היא "למה הם כן ואני לא".

אתה לא צריך להסביר לי כלום

ראיתי בחיים פי כמה עשרות יותר ממה שאתה שמעת בסיפורים שאתה בא ומספר כאן

תחפש קצת כתבות על שכונות יוקרה בת"א ומה שהולך שם תבין שאני יכול ללמד אותך ועוד אלף כמוך על שכנים מכל הסוגים

פשוט אותי לא מעניין מה השכן שלי עושה בבית, או בלובי, או בחניון

שיהיה לו לבריאות. זה לא קשור אליי ואין לי חלק בזה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחחחחח אין כמו גם לשלם מלא שכירות, וגם לגור בין זונות ועבריינים.

חלום שמתגשם.

שמוליק, מעבר לפניה למשטרה, אולי אפשר וכדאי לפנות לכול מיני עמותות שעוזרות לנשים במעגל הזנות ואולי יכולות לעזור בנידון.

מתאר לעצמ שכבר קראת אבל אם לא:

https://www.haaretz.co.il/blogs/veredlee/BLOG-1.5956619

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, David32 כתב:

חלום שמתגשם.

שכחת שהכל אינטרסים?

אולי יש הנחה לשכנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, David32 כתב:

חלום שמתגשם.

יש אנשים שחיים את החיים שלהם בלי להכנס לשכנים שלהם לחיים ולעסקים

מי שזוכר את החמארה של רפי כהן, אנשים נלחמו כדי להכנס לשם

ומי שזכה לשבת שם יודע איזה אנשים היו יושבים שם במקביל

כמו גם בהרבה מסעדות וברים יוקרה אחרות שעדיין פתוחות אז לא נציין את השמות שלהם

זה בחירה שלך אם להכנס לאנשים לחיים ולבדוק מי הוא ומה הוא עושה

או לחיות את החיים שלך כל עוד אף אחד לא מפריע לך

היו לי המון שכנים בחיים ואף פעם לא זוכר שהסתכסכתי עם מישהו

מיותר לציין שבמסגרת העבודה, חלק גדול ממנה במקביל לזמרים גדולים ומוכרים באירועים עם כל סוגי הקהל

כוללת גם אנשים פחות נורמטיבים. זה מעולם לא הפריע לי, כולם אותו דבר בעייני ולא מעניין אותי מה הוא עושה בבית שלו או בעבודה שלו או בחניון ליד הרכב שלי

בחיים שלנו אנחנו בוחרים לאן לדחוף את האף שלנו

לכל דבר יש השלכות

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • משעמם 1
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, zaf כתב:

לפעמים, שלט קטן וכמה מצלמות דמה עושים את ההבדל. בדיוק היום קיבלתי מצלמות דמה, אתקין עד שארכוש אמיתיות.

אני מניח שבהיות הבית פרטי/צמוד קרקע יש לך איזה שהוא חיבור למוקד או מערכת אזעקה. שים שלט על גדר הבית במקום שניתן לראות מגרם המדרגות שעולה לקומה השניה. 

שלט פשוט  שאומר "המקום מצולם 24 שעות" עם או בלי סמל חברת השמירה. ובנוסף מצלמות דמה בסמוך (בתוך החצר) .

אין חיבור למוקד.

אני מניח שמי שמודע לחוק החדש לגבי הפללת צרכני זנות, יעדיף ללכת משם. ועם דלילות התנועה למקום מן הסתם העסק יעבור למקום אחר. 

אין שום צורך לדבר עם אף אחד , לא המשכיר, לא השוכר ולא אורחיו. 

לפני 3 שעות, Blaz00r כתב:

עזוב, נו, אני כבר לא מתייחס למה שהוא רושם.

לפני 3 שעות, Blaz00r כתב:

שמוליק - אמרת שהם שם בשכירות. ניסיתם לדבר עם בעל הנכס? הוא מודע לזה? (מניח שכן, אבל שווה לבדוק בכל מקרה, כי אם לא, מניח שלא יראה את זה בעין יפה וזו עילה לביטול החוזה)

אם עם בעל הנכס אין מה לדבר, אתם יכולים להתאגד כמה שכנים (או לבד) ולפנות למשטרה. לא יודע כמה המשטרה האימפוטנטית שלנו תעזור, אבל שווה לנסות. אם אני לא טועה גם ממש לא מזמן הועבר חוק שמפליל צרכני זנות, ככה שהעניין לא חוקי לא רק מצד מי שמתפעל את המקום אלא גם מבחינת הלקוחות שמגיעים אליו.

בעל הנכס מודע כי יידעתי אותו עוד בתחילת אפריל כשעברנו לבית וביום שלמחרת שמנו לב לתופעה. אין עם מי לדבר, לא עם בעל הנכס ולא עם המתווכת שמכסה את עצמה בהודעות הזויות. 

אצל המשטרה לא קיבלתי מענה ראוי, אני צריך לנסות שוב. אנחנו (השכנים ואני) חושבים איך להפעיל לחץ פסיכולוגי על הדיירות.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.7.2020 בשעה 09:47, Shmulik_Miata כתב:

אהלן חברה,

מעוניין להתקין בגינה מצלמות אבטחה שישקיפו על המכונית שנמצאת מעבר לחומת ההפרדה. הבעיה שהמצלמות יצלמו גם את המרחב הציבורי ועל כך יש פסקאות שלמות והנחיות אך מקריאת המסמך המשפטי כבר הלכתי לאיבוד. אז מה מותר ומה אסור?

כמו כן, יש לנו חשד סביר שבדירה מעלינו (המבנה הוא לא בנייה, אלא מבנים בעלי דירות גן וקומה אחת מעליהם עם כניסה פרטית על ידי מדרגות) מתקיימת פעילות לא חוקית (אתם מסוגלים לנחש) ואני רוצה שבזה שאתקין מצלמות אגרום להרתעה מסויימת באורחים הארעיים.

לבנתיים רכשתי מצלמות דמה שאותם א תקין השבוע.

דעתכם?

20170823174606-b.jpg

ונעבור לעיקר. 

התקנתי השנה סט מצלמות IP של Provision. זה מגיע עם 'ממיר מקליט' ששכחתי איך השם שלו (פעם זה היה DVR עכשיו החליפו). המצלמות עובדות על חיבור קווי של כבל רשת ויש להם זום דיגיטלי ממש טוב. הכל מוקלט וניתן לצפות בהכל בזמן אמת באפליקציה יעודית וגם בתכנה שיורדת ללפטופ. יש לי 4 מצלמות צינור ואחת כיפה. שים לב שמצלמות צינור ( מה שיש אצלי) יכולות לקלוט תווי פנים עד כ 10 מטר, לאחר מכן זה מטושטש, מצלמת הכיפה כ 30% פחות מכך אבל תמונות בטווח העבודה ברמה גבוהה. לדעתי 2 מצלמות יסגרו לך את הפינה וכמו שכתבו כאן גם אני ממליץ על מצלמות כיפה שלא רואים לאן הן מכוונות. 

דבר אחר שניתן לעשות בנוסף זה להשאיר הודעה אנונימית במחלקה יעודית במשטרה. 

אופציה נוספת זה גם להתקשר למחלקת הגירה ולדווח, בד"כ לדבורים הללו אין רישיון להפעיל כוורת...(;-

Transporter - יש מצב שאם זה היה פורום של גברים אמיתיים עם כבוד, אז בכלל לא היתה לך שום בעיה כאן; אבל מה לעשות, כולם כאן קוקסינלים (מהצוות של שחר) וצריך לדעת איך להתמודד עם זה וללמד אותם על גבי המקלדת דבר אחד או שניים על עובדות החיים הפשוטות.

או שלא.

עלה והצלח.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...